Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

nagrali ci bete....za kare......... bo nie zaslugujesz na Crysis 2.

Za to mogę powiedzieć że na kompie grafika jest piękna.A multi jeszcze nie testowałem.

Edytowane przez lasica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrali ci bete....za kare......... bo nie zaslugujesz na Crysis 2.

Niestety, ale kolega Łasic ma wiele racjii. W grze jest zdecydowanie za dużo mniejszych i większych bugów i niedoróbek. Po prostu cały czas rzucają się w oczy i nie pozwalają w pełni delektować się tym tytułem. (bardzo dobrym, bez dwóch zdań)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w końcówce kampanii dla pojedynczego gracza, dziś sporo pograłem i ostatnią godzinkę jeszcze spędziłem z multi. :) Ludzie - gra genialna.

Wątek fabularny jest bardzo fajny, oczywiście bez jakiś szokujących zwrotów akcji czy głębszej fabuły, ale trzyma poziom i wydarzenia śledzi się z ciekawością. Po skończeniu jednej misji ma się ochotę grać jeszcze trochę aby zobaczyć co się stanie dalej. Misje są ciekawe i nie nudzą się. Co do długości gry to myślę, że ją jutro już ukończę, więc tak 2-3 dni w średnim tempie wystarczą aby skończyć fabułę. Nie jest źle ale nie ma też rewelacji. Jednak sama gra jest bardzo przyjemna, bardzo ładna i chce się do niej powracać. Kolejny raz też pochwalę polski dubbing który jest naprawdę udany.

Multiplayer to kolejny atut Crysisa 2 - jest dość rozbudowany i bardzo fajnie się w nim gra.

Tak więc jeżeli jeszcze macie jakieś wątpliwości - kupujcie bo warto. Sam szczerze mówiąc trochę zaryzykowałem z Crysisem 2 bo myślałem "Ok, kupię, pogram i najwyżej wystawię tego samego dnia na Allegro". Nie byłem przekonany co do niego. Jednak okazał się on dużą niespodzianką i tytułem który będzie jednym z najlepszych 2011 roku. Polecam raz jeszcze, bo to naprawdę świetny FPS z genialnym multi na wiele miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napalałem się jakoś szczególnie na Crysisa, planowałem kupić za kilka miesięcy, jak już trochę stanieje (kilka dni temu w MM był za 199). Po obejrzeniu premierowego trailera skusiłem się, o dziwo okazało się, że już wczoraj gra była o 20zł tańsza. Wczoraj nie miałem za dużo czasu na granie, zaledwie odpaliłem pierwszą misję. Miłe zaskoczenie - Crytek pokazał jak się robi tytuły multiplatformowe na PS3. Brawo, gra wygląda naprawdę fajnie, może przydałoby się kilka klatek więcej, ale i tak jest bardzo dobrze. Rozłożyło mnie pierwsze trofeum po początkowych cut-scenkach - Czy pójdzie na tym Crysis? LOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżywacie z tą grafiką jak sraczka kompot a ja mam pytanie.

Nie po to kupiłem sobie konsole za 2500 tysia (dawno), żebym nie czuł mrowienia moszny podczas patrzenia na grafikę.

Długa ta gra ?

Około 10 godzin na easy. Czyli bardzo długa jak na obecne standardy. Powiedzmy, że na oko 3 razy dłuższa niż kilka ostatnich FPSów ;)

Jest fun ?

Olbrzymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po to kupiłem sobie konsole za 2500 tysia (dawno), żebym nie czuł mrowienia moszny podczas patrzenia na grafikę.

Około 10 godzin na easy. Czyli bardzo długa jak na obecne standardy. Powiedzmy, że na oko 3 razy dłuższa niż kilka ostatnich FPSów ;)

Olbrzymi.

No to fajnie, a ta grafika naprawdę taka zła na psie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie grafika świetna, chodź pewnie jakbym zobaczył wersję PC to bym powiedział co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak narzekacie, ale jak dla mnie grafika jest "bardzo dobra"...

Napewno nie jest to najlepiej wyglądający tytuł na PS3, ale jak dla mnie top 5. I jeszcze mam pytanko. Ukończył już ktoś crysis'a na poziomie SuperSoldier :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie zamierzam się wybrać do sklepu po tą zacną grę jeszcze dzisiaj. Wie ktoś po ile jest w MediaExpert ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh właśnie grałem po necie i muszę przyznać, że jest to mocna strona tej gry. Jak ktoś lubi online to polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff właśnie skończyłem kampanie. Zajęła mi ok 9,5h na najwyższym poziomie. Nie pamiętam żeby którykolwiek singiel tak mnie wciągnął. Gra się bardzo fajnie. Misje są bardzo ciekawe i zróżnicowane . Brak w nich jakiejkolwiek monotonii. Pomimo że akcja rozgrywa się w mieście nadal mamy pewną swobodę w planowaniu swojego ataku. Grafika stoi na wysokim poziomecool.gif. Jednakże trzeba to przyznać przez to że gra chodzi jedynie w subHD jest lekko rozmyta jednakże nie przeszkadza to w ogóle w rozgrywce. Jedną z największych bolączek tej gry jest inteligencja przeciwników. Niejednokrotnie zdarzają się sytuacje których wrogowie zawieszają się przy jakieś przeszkodzie, wchodzą na siebie albo bezmyślnie biegają dokołafool.gif. Crytek trochę dało ciała w tym aspekcie.

Tryb multi również sprawia dużą frajdę. Na początku gra miała mały problem z dołączeniem do sesji ale poza tym większych problemów nie zauważyłem. Gra chodzi płynnie i rzadko kiedy spada framerate. Grałem ok. 4h po sieci i jeszcze nie uświadczyłem jakiś znaczących lagów. Według mnie to bardzo dobra odskocznia od Bad Company 2biggrin.gif

Gra jest warta każdej złotówki której na nią wydamy.

Moja ocena crysisa 2 to

8,5 / 10sweat.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem w Crysie 2 singiel. Gdy wczoraj skończyelm grać w C2,to dzisiaj chciałem kontynułować grę. Włączam gram dosłownie chwile, a tu zacieło się. Nie da sie wyjść z gry. Nie reaguję nawet przycisk PS. Więc wyłaczam konsolę i ponownie włączam. I znowu ten sam bład. Nie wiem co jest nie tak. Dodam również że Multi działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jestem z tej gry zadowolony, single wciąga, choć fabularnie nie poraża. Graficznie jest świetnie, oczywiście są gdzieniegdzie błędy, ale da się je przeżyć. Za to multi - ogromna niespodzianka - rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem w Crysie 2 singiel. Gdy wczoraj skończyelm grać w C2,to dzisiaj chciałem kontynułować grę. Włączam gram dosłownie chwile, a tu zacieło się. Nie da sie wyjść z gry. Nie reaguję nawet przycisk PS. Więc wyłaczam konsolę i ponownie włączam. I znowu ten sam bład. Nie wiem co jest nie tak. Dodam również że Multi działa normalnie.

Spróbuj powtórzyć jeszcze raz rozdział. Jeżeli problem znowu się powtórzy to widocznie wina płytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wina zapisu, tez tak miałem, trzeba wczytac wczesniejszy sejw, ogólnie musze stwierdzić że im dalej w grze tym lepiej, ogólnie wywalił bym pierwsze 6 rozdziałów bo poza fajnym początkiem są nudne jak flaki z olejem, za to pójźniej już dzieje się świetnie i w koncu silnik zaczyna pokazywac pazur w zlanym deszczem miescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc po prostu dam od nowa tą misję jakby co to zapraszać do mutli LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem na gram filmik z crysisa 2 na pc na max detalach (bez głosu więc nie wiem pod jakim directx) i powiem szczerze nie jestem zachwycony, myślałem, że będzie jakaś totalna miazga a tu szoku graficznego nie ma .....

na tym filmiku widać największą bolączkę Crysisa 2 - AI przeciwników.

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI jest największą bolączką tej gry, generalnie wszedzie w reckach jakie czytałem jest na to zwrócona uwaga, czyli jest to zdecydowanie najsłabszy aspekt tej gry (z obcymi jakby trochę lepiej) nadal nie wiem jak co niektórzy na forum mogą się zachwycać ich ultra celnością i pirłetami w miejscu, jedyne co mnie w sumie w grafie razi względem PC to niska rozdziałka, (killzone też 720p, a nigdzie ząbki mi się w oczy tak mocno nie rzucały jak w C2) ogólnie im dalej tym lepiej gra wygląda, bo dochodzi wiele zajebistych efektów atmosferycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli też tak macie, że przeciwnicy się ''zacinają'' i można stać koło nich i wyprawiać przed nimi rewolucje, a on ani drgnie ( głównie obcy mają takie przymuły )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam gram na najwyższym poziomie i muszę przyznac, że niemal mnie krew ostatnio zalała gdy po 15 min dopiero ruszyłem z miejsca po tylu powtórkach. Jednak fakt, czasem trafiają się kwiatuszki z przeciwnikami, choć nie tak często się z tym spotkałem co tutaj jest wypominane. Nie wiem jak na niższych poziomach, ale u mnie po zdjęciu jednego z żołnierzy CELL otaczał mnie niemal kordon także ciężko jest wyjść z takiej sytuacji - na plus, w takich chwilach kombinezon staje się znacznie bardziej przydatny :thumbsup:

Co do oprawy, to mimo wszelkich obaw trafił na PS3 produkt solidny - także odpuśćmy sobie narzekania, sam nie wierzyłem zbytnio w założenia twórców. Po przejściu GOWa III, tytuły takie jak Killzone czy Uncharted wydawały się niczym specjalnym pod względem audiovideo. Mimo,że Killzone 3 pojawił się kilka miechów później. Tak samo stało się z Crysisem, po pierwszej części był wielki hałas - gra faktycznie wyznaczyła nowe standardy. Jednak to było cztery lata temu i mimo to wciąż nie znajdziesz mocniejszego silnika. Dlatego trudno teraz by grafika wypalała Tobie oczy, z roku na rok coraz mniejszy wydaje się być skok w technice gry. Porównaj sobie jak jeszcze kilka grubych lat temu rozwój w grał się prężył, obecnie zwalnia cały ten mechanizm więc lepiej i my zwolnijmy z oczekiwaniami niż zażyczymy sobie pewnego dnia widoku lepszego niż tega za okna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co grali: co sądzicie o polskim dubbingu?

Miałem okazję pograć u kumpla na PC i muszę przyznać, że dubbing jeden z lepszych. Mięso rzucane, znacznie częściej niż w polonizacjach od SONY (co cieszy, bo brzmi to naturalniej), ale w granicach dobrego smaku i najczęściej na miejscu. Zauważyłem jeden mankament, jeden z aktorów podkłada głos pod przeciwników i gdy pokonujemy którąś tam postać przeciwnika mówiącą tym samym głosem sprawia to dziwne wrażenie. Jednak ogólnie lokalizacja zdecydowanie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o info czy to tylko u mnie czy wy tez macie problemy z multi, wyszukiwanie meczy trwa dlugo, serwery puste tak krotko po premierze? Moze mam cos zle ustawione?=/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×