Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

lagi lagi lagi....... masakra. W porownianiu do Homefronta w ktorego dalo sie grac na 1 kresce, to tutaj sie nie da. Wale caly magazynek w goscia ktory sie nie rusza i nic. On zyje, odwraca sie i mnie zabija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lagi lagi lagi....... masakra. W porownianiu do Homefronta w ktorego dalo sie grac na 1 kresce, to tutaj sie nie da. Wale caly magazynek w goscia ktory sie nie rusza i nic. On zyje, odwraca sie i mnie zabija.

jest dokladnie tak jak mowisz moze to naprawia ja wladowalem magazynek w goscia plus 2 razy z broni przez glowe i on zyje odraca sie dostaje jeden strzał i padam niezywy:) wiec musza cos z tym zrobic split screena nie ma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to singiel wyglada przepieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. ktos wie jak dlugi ma byc singiel?

dobra znalazlem niby 10 godzin:)

Edytowane przez Peiha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premierowy trailer

http://www.ps3site.p...909/#more-66909

PS. Wiem, że jest możliwość zakładanie swoich gier, ale wygląda to tak jak w KZ2? Czyli mamy menu z wieloma pokojami, czy po prostu zakładmay grę i zapraszamy znajomych?

zakładamy gre i zapraszamy znajomych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch napisz jak człowiek jak wygląda grafika w MP, bo tu każdy ściemnia jak może i pisze o singlu.

grafika wyglada tak jak w singlu czyli przepieknie:) tylko straszne lagi wystepuja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to temat grafiki w MP mamy załatwiony. ;)

Już czytałem kilkadziesiąt opinii i wszyscy piszą jedno. Gra w singlu jak i w multi wygląda i porusza się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to temat grafiki w MP mamy załatwiony. ;)

Już czytałem kilkadziesiąt opinii i wszyscy piszą jedno. Gra w singlu jak i w multi wygląda i porusza się świetnie.

dokładnie tylko niech coś zrobia z tymi lagami bo to jest męczące i odechciewa sie grac w multi narazie jak walisz caly mnagazynek w kogos i on nic haha:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle celujesz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celujemy dobrze, ale jak masz 1 kreske to nie da sie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie odrzucilo po demie to płynność. Były widoczne dokuczliwe spadki fps, jak to wygląda w pełnej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie odrzucilo po demie to płynność. Były widoczne dokuczliwe spadki fps, jak to wygląda w pełnej wersji?

Było pisane kilkukrotnie. Chodzi płynnie! Spadki są tylko przy zapisywaniu gry, zupełnie jak w KZ2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że chodzi mi o płynność multiplayera. :)

edit: doczytałem że jest podobno ok. Można usunąć ten post.

Edytowane przez Jeez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ONE:

Tu masz filmik przedstawiajacy mozliwosci prywatnych meczy:

Generalnie to swoboda w ustawieniach jest taka jak w KZ2 czy BO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb Multi jak i Singiel wyglądają pięknie i chodzą również pięknie. Jedyne problemy to problemy serwerowe, które wywołują lagi. Powinni to naprawić na dniach. Weźcie pod uwagę, że praktycznie każda gra na starcie ma problemy z MP ze względu na nawałnice ludzi - wszyscy naraz. Sama rozgrywka jest bardzo dobrze dopracowana.

P.S. udało się komuś w jakiś sposób odpalić wersję Angielską z polskimi napisami?

Edytowane przez darkkain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam gierkę w domu. Od jakiejś 16 do 18 będę testował to napiszę parę słów później :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś może preorder w Ultimie? Napisane jest, że do preorderów dodają jeszcze złoty nieśmiertelnik, kamuflarz pustynny do scar'a i jakiś "moduł ostrzegania przed zagrożeniem".

http://www.ultima.pl/crysis_2_pl_edycja_limitowana_bonusy/i9279/

Pytanie, jak to dostać? Zdobył już to ktoś?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem w sklepie ps3site, i dostalem w kopercie razem z gra taki paseczek papierowy z 3 numerami do wpisania na w PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą kilkanaście meczy. Gra chodzi płynnie, lagi są w zależności od osoby hostującej mecz, ale 90% rozegranych meczy było bezlagowe. Jedyny problem jaki zauważyłem to dorysowujące się cienie na niektórych mapach. Ogólnie gra się świetnie, dawno na rynku nie pojawił się tak dobrze przemyslany multiplayer.

PS. Singal rozegrałem może z 15 minut. Graficznie daje rade, takie CoD: BO czy BF2 to zupełnie inna (niższa) liga.

Koleś właśnie gra w multi

http://www.justin.tv/nextgentactics#/w/994070096

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z recenzji IGN:

X360

9.5 Graphics

Crysis 2 on Xbox 360 has taken the crown for best graphics in a console game. It's well animated and the effects are great, but light is always the star of the show.

PS3

8.5 Graphics

Crysis 2 looks great on PS3, but a worse framerate, lower resolution, and missing effects compared to the 360 release hurt it. PS3 owners expect more.

Obie ocenione na 9/10

http://uk.ps3.ign.com/articles/115/1156500p2.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z recenzji IGN:

X360

9.5 Graphics

Crysis 2 on Xbox 360 has taken the crown for best graphics in a console game. It's well animated and the effects are great, but light is always the star of the show.

PS3

8.5 Graphics

Crysis 2 looks great on PS3, but a worse framerate, lower resolution, and missing effects compared to the 360 release hurt it. PS3 owners expect more.

Obie ocenione na 9/10

http://uk.ps3.ign.co.../1156500p2.html

IGN od zawsze faworyzowało Xboxa 360. Jedne źródła mówią, że lepsze ps3, drugie że x360 hehe. Czekamy na pozostałe recenzje na ps3. Ocena 9/10 w pełni zasłużona.

Edytowane przez darkkain
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN od zawsze faworyzowało Xboxa 360. Jedne źródła mówią, że lepsze ps3, drugie że x360 hehe. Czekamy na pozostałe recenzje na ps3. Ocena 9/10 w pełni zasłużona.

zgadzam sie, faworyzowali go ale mnie osobiscie niczego nie brakuje w wersji na PS3, grafika mnie zmiazdzyla gdy wyszedlem po raz pierwszy na zewnatrz, strzaly, ruch bronia sa odwzorowane fantastycznie, muzyka rowniez. Tyle moge powiedziec po pierwszych 10 minutach, mam tez pytanie do posiadaczy C2, jak wlaczyc gre, zebym mial napisy PL i jezyk ang? bo nigdzie w opcjach nie moglem znalezc zmiany jezyka napisow, gre kupilem dzis w MM, jest na okladce polski/angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×