Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem masz szczerze, że giera świetnie się prezentuje. Jak dla mnie bardzo duży plus za otwartość świata, naprawdę bardzo duże pole manewru. W przeciwieństwie do Killzone-a 3 nie ma takiej mocnej liniowości (SPOILER: jak choćby misja w dżungli, gdzie poruszasz się po wyznaczonym z góry pasie trawy). Jak na powyższych filmikach widać ma się naprawdę wiele możliwości rozwalenia przeciwnika, czy to z wieży, czy z budynku albo dla tych co wolą twarzą w twarz. Naprawdę ładnie się to prezentuje z wysoką jakością grafiki. No i co jak co ale AI przeciwników też stoi na "dobrym" poziomie. Wiadomo, że nie da się zrobić idealnego przeciwnika, ale chociaż umie się porządnie chować i strzelać z ukrycia. Moim zdaniem dobry konkurent dla K3. :thumbsup:

Opinia na podstawie:

Edytowane przez darkkain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 trochę się przyciemni i na TV z odległości paru metrów w animacji nie zobaczy się znaczącej różnicy gołym okiem. Co prawda niektóre detale może bardziej ostre są na Xboxie ale po gameplayach widać, że oświetlenie i odbicia na wodzie lepiej wyglądają na Ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 trochę się przyciemni i na TV z odległości paru metrów w animacji nie zobaczy się znaczącej różnicy gołym okiem. Co prawda niektóre detale może bardziej ostre są na Xboxie ale po gameplayach widać, że oświetlenie i odbicia na wodzie lepiej wyglądają na Ps3.

Najbardziej denerwuje mnie głębia czerni ;/, możliwe, że ktoś odpalił na ps3 w 1080P ( auto upscale )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3:

PS3Crysis22.jpg

o.O I niech mi ktos powie ze KZ czy Uncharted wygladaja lepiej, nawet BF3 bedzie mial cholernie ciezki orzech do zgryzienia zeby pobic graficznie C2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy, powiem że wygląda znajomo ta scena :biggrin:

931665_20071112_790screen007.jpg

Przyznam,że trudno nie zgodzic się z tymi słowami. Niedawno przeszedłem pierwszą częśc Crysisa wraz z dodatkiem i muszę przyznac że pomimo upływu czterech lat silnik wywarł na mnie większe wrażenie niż w przypadku Killzona z papierową grafiką czy Uncharted gdzie mamy w zasadzie pastelowe tekstury, bardzo charakterystyczne.Nie jestem pewień,ale silnik dwójki ma mniejszy potencjał w porównaniu z poprzednikiem głównie z powodu multiplatformosci. Jednak sam Crysis 2 prezentuje się fenomenalnie i mam nadzieje,że tak jak zmieniłem zdanie w przypadku Crysisa odnośnie pustego pokazu techniki tak będę się świetnie bawił przy dwójce :thumbsup:

Sądzę,że panowie z Crytego mogą pokazac(coraz więcej na to wskazuje) rzemiślniczej roboty - by dorównac , a nawet przebic się przez pionerów technicznych Sony na ich własnym podwórku

Ktoś miał okazje ograc Crysis Wars? Niektóre mapy miały objętośc porównywalną z serią Battlefield

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że ich silnik ma potencjał. Ich pierwsza konsolowa gra i według mnie w tej chwili stoi na pierwszym miejscu pod względem grafiki (na konsolach). W KZ3 grafa też jest super ale tutaj chociażby animacja twarzy stoi na znacznie wyższym poziomie. Tam było zupełnie inne otoczenie ale w C2, gdy wychodzimy z pierwszego budynku na otwartą przestrzeń to aż szczena opada. Jak dla mnie na obecne czasy, za grafikę (zwłaszcza na PC) powinna dostać 10 punkcików. Nie wiem jak multi ale SP zapowiada się na lepszy niż KZ3.

Teraz pytanie czy będzie upscalowało do 1080p czy lepiej będzie wyglądać na ustawionym 720p?

Edytowane przez darkkain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze ma wątpliwości ?? Dla mnie wygląda to bajecznie ...

http://n4g.com/news/...-will-amaze-you

Edit: Multi też wygląda normalnie... i po co było tyle tego hejtu ?

Dzięki za filmiki, gierka prezentuje się wybornie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnej przewagi X360 nie widzę, jedynie róznica kolorów jest, ale to można ustawić w TV. O jakość samej grafy się nie boję, mam nadzieję, że wszystko płynnie będzie chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single z PS3.

Trochę wyżej dałem ten sam filmik ;)

BTW poniżej daje linka dla tych, którzy lubią spoilery - prawie cały SP Crysisa 2 na ps3. Po obejrzeniu paru małych fragmentów stwierdzam, że gra wygląda wyśmienicie na tej konsoli i raczej nic mnie nie powstrzyma przed zakupem w dniu premiery.

http://www.youtube.com/user/agino11#g/u

Edytowane przez darkkain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak sobie przypomnę te wszystkie filmiki i gify z netu... A potem twarde zderzenie z rzeczywistością ;) Nie napalajcie się tak chłopaki, bo naprawdę, sprawiacie wrażenie jakbyście mieli po 14 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi trza zmeinic jakos . Gdyz na Lagach sie nie da grac szczegolnie wtedy kiedy gra duzo osob. Bez sensu

Wiec zapobiec temu trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsze wrażenie nie było zbyt pozytywne ale dałem grze szanse i po paru godzinach bardzo mi się spodobało multi :thumbsup:

Lagi trza zmeinic jakos . Gdyz na Lagach sie nie da grac szczegolnie wtedy kiedy gra duzo osob. Bez sensu

Wiec zapobiec temu trzeba

oj zapobiec zapobiec lagom koniecznie potrzeba bezapelacyjnie i w ogóle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do znudzenia, ale ... n4g.com/news/725559/crysis-2-s-final-build-proves-crytek-correct-ps3-version-is-solid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn Poznań Dziś Crysis 2 na Pólkach koło godziny 15 sie pojawił i po POLSKU za 179zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze musze poczekać z braku odpowiednich środków :sleep: ale trzeba kupić bo multi mnie nie znudziło i nie odrzuciło jak to z kz3 z powodu problemów technicznych <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak? każdy pisze że premiera 25 marca... w takim razie też czekam na paczkę z ultimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście czytali maile od Ultimy to byście wiedzieli że spodziewająsię gry w poniedziałek i pewnie tego samego będą wysyłać. A ja mam wciąż dylemat:

na PS3 gram w większość gier i mam wszystkich znajomych ale nie wiem jak to będzie z C2 od strony technicznej (spadki ilości klatek i gorsza grafika?) tak przynajmniej się ludzie wypowiadają. Oczywiście dzielę te wypowiedzi przez 10...

Na Xboxie podobno to jedna z najlepiej wyglądających gier, wobec czego mam zamówione dwa pre-ordery na Ultimie :Di do tej pory nie wiem co wybrać...jaką rzetelną opinią mam się kierować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tydzien w poniedzialem bede chyba wysyłac:) albo w piatek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xboxie podobno to jedna z najlepiej wyglądających gier, wobec czego mam zamówione dwa pre-ordery na Ultimie :Di do tej pory nie wiem co wybrać...jaką rzetelną opinią mam się kierować?

Warto chyba poczekać na recenzje wersji na PS3 i wtedy sie zdecydować

Ps

Jakby kogoś interesowało to gra na PS3 to 5,14 GB i pewnie stąd obowiązkowa instalacja 4GB

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×