Skocz do zawartości
lda77

Problemy I Pytania (Ogółem)

Rekomendowane odpowiedzi

hej gra ktos w sieci w COD 4 MW . czy jeszcze nie dzialaja serwery? u mnie caly czas jest ten error 33

To jest jakaś masakra od czterech dni nie da sie grac on line w MW i MW2. Nie wiem jak jest z BO. Śmieszne jest to ze na Xbox'ie wszystko jest ok(tak twierdzi mój kumpel chyba ze złośliwie kłamie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dzialaly pare godzin bo gralem ale po godzinie 22-giej juz nie moglem grac cos znowu siadło.

error 33 znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie dzisiaj dostałem do rączek CoC'a Black Ops, chciałem zagrać w niego, wkładam go do ps3 i idę się załatwić do ubikacji, przychodzę a na telewizorze pisze "Niepoprawny format", trochę wkurzony bo wszystkie gry ok chodziły a ta nie, wyjmuje płytkę i wszystko wraca do normalności, przy ponownym załączeniu to samo, ale instaluje mi się jakaś aktualizacji a więc czekam, po zainstalowaniu to samo, to wziąłem grę i poszedłem do znajomego, u niego wszystko ok działa, wracam do siebie i ciągle to samo jak wcześniej. Jedynie po aktualizacji wyświetla się napisy że coś tam z zdrowiem i koniec.

Czy ktoś ma pomysły dlaczego tak się robi. Powiem jeszcze że mam ang wersje.

Dodam że właśnie zainstalowałem demo i wszystko gra i śmiga, próbowałem odpalić na 2 telewizorach i dalej nic.

Edytowane przez Laber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia Laber.

Moje MW3 leży i kwiczy, teraz nie moge grać bo przy ładowaniu gry w nieskonczonoś wyświetla mi sie ten pasek ładowania, ale ps3 sie nie zwiesza moge czytać wiadomości itd. ale jak klikne wyjdź z gry to zwiecha i reset konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.Jestem nowy na forum. I mam pytanie do ogólu i liczę na szybką odpowiedź. Ostatnio odpaliłem sobie COD'a WAW po półrocznej przerwie,i spoko dalej mam mój 5 level. Wpadłem na server,wszystko okej już 12 level wpadł , skończyła się gra bez żadnych błedów etc. i wyszedłem do menu głównego. Później włączyłem spowrotem i miałem znów 5 level.. I tak jest wielokrotnie,i non stop. Próbówałem usunąć wszystko związane z COD 5 savy,patche etc. lecz to nic nie dało. Próbowałem także zrobić taki manewr i założyłem nowy profil,nowe konto na PSNie lecz też mi ciągle wracało do 1 level'a . Czym to jest spowodowane? Co robić.? Proszę o pomoc.

PS. W lobby również cały czas jest stale powtarzająca się liczba drużyny tzn. (1366 osób. Drużyna zamknięta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odinstalować i znowu zainstluj albo nie wyłaczaj konsoli tylko najpierw zakończ wyjdź z gry i potem wyłacz system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam problem z COD BO po zainstalowaniu dodatku First Strike. Nie znajduje mi żadnego hosta, po czym jak założy w końcu nowy host, to nie dołączają żadni gracze. Czy żeby grać w multi trzeba albo nie mieć dodatków, albo mieć wszystkie? Chciałbym pograć na nowych mapach, ale wolę zapytać przed wydaniem ok 150 zł na kolejne 3 dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ci doradzić. Jedno powiem nie musisz wydawać 150 zł na trzy dodatki bo dodatki można ściągnąć na dwie konsole więc możesz się z kimś złożyć, a propos na allegro jest dodatek first strike za 24zł/2=12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

First Strike to akurat ten jedyny dodatek, który dawno temu kupiłem. Patent ze złożeniem się we dwóch nie jest zły, ale nie mam nikogo znajomego, kto by w to grał.

Tak czy inaczej postanowiłem ponownie zainstalować dodatek First Strike i efekt jest taki, że na pewno kilka trybów w multi nie działa (nie znajduje hosta lub nie może podłączyć żadnego gracza).

Działa na pewno Rdzeń Team Deathmatch, ale tam gra się na podstawowych mapach. Nie działa Chudzielec Czysty Deathmatch, na którym mi najbardziej zależy.

Jeśli komuś działają (lub też nie działają) nowe mapy w multi przy wszystkich dodatkach, bardzo proszę o info.

Edytowane przez tbone001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !

Panowie mam takie pytanie, otoz mam Polska wersje CoD BO II a mieszkam w Irlandii na ta chwile i chcialbym kupic to nowe DLC ktore sie zbliza. Niestety nie moge tego zrobic placac polska karta bankomatowa poniewaz bank w ktorym posiadam karte nie obsluguje platnosci przez PSN. Dlatego zalozylem sobie teraz na moim PS3 Irlandzkie konto i chcialbym za to DLC zaplacic karta z tutejszego banku bo wiem ze nie bedzie problemu z tym. I teraz do meritum ;) czy jesli kupie DLC przez Irlandzkiego PS store posiadajac Polska wersje gry bedzie to ze soba dzialalo bedzie to razem kompatybilne?? I DLC finalnie rowniez bedzie w jezyku PL ? i kolejne pytanie czy jesli sciagne to DLC na to utworzone IRL konto na PS3 to na moim glownym koncie bede mogl rowniez z niego korzystac?? Kurde pokrecony ten moj post ale mam nadzieje ze ktos wyczai o co mi chodzi i bedzie mogl mi pomoc ! Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !

Panowie mam takie pytanie, otoz mam Polska wersje CoD BO II a mieszkam w Irlandii na ta chwile i chcialbym kupic to nowe DLC ktore sie zbliza. Niestety nie moge tego zrobic placac polska karta bankomatowa poniewaz bank w ktorym posiadam karte nie obsluguje platnosci przez PSN. Dlatego zalozylem sobie teraz na moim PS3 Irlandzkie konto i chcialbym za to DLC zaplacic karta z tutejszego banku bo wiem ze nie bedzie problemu z tym. I teraz do meritum ;) czy jesli kupie DLC przez Irlandzkiego PS store posiadajac Polska wersje gry bedzie to ze soba dzialalo bedzie to razem kompatybilne?? I DLC finalnie rowniez bedzie w jezyku PL ? i kolejne pytanie czy jesli sciagne to DLC na to utworzone IRL konto na PS3 to na moim glownym koncie bede mogl rowniez z niego korzystac?? Kurde pokrecony ten moj post ale mam nadzieje ze ktos wyczai o co mi chodzi i bedzie mogl mi pomoc ! Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedzi .

dzialac bedzie dzialalo na pewno,na glownym koncie bedziesz mogl grac na pewno ale z tym jezykiem to nie wiem w sumie ale po pl powinno byc , no ale niech sie wypowie ktos kto scigala juz dlc z innego konta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz Kinio ! Czyli przynajmniej czegos moge byc juz pewien :) moze sie jeszcze ywpowiedziec osoba ktora sciagala juz dlc z innego konta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem kupuje ps3 i mam zamiar kupić sb call of duty tylko nie wiem którą część chodzi o multi. W którą część jest najwiecej osób na multi i nie ma problemu ze znalezieniem meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BO2 ale średnio niektórym pasuje ze względu na lagi i inne duperele na początek polecam ci BO1 lub MW3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej MW3, bo z black ops'a powoli ludzie znikają co nie zmienia faktu, że jest najlepszą częścią coda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy nie mając podłączenia do internet mogę grać na podzielonym ekranie przeciwko botom w mw3 ? Nie chodzi mi o 'fale'.

Edytowane przez Michalz35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up:

nie mam MW3, i nigdy nie miałem.

Za to mam Black Ops 2 i TAK, tam da się grać z botami bez internetu (wszystkie tryby).

Wydaje mi się, że w MW3 będzie podobnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się wypowiedzieć ktoś kto ma tą grę ? Na xboxie kolega widziałem, że grał ale na ps3 nie widziałem takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

czy ktoś z was używa COD ELITE ?

U mnie po odpaleniu aplikacji zawiesza całą konsole - pomaga jedynie restart konsoli.

Natomiast gdy aplikacje odpalę z poziomu gry wyskakuje "

Request error:

There was an error comunicating with the CALL of Duty ELITE service.

Returning to the titlt screen. "

Ktoś wie o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alb wyłaczyli albo cos spier.olili i nie chce im sie naprawiac tyle... teraz dla nich liczy sie tylko BO2.

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×