Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Multi miałeś dzisiaj obadać :D, i co ?

Singiel mnie tak wciągnął, że nawet nie sprawdziłem :cool: Z samego rana obadam i dam info.

Edytowane przez darkkain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel mnie tak wciągnął, że nawet nie sprawdziłem :cool: Z samego rana obadam i dam info.

Hehe :D, już sie nie moge doczekać :whistling:

Edit: Aż obadam Singla, multi to dla mnie zwykły dodatek. Ale jestem ciekawy jak tam z frameratem

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są różnice między limitką a normalną wersją bo nie wiem w którą inwestować? A z racji tego że jeszcze nie pracuje i na gry staram se sam uzbierać kase to te dwie dychy wolał bym przeznaczyć na coś innego jak nie ma dużej różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są różnice między limitką a normalną wersją bo nie wiem w którą inwestować? A z racji tego że jeszcze nie pracuje i na gry staram se sam uzbierać kase to te dwie dychy wolał bym przeznaczyć na coś innego jak nie ma dużej różnicy

W limitowanej wersji masz:

* Platynowy nieśmiertelnik w grze (pokazuje Twoje statystyki w grze)

* Wabik hologramowy do montażu na broń

* Kamuflaż broni, wzór "cyfrowy"

* Piąty poziom doświadczenia od początku rozgrywki (umożliwiający dostęp do 5 predefiniowanych zestawów wyposażenia)

No i oprócz tego moim zdaniem znacznie lepsze jest pudełko bo na wersji normalnej masz tyle nawrzucane, że ledwo co widać tytuł gry. Masz znaczki językowe, cytaty z gazet, wymienione osoby od polskiego dubbingu itd itd. Na Wersji limitowanej nie ma tych bzdetów a jest ładny, srebrny napis CRYSIS 2 i informację co zawiera wersja limitowana. A wszystkie podstawowe informacje są na tylnej okładce.

Edytowane przez darkkain
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos juz sie rejestrował w mycrysis? aktywowali wam konta bo nadal nie mam maila od nich i nie moge swoich statystyk przejrzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak Lens of Truth chyba przejrzało na oczy i widać, że ostatecznie Ps3 wypadło nie tylko lepiej względem wersji językowych od Xboxa ale również i graficznie :thumbsup:

http://www.lensoftruth.com/head2head/verdictscreen-shot-comparison/head2head-crysis-2-retail-screenshot-comparison/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bałem się o wersję na PS3 ale w końcu kupiłem na chlebaczek bo Ultima nie dostała w wersji na X'a i powiem jedno: bye bye Killzone 3 witaj o WIELKI Crysis 2

Multi świetne, bez lagów, bez spadków animacji i śliczna grafika, singla jeszcze nie uruchomiłem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@darkkain Dzięki wielkie, po twoim komencje zdecydowałem się na limitke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra urwała mi jaja i sczenę ! Mistrzostwo! Wersja PS3 wymiata szacunek, a demko ssie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W limitowanej wersji masz:

* Platynowy nieśmiertelnik w grze (pokazuje Twoje statystyki w grze)

* Wabik hologramowy do montażu na broń

* Kamuflaż broni, wzór "cyfrowy"

* Piąty poziom doświadczenia od początku rozgrywki (umożliwiający dostęp do 5 predefiniowanych zestawów wyposażenia)

No i oprócz tego moim zdaniem znacznie lepsze jest pudełko bo na wersji normalnej masz tyle nawrzucane, że ledwo co widać tytuł gry. Masz znaczki językowe, cytaty z gazet, wymienione osoby od polskiego dubbingu itd itd. Na Wersji limitowanej nie ma tych bzdetów a jest ładny, srebrny napis CRYSIS 2 i informację co zawiera wersja limitowana. A wszystkie podstawowe informacje są na tylnej okładce.

najlepsz ejest to ze mam juz 5 poziom bo mam limitke tak niesmiertelnik mam:) tych dwoch kolejnych wogole nie kumam o co biega;d ale mniejsza ale tego dostepu do 5 zestawow wyposazenia nie mam mam tylko nadal 1 zestaw;/ dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu pokazano przewagę sprzętową nad eco-wydajnością xboxa 360. Port na PS3 prezentuje się momentami znacząco lepiej od xboxa. Zastanawia mnie tylko czy przypadkiem wersja na xbox'a nie jest portem PC w wersji fit w przeciwieństwie do platformy Sony gdzie był budowany od podstaw? :wink:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja czekam na info kiedy we Wroclawiu sie pojawi bo jak widac Saturn Saturnowi nie równy (mimo ze sieciowka) i we Wroclawiu nigdzie gry nie widac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsz ejest to ze mam juz 5 poziom bo mam limitke tak niesmiertelnik mam:) tych dwoch kolejnych wogole nie kumam o co biega;d ale mniejsza ale tego dostepu do 5 zestawow wyposazenia nie mam mam tylko nadal 1 zestaw;/ dlaczego?

Tutaj pewnie chodzi o to, że na początku rozgrywki możesz od razu wybrać każdą z klas. Na pierwszym poziomie ma się tylko jedną profesje.

Nie myślałem, że tak ładnie będzie wyglądać na Ps3, naprawdę niektóre tekstury biją na głowę Xboxa. Jak na obecną chwile o wiele bardziej mnie wciąga fabułą niż KZ3 i graficznie jednak wyższy poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedni posiadacze X360

http://www.ps3site.p...nie-w-pl/66890/

Czyli co, wersja na PS3 prezentuje się bardzo dobrze? A nie mówiłem, niektórzy z was lamentują jak stare baby, a okazuje się, że zupełnie bezpodstawnie.

I tak buduje się potęgę wizerunku!!!! Wcale bym się nie zdziwił (choć wyglądałoby to nieprawdopodobnie) gdyby był to świadomy,zaplanowany przez Speców od wizerunku manewr..."rozpuścimy plotki że jest kicha,puścimy skopaną wersję demo,a potem...BACH!!!! Damy po oczach!!!" I kto potem uwierzy,że coś firmie nie wyszło,kiedy coś się faktycznie nie uda???

A gra faktycznie wymiata,z tego,co widziałem u kolegi...

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedni posiadacze X360

http://www.ps3site.p...nie-w-pl/66890/

Czyli co, wersja na PS3 prezentuje się bardzo dobrze? A nie mówiłem, niektórzy z was lamentują jak stare baby, a okazuje się, że zupełnie bezpodstawnie.

Bardzo dobrze to mało powiedziane. Jednak angielska wersja rządzi. Współczuje posiadaczom Xboxa (bez urazy) bo mi np. ten polski ("pancerz" i "kamuflaż") bardzo przeszkadzał przy odpalaniu funkcji nano suita.

Demka w ogóle nie bierzcie pod uwagę bo to zupełnie inna gra :biggrin: W demie jak się strzeliło w szybę to połowa jej znikała a tutaj jak strzelisz w szybę to się rozwala na drobne kawałki. Fizyka też znacznie poprawiona.

Edytowane przez darkkain
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak Lens of Truth chyba przejrzało na oczy i widać, że ostatecznie Ps3 wypadło nie tylko lepiej względem wersji językowych od Xboxa ale również i graficznie :thumbsup:

http://www.lensoftruth.com/head2head/verdictscreen-shot-comparison/head2head-crysis-2-retail-screenshot-comparison/

Na screenach może i wersja na PS3 wygląda lepiej, ale w ruchu te różnice nie będą widoczne. Multi już działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem się Waszych komentarzy i chyba jadę po Crysisa jeżeli będzie dostępny dzisiaj w Łodzi od ręki :) Demko pod względem gameplayu mi sie podobało, tylko ten blur najbardziej mnie meczyl. Zadzwonię do Media, Empiku, Saturna i może będą gdzieś mieć :D

P.S: Killzone 3 ładny, piekny itp itd ale po przejściu singla 2 razy i kilku dniach multi już ziewałem <ziewa>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na screenach może i wersja na PS3 wygląda lepiej, ale w ruchu te różnice nie będą widoczne. Multi już działa?

tak multi juz działa statystyki takze tylko strona mycrisis ze statami nadal nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o odpowiedz od osob ktore posiadaja pelna gre.

Grajac w demo mialem brzydka grafike, to juz wiemy ze jest poprawione, straszne lagi ( wiekszosc osob na 2 kreskach ), spadki animacji ( na tym trybie przypominajacym Dominacje z cod'ow najbardziej ) oraz problemy z dzwiekiem ( czasami nie slyszalem polowy albo i wiekszosci dzwiekow w grze ). Czy te 3 elementy ktore kulaly w demie zostaly rowniez poprawione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o odpowiedz od osob ktore posiadaja pelna gre.

Grajac w demo mialem brzydka grafike, to juz wiemy ze jest poprawione, straszne lagi ( wiekszosc osob na 2 kreskach ), spadki animacji ( na tym trybie przypominajacym Dominacje z cod'ow najbardziej ) oraz problemy z dzwiekiem ( czasami nie slyszalem polowy albo i wiekszosci dzwiekow w grze ). Czy te 3 elementy ktore kulaly w demie zostaly rowniez poprawione?

Grafika w pełnej wersji jest poprawiona i to znacznie. Gra obsługuje 720p, 1080i i 1080p. Tak jak demko wyglądało najlepiej w 720p, tutaj moim zdaniem lepiej jednak wygląda na 1080p i chodzi bardzo płynnie, nie ma gwałtownych spadków animacji. Wiadomo, że pojedyncza ilość klatek się zmienia ale wszystko chodzi bardzo płynnie i bardzo przyjemnie się gra (znacznie poprawione w stosunku do dema). Jedyny lag jaki zauważyłem to ten, który trwa dosłownie 1/4 sekundy i który się pojawia w czasie automatycznego zapisu gry ale to chyba w każdej gierce tak na konsolach było (zapisy nigdy nie odbywają się w czasie walki, więc to nie przeszkadza). Samych lagów lub innych spowolnień grając parę godzin nie doświadczyłem. W Killzonie 3 doświadczyłem kilka razy chrupnięcie a tutaj jeszcze nie.

Dźwięk jest w pełni przestrzenny 5.1 i zarówno muzyka jak i dźwięki z gry są słyszalne bardzo dobrze. Ja na kinie domowym bez problemu wiem, z której strony kto strzela :thumbsup:

Edytowane przez darkkain
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, cytat z innego fora.

mozesz ustawic czas respow, tryb , wl/wyl radar, killstreaki, nano, radar, hud, bronie, ladunki, killcamy, premie a takze zwiekszyc lub zmniejszyc energie lub jej odnawianie itp

Multiplayer będzie na dłuuugie miesiące. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda graficznie względem nowego KZ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×