Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem C2 i muszę powiedzieć o ile single jest świetne to matchmaking do multi jest zje**** Nie mogłem znaleść ŻADNYCH ludzi w innym trybie niz Team Instant Action ( przy czym to byli ci sami ludzie w kółko ) Czy ktoś ma podobne problemy lub wie jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie delikatnie mówiąc irytuje, gdy słyszę grając w multi (a tylko w to gram) po raz kolejny "włączam maskowanie" tak więc używam tylko angielskiego języka w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem tryb standardowy i tam napotykałem się ciągle na grupkę 7 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak kilka razy miałem, czasami tyle, czasami full server nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy komuś w grze wyzerowało statsy ? Ja wczoraj grałem ze znajomymi i po osiągnięciu 20 lvl wyzerowalo mi k/d, w/l czas spędzony w grze, celność itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł może byśmy utworzyli klan Crysis 2 multi?

Edytowane przez Messi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum w "Online" mozna pisac swoje ID. Jak bedzie wiecej osob to moze sie cos stworzy. Wydaje mi sie ze najlepiej jak by to byly osoby z KDR 1-1.5 minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum w "Online" mozna pisac swoje ID. Jak bedzie wiecej osob to moze sie cos stworzy. Wydaje mi sie ze najlepiej jak by to byly osoby z KDR 1-1.5 minimum.

a w jakim celu?

K/D ma tylko znaczenie przy Deathmatchu. W trybie np Crash Site nie ma kompletnie zadnego znaczenia. Ja np czesto koncze mecz na minusie, ale bardzo czesto jestem MVP za realizacje celow trybu, w tym przypadku pilnowania Alien Poda.

Co wiecej, kiedys mialem MVP nie zabijajac doslownie nikogo. Ale za to mecz wygralismy blyskawicznie, praktycznie juz na drugim Alien Podzie.

Takze nie za bardzo rozumiem wyznacznikiem czego ma byc K/D w tej grze.

Nawet przy Deathmatchu K/D nie ma takiego znaczenia, bo o wiele wyzej w tabeli bedzie gracz ktory bedzie mial 20/22, niz ten co ma 10/2. A resp jest na tyle szybki, ze praktycznie od razu po smierci wraca sie do gry.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł może byśmy utworzyli klan Crysis 2 multi?

na forum w "Online" mozna pisac swoje ID. Jak bedzie wiecej osob to moze sie cos stworzy. Wydaje mi sie ze najlepiej jak by to byly osoby z KDR 1-1.5 minimum.

Jak zrobicie, już swój clan to dajcie znać, to chętnie się z wami zmierzymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he nie macie szans :wink:

DizzY sam z pistoletem wykończy Wasz pięcioosobowy team, to złote dziecko z padem w ręku urodzony hehe...

pozdrawiam bartasblack jakby co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej grze z tym pistoletem nic nie ustrzelisz :rolleyes: nawet dizzy :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej grze z tym pistoletem nic nie ustrzelisz :rolleyes: nawet dizzy :pardon:

on wystarczy ze wlacza "maximum armor" i wszyscy od razu gina ;)

Jakby co to klan 30+ ( z jednym czlonkiem +03) czeka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu singla muszę przyznać, że dizajnersko ta gra to miazga. Świetne pomysły na przedstawienie zniszczonego miasta, trzymająca się kupy fabuła to na pewno duże plusy Crisisa. Natomiast multi moim zdaniem to popłuczyny po singlu. Kompletnie nie przypadłą mi do gustu mechanika rozgrywki, planowałem wbijać platynę, ale po kilku meczach odpuściłem i schowałem płytę do pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on wystarczy ze wlacza "maximum armor" i wszyscy od razu gina ;)

I wtedy jest...

1111111133.png

Natomiast multi moim zdaniem to popłuczyny po singlu. Kompletnie nie przypadłą mi do gustu mechanika rozgrywki, planowałem wbijać platynę, ale po kilku meczach odpuściłem i schowałem płytę do pudełka.

Ditto. Próbowałem się przekonać, ale mając pod ręką BO, albo HF, wybór jest dla mnie prosty. Kiepskie bronie, nieużytecznych 97% perków, głupie mapy i do tego brzydkie. Nigdy nie wiesz, czy w kogoś trafiasz i kiedy sam dostajesz. Do tego fatalny dźwięk bez przestrzenności. Dzisiaj Crysis poleciał na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli grafika w singlu jest wyzszej jakosci niz w multi? Czy grafika jest lepsza od Uncharted czy killzone'a 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest świetna, w singlu oczywiście lepsza. Fajnie było jak się z budynku wychodziło i jak słońce po oczach waliło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, pogralem chwile, jestem w 8 rozdziale i mam mieszane uczucia. Jest troszke monotonna, zupelnie jak czesc 1. Ma kilka bugow i glitchow. Czy rozgrywka sie pozniej rozkreci, czy bedzie caly czas tak monotonna? Jezeli tak, laduje ona na ebayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, pogralem chwile, jestem w 8 rozdziale i mam mieszane uczucia. Jest troszke monotonna, zupelnie jak czesc 1. Ma kilka bugow i glitchow. Czy rozgrywka sie pozniej rozkreci, czy bedzie caly czas tak monotonna? Jezeli tak, laduje ona na ebayu.

Spokójka, gra od połowy zajebiście się rozkręca, generalnie przez pierwszych 8 rozdziałów też chciałem ją spuścić w kiblu, ale potem robi się naprawdę świetna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki trzeba miec level zeby grac na klasycznym i pro w mp ??

Odpal MP, najedź na te tryby i pokaże Ci się informacja od którego poziomu są dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj gram w C2 i jestem pod ogromnym wrażeniem woot.gif. Moim zdaniem lepszego FPS-a od czasów CoD4 nie było. Grafa jest po prostu genialna, i mówię tu o konsolach (strach pomyśleć jak ta gra będzie wyglądać z DX11 na PC). Podoba mi się nieliniowość tej gry, do każdego celu jest parę innych dróg, każdą akcję można przejść na inny sposób. Świetnym pomysłem była duża kustomizacja w singlu, czyli "perki" i dodatki do broni, które można zmieniać w każdej chwili, zależnie od swojego stylu gry. Soundtrack daje radę, choć czasami główny theme zbyt często się powtarza. Nawet polski dubbing, które nie trawię wypadł na wysokim poziomie i o dziwo mi się podoba (choć trochę denerwuje głos Nanosuita). A co najważniejsze - single w porównaniu z KZ3, MoH czy CoD (i Homefront laugh.gif) jest całkiem długi i nie nudzi. Byłaby gra bezbłędna, gdyby nie miejscami zepsute AI - często przeciwnicy widzą przez ściany, czasami się jeszcze gdzieś zablokują, ale ogólnie nie jest do końca źle (wrogowie często flankują, rzucają dobrze nade'y itd). Jakbym miał ocenić singla to moim zdaniem zasługuje na 9.5/10. W multi dopiero zagrałem dwa mecze i jest znaczna poprawa względem bety, nie ma za dużego framerate i grałoby się rewelacyjnie, gdyby nie cloak, ale na szczęście jest perk, który umożliwia lepszą widzialność cloaka. srsly, polecam

Edytowane przez InFaMe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i grałoby się rewelacyjnie, gdyby nie cloak, ale na szczęście jest perk, który umożliwia lepszą widzialność cloaka. srsly, polecam

Z całą resztą się zgadzam, ale nie wiem o jakim perku mówisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×