Skocz do zawartości
ONE

God Of War: Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakąś strategie na challenge nr.7 w GOW II ? To jest niemożliwe,zawsze ktoś mnie draśnie,zespawnuje cyklopa na yt lubie robią to w 2 minuty a ja nawet minuty nie wytrzymuje.Najgorszy minotaur.Jak to przechodziliście?

Jeśli nie interesuje cię bonus to polecam ten sposób:

http://www.youtube.com/watch?v=vXwp0rX-Deg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem w God of War 2 otóż problem polega na tym że czerwone orby ze skrzynek i różnych obiektów otoczenia(np.Dzbany) nie trafiają do zbiornika(gdzie można ulepszać broń itp.) lecz po prostu się rozpływają(lęca do bohatera lecz licznik ich nie nalicza)natomiast orby z potworów są przyznawane do zbiornika.Dodam tylko że problem zaczął się odkąd wchodzi się do pomieszczenia gdzie są same pieski i wiszą tam na łańcuchach trupy a jeden jest potrzebny do otworzenia podwójnych drzwi.wyłączałęm kilka razy konsole lecz bez skutku poprawy.Pierwszy raz takie cos mi sie zdarzylo.Gram na Titan-ie(Very Hard) a niechcialem zbytnio zaczynać od nowa a także niechce grac dalej bo będzie bardzo trudno bez orbów ze skrzynek.Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GoW2 przegapiłem urny. Jestem daleko za czwartą a sam znalazłem tylko jedną.

Jeśli zrobię wyzwania to dwie dodatkowe urny same wpadną? Gdzieś czytałem że by tak się stało muszę je przejść na Tytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz przechodzic tego na tytanie,tylko bodajże musisz uzyskać range titan we wszystkich challenge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ktos sie orientuje czy wiecej orbow w GOW1 sie dostaje na normalu czy na easy? a moze tyle samo?

dobra niewazne :P bronie wymaksowane challange zrobiony teraz run forest i platynka wpada

Edytowane przez TaMLiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać miejsce (lokację) gdzie znajdują się trzy duże skrzynie z trofea "You Know the Germans Make Good Stuff…" w God Of War II?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś napisać miejsce (lokację) gdzie znajdują się trzy duże skrzynie z trofea "You Know the Germans Make Good Stuff…" w God Of War II?

Łatwiej Ci było napisać posta niż sprawdzić na YT ? :biggrin:

Filmik wszystko wyjaśnia :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby bardzo łatwa platyna w God Of War II a ja po raz drugi zwracam się z prośbą :dry: Mianowicie chodzi mi o belke do pokrętła w rozdziale The Palace of the Fates (14), gdzie trzeba ją ulokować aby móc kręcić by ogień schował się w ścianie. Gdy szedłem grę za pierwszym razem (bardzo dokładnie) belkę miałem gdy doszedłem na miejsce. Teraz idę grę bardzo szybko, nie zważając uwagi na przeciwników itd. gdyż potrzebuję tylko trzy duże urny do zdobycia. Jeśli ktoś by był wstanie ją w miarę precyzyjnie sprecyzować byłbym bardzo wdzięczny :biggrin:

PS. Wiem, że prośba dość niepoważna, ale jednak chcę już tą grę odłożyć na półce z platyną :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę bo dziś przechodziłem znów grę od początku i dalej nic, dokładne miejsce zamontowania pokrętła:

qqstjc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystko na zdjęciu, które zamieściłeś. Miejsce ulokowania belki jest tam gdzie Kratos stoi na zdjęciu. Wciskasz R1, jak na załączonym przez Ciebie obrazku i kręcisz pokrętłem. Wciskasz spowalniacz czasu i ruszasz we wiadome miejsce. Natomiast sama belka jest trochę wcześniej, w sali z ruchomymi kolcami w podłodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się wetnę do challengów z GoW I. Jako, że udało mi się wczoraj po 2,5h o 1 w nocy zrobić wszystkie 10, to parę porad (może komuś się przydadzą):

challenge 1-9 raczej nie wymagają większego rozpisywania, więc kilka luźnych uwag:

1 - popychamy kółkiem

2-9 - nie we wszystkich, ale ogólnie łatwe przejście wyzwań sponsoruje w grze double jump-> L1+O (przy dzbankach bez jumpa, ale to chyba logiczne)

strzelanie do umarlaków (nie pamiętam numeru) - wyobraźcie sobie to jako tarczę zegara - napinać zaczynacie cięciwę, jak umarlak będzie na godzinie 1:00-1:30... wystarczy trochę wprawy, mi się udało za pierwszym razem, mając tą informację

8 - ogólnie pilnujemy skamieniałych ataków, ja miałem wypracowany motyw, że robiłem dj->L1+O max 2 razy z rzędu, a później turlałem się po planszy, aż minęły kolejne ataki

a teraz gwiazda wieczoru... wyzwanie 10

Jedna rzecz, którą musicie sobie uzmysłowić... to wyzwanie jest tak pokręcone, że tam bardziej liczy się łut szczęścia, niż umiejętności... po przeglądnięciu poradników, jest kilka strategii:

- L1+X (tudzież wersja w powietrzu) - najczęściej spotykana strategia, widziałem na YT, że wiele osób daje sobie z nią radę, ale dla mnie lipa

- próbowałem dj->L1+O - lipa, za dużo bezruchu w momencie wbicia ostrzy

- motyw z blokiem i kontrami - w ogóle mi nie podeszło

Już chciałem zrezygnować, ale trafiłem na jedną metodę, którą z ciekawości sprawdziłem, i po kilku pierwszych próbach widziałem, że da się zrobić. A mianowicie

1. ustawiamy sobie zamiast dwóch mieczy Blade of Arthemis (zmieniamy L1+R1)

2. po wbiciu na platformę z mobami stosujemy L1+trójkąt, jednak nie naciskamy non stop, tylko przytrzymujemy i trzymamy

3. Kratos stosuje cios, który wyrzuca wrogów w powietrze, a sam bohater do nich podskakuje; w zależności od tego, czy ktoś był w naszym zasięgu, czy nie:

a - wyrzuciło kogoś w powietrze - aż nie spadniemy z powrotem szybko non-stop katujemy trójkąt; po wylądowaniu znowu wciskamy i trzymamy - Kratos od rau zrobi kolejne tego typu uderzenie

b - wyskoczyliśmy sami - nie puszczamy przycisku; Kratos po wylądowaniu od razu powtórzy cios

Oczywiście warto się starać przycelować gałką w stronę moba, i w miarę możliwości, jak nas spychają odskakiwać od krawędzi. W każdym razie była to jedyna strategia, która dawała mi na starcie jakikolwiek efekt... nie pamiętam, za którym razem się udało, ale była to kwestia 30 minut prób -> nie zapominajmy, że powodzenie tego wyzwania i tak jest w pewnej części losowe. Kiedy obydwa Satyry i pieski się zsynchronizują i zaczną ładować jeden po drugim, to czego byśmy nie robili, wyrzuci nas poza krawędź. To samo to nabicie przez Satyra Kratosa na jego dzidę w połowie naszego ataku w powietrzu (SIC!).

Mam nadzieję, że komuśto pomoże i zaoszczędzi przynajmniej część nerwów i czasu, które trzeba na to stracić.

Edytowane przez wh1sky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzwanie 10... Mi osobiście kojarzy się z tym, że kosztowało mnie nowego pada. Kiedy w końcu po jakiś 2 godzinach walki ta jeb... platforma uniosła się na potrzebną wysokość, a ja przeskakując zapomniałem drugi raz nacisnąć skok i nie doleciałem.... Pad poleciał w ścianę, gra i savy zostały usunięte z dysku i do dzisiaj mam w niej 83%... Nigdy więcej żadna gra nie doprowadziła mnie do takiej furii.

Edytowane przez Slawek1916
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem prawie to samo, ale tylko w kwestii tego, że nagle pomimo wszelkich prawideł, moby mnie spychały... Czasami to są naprawdę komiczne i frustrujące zarazem sytuacje. Ale i tak już byłem tak zrezygnowany, że założyłem sobie, że jak w ciągu 40 minut tego nie zrobię, to odpuszczam platynkę GoWa... ale na szczęście jeszcze tylko "Speed Of Jason McDonald" + 2 małe trofea, których nie zauważyłem, i jest już platynka.

Edytowane przez wh1sky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie już nie pamiętam ale nie wydaje mi się żebym miał problem z tym 10tym wyzwaniem. Wszystkie wyzwania zajęły mi chyba ok godziny z tym że najdłużej siedziałem na tej katapulcie bo zawsze trafiałem w swoich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzwanie numer 10 w GOW1 to bezapelacyjnie najtrudniejsze wyzwanie z wszystkich części.

W niektórych częściach szybciej przeszedłem wszystkie wyzwania niż to jedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w inne części póki co, ale patrząc na inne tytuły zręcznościowe, w które grałem, było to jedno z najtrudniejszych, najbardziej irytujących i zrobionych najbardziej "przeciw graczowi" wyzwań, jakie widziałem (o ile nie najbardziej, ciężko z perspektywy czasu porównywać).

PS: Platynka z GoWa!! ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w tego typu gry, bo ich zwyczajnie nie lubiłem, ale dali do plusa Gow-a i mówię sobie zagram, zobaczę, wynik jest taki że gram w trzecia część, co do jedynki to, w 10 wyzwaniu można dostać palpitacji serca, mi się udało wyskok L1 I nawalać x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te zadania na prawdę dają w kość. 

Edytowane przez Masso555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wlasnie jestem na 10-tym wyzwaniu i juz sam nie wiem co mam robic. Probuje juz robic na rozne sposoby i nic, albo mnie spychaja albo zabijaja... Momentami masz dosc i chce odpuscic. Te wyzwania sa chore. Juz udalo mi sie 8-sme zrobic, to myslalem, ze uda mi sie bez problemow wiekszych do konca (czytalem, ze 8-sme najgorsze), 9-te przy drugiej probie zrobilem, ale w 10-tym czuje sie bezradnym. Nawet sie nie wnerwiam jak przy osmym, bo tam chociaz moglem cos pokombinowac, a w 10-tym czesto zwalaja mnie zaraz po wskoczeniu na platforme... Na you tube jest tylko jeden filmi z tym wyzwaniem, ale to nie pomaga za wiele... Od 24-ech godzin mam konsole wlaczona (praca, spanie) i nie wiem czy to jest sens dalej probowa, bo juz prawie dwie godziny robie to osttanie wyzwania, a platforma ani razu sie nie zblizyla na bliska odleglosc. Probowalem tez ciagle uciekac, ale to chyba nic nie da, bo platforma zbliza sie chyba tylko przez bicie przeciwnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YT jest sporo filmików prezentujących ten moment. Dużo zależy od szczęścia. Mi udało się to zrobić bodaj za 2 czy trzecim razem tym sposobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serce bije jak szalone, twarz czerwona z nerwow, rece drza....WYZWANIE WYKONANE!!!!!!!!!! 

Firo wielkie dzieki, bardzo pomocny byl ten sposob.

 

No to teraz jeszcze speed run i platyna jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najtrudniejsze wyzwanie ze wszystkich części GOW.

Robiłem je 3 razy (na PS2 i 2x na PS3) i 3 razy prawie straciłem pada :P

Gratulacje, speed run to już przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najtrudniejsze wyzwanie ze wszystkich części GOW.

Robiłem je 3 razy (na PS2 i 2x na PS3) i 3 razy prawie straciłem pada :P

Gratulacje, speed run to już przyjemność.

Nie tak do konca przyjemnosc, beda jeszcze nerwy przez wszystkie "puzzlowe" momenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×