Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

A polska nazwa tego?

nvm już wiem

Ale to nie tak działa. Ten perk pokazuje gości, którzy "wchodzą" i "wychodzą" (jakiś dźwięk da się słyszeć koło nas) z cloaka a nie podświetla ich żeby byli widzialni....

I chyba coś tam piszczy jak ktoś zacloakowany przechodzi obok. Możliwe, że upgradowany pokazuje niewidzialnych gości.

Raczej bezużyteczna sprawa. Lepiej włączyć Infravision :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawostka. W singlu zauważyłem, że włączając cloak podczas nanovision nie widać obrazu cieplnego Alcatraz'a, więc myślałem, że w multi też nie będzie widać kamperów z cloak'iem :D Muszę to przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie pogadałem sobie pierwszy raz z Gouldem. Gra jest do tego momentu taka-sobie. Mam nadzieję, że to co piszecie jest prawdą i będzie tylko lepiej później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polska nazwa tego?

nvm już wiem

Ale to nie tak działa. Ten perk pokazuje gości, którzy "wchodzą" i "wychodzą" (jakiś dźwięk da się słyszeć koło nas) z cloaka a nie podświetla ich żeby byli widzialni....

I chyba coś tam piszczy jak ktoś zacloakowany przechodzi obok. Możliwe, że upgradowany pokazuje niewidzialnych gości.

Raczej bezużyteczna sprawa. Lepiej włączyć Infravision :)

Ten perk podświetla niewidocznego gościa na zielono. A ja po nabiciu 25lv nie zmieniam zdania, od czasów R1 najlepsze multi na PS3. Polaków gra bardzo dużo, kilkakrotnie trafiła mi się sytuacja, że 90% graczy w pokoju to nasi rodacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten perk podświetla niewidocznego gościa na zielono.

Na 1 poziomie widać obrys postaci w promieniu 20m od nas

Na 2 cloak miga po 7 sekundach od użycia w promieniu 20m od nas

Na 3 cloak miga po 5 sekundach od użycia w promieniu 20m od nas

Czyli tak dla jasności jak ktoś stoi dalej niż 20 m od nas i ma cloaka to i tak go nie zauważymy z tym Cloak Trackerem

Btw. Powodzenia w zdobyciu 350 medali Busted żeby wymaksować Cloak Trackera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Powodzenia w zdobyciu 350 medali Busted żeby wymaksować Cloak Trackera :)

Większość ludzi myśli że jak włączą cloak'a to są niewidzialni, a najbardziej rozśmieszają mnie ci co stoją ode mnie 10 centymetrów i myślą że ich nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam serdecznie dosyć tej gry :mad: gram właśnie na supersoldier i jestem na końcu bodajże 10misji ale panowie z crytek są tak świetni że bugi i inne wkurzające rzeczy robią po mistrzowsku,na końcu misji, żołnierz powinien coś powiedzieć i koniec misji ale nie nie może otworzyć tego pikselowego ryjca :angry:,gdyby nie świetne multi gra już by u mnie nie była...

Edytowane przez sev-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większość ludzi myśli że jak włączą cloak'a to są niewidzialni, a najbardziej rozśmieszają mnie ci co stoją ode mnie 10 centymetrów i myślą że ich nie widać.

To prawda :D, ja sobie idę i koleś stał w miejscu cały czas i myślał że przejdę koło niego i go nie zobacze, ale niestety dostał kulkę i się nauczył xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu mam typ nat ograniczony skoro w black ops i Mw2 mam otwarty mam Nat 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda :D, ja sobie idę i koleś stał w miejscu cały czas i myślał że przejdę koło niego i go nie zobacze, ale niestety dostał kulkę i się nauczył xD

Grajac w demo multi na piecu nabilem 18 killstreak biegajac ciagle z Nano-vision + Max Arm, potem kilku meczach nikt juz nie uzywal cloaka.

Faktycznie tak jest ze jak ktos uzywa cloaka to mysli ze pro sie zaraz stanie, smiac mi sie chcialo jak w lobby potem do mnie pisali "nano-noob" tylko dlatego ze mialem 2/3x wyzsze wyniki od nich z podczerwienia przeciw ich "niewidzialnosci".

A propos, killstreaki w tej grze sa imo bezuzyteczne (no moze procz radaru), szczegolnie ten ostatni, lipa jak cholera, wydaje mi sie ze na sile to wcisneli coby gre bardziej "(s)CoDowac".

Multi slabizna, po demku juz wystarczajaco sie zniechecilem, chyba zaden FPS do czasu BF3 mnie nie skusi juz.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie skrajne opinie na temat multi tu czytam:D Jedni chca splukac gre w kilbu a inni wychwalaja pod niebiosa:D Kurde szkoda, ze nie mam nadmiaru kasy, zeby kupic i samemu sprawdzic, bo kupowac i sprzedawac na alledrogo, placic za wysylki i prowizje na allegro to kiepska sprawa jesli wystawie ja po 2 dniach:D A glownie na multi mi zalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie skrajne opinie na temat multi tu czytam:D Jedni chca splukac gre w kilbu a inni wychwalaja pod niebiosa:D Kurde szkoda, ze nie mam nadmiaru kasy, zeby kupic i samemu sprawdzic, bo kupowac i sprzedawac na alledrogo, placic za wysylki i prowizje na allegro to kiepska sprawa jesli wystawie ja po 2 dniach:D A glownie na multi mi zalezy.

Popatrz sobie jak grają na żywo i sam oceń czy to twój klimat.

http://www.justin.tv/hazerjr3#/w/1035712496

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi spędziłem już łącznie z kilkanaście godzin i powiem tak. Jako fan multiplayera z Modern Warfare 2 (w którego grałem z 4-5 miesięcy prawie codziennie) multi z Crysisa 2 również przypadło mi do gustu. Nie ma żadnej rewolucji, ale jest pozytywnie. Są kill streaki, ale trochę udziwnione. Polegają na tym że zbieramy pozostawione przy ciałach ofiar nieśmiertelniki. Mamy specjalne bonusy za 3, 5 i 7 nieśmiertelników zebranych z ciał ofiar. Co jednak jest dziwne to to, że usimy te nieśmiertelniki zbierać a czasami się zdarzy tak, że ktoś zapomni lub nie zdąży go zabrać i może to zrobić ktoś inny. Powoduje to że możemy mieć jakiś specjalny bonus czasami za darmo. Minusem kill streaków jest ich mała ilość oraz to, że są one z góry ustalone w zależności od mapy na której gramy. Brakuje tu wybierania nagród za serie ofiar jak w MW2, tutaj mamy wszystko narzucone.

Mamy też death cam co jest na plus bo lubię wiedzieć jak mnie zabito i jak się zachować w przyszłości. Sama rozgrywka również jest bardzo fajna. Czasami cloak denerwuje i przydałby się tryb w którym niewidzialność jest zabroniona (może jest, bo nie odblokowałem wszystkich trybów gry).

Tak czy inaczej wrażenia pozytywne i chodź nadal milej wspominam multi z MW2 to ten z Crysisa 2 też może nam zabrać sporo czasu. Miałem po przejściu sprzedawać grę, ale... multi mnie wciągnęło i tak szybko nie skończę "przygody" z Crysisem. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jednak jest dziwne to to, że usimy te nieśmiertelniki zbierać a czasami się zdarzy tak, że ktoś zapomni lub nie zdąży go zabrać i może to zrobić ktoś inny. Powoduje to że możemy mieć jakiś specjalny bonus czasami za darmo.
Można wybrac odpowiedni perk i wówczas nie trzeba zbierać nieśmiertelników. Nie ma możliwości zebrania ich po innych, można zebrać swój (niezebrany) po respie. Edytowane przez melankolic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zbieranie nieśmiertelników to najlepsza rzecz jaką wymyślili. Prawie całkowicie eliminuje to kamperów i mam nadzieje, że podobny patent zastosują w przyszłych codach. Nie można już siedzieć w krzakach i nabijać killstreaka, trzeba ruszyć tyłek i zaryzykować podniesienie blaszki. Inna rzecz, że te killstreaki co są nam zaprezentowane w C2 są bezużyteczne. Ale ta mechanika zrobiłaby z codów (i zresztą z każdego podobnego, sieciowego fpsa), gry niemalże idealne.

@JackXP

Też sporo grałem w multi i mylisz się co jednej sprawy (kilkanaście godzin w multi powiadasz? ;) ) Nieśmiertelniki można zbierać, ale tylko swoje. Jak nie zdążysz albo umrzesz, to zostaje on jeszcze chwile na mapie ale z pewnością nikt inny niż ty go nie podniesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. Parę razy miałem sytuacje że zebrałem z leżących ciał np 2 nieśmiertelniki. A napewno tych graczy nie zabiłem, one po prostu tam leżały. Może błąd gry? Sam nie wiem, ale wiem, że tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakims czasie mozna zbierac tez dogtagi sojusznikow jesli oni tego nie zrobia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie... Jaka jest szansa, ze zrobia cos z tym framerate na multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o framerate, to tu nie ma czego poprawiać, bo jest spoko. To lagi zabierają całą przyjemność :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na mapach w nocy jest fajnie, ale na np. skyline jest z framerate tragicznie i to denerwuje w czasie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest bardzo źle, to możesz spróbować obniżyć rozdzielczość, jeśli grasz na full HD. Ja gram na 720p i nie mam spadków animacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na 720p. Jest duzo lepiej niz na 1080p, ale mimo to widze spore spadki klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×