Skocz do zawartości
lda77

Problemy I Pytania (Ogółem)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio przyjechał do mnie kuzyn i mieliśmy zamiar pograć w COD : BO na splicie w multi. Kiedy go odpaliłem zobaczyłem, że obraz jest ucięty po obu bokach. Moje pytanie brzmi. Czy da się to w jakiś sposób przestawić na pełen ekran ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy odpalam Black Opsa Multi, wgl mi nie znajduje serverow, przeciwnikow, nic , kompletnie nic. Wie ktos ocb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy odpalam Black Opsa Multi, wgl mi nie znajduje serverow, przeciwnikow, nic , kompletnie nic. Wie ktos ocb ?

Masz podpiętą konsolę do internetu? :whistling:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam Was jeszcze o jedno, bo trapi mnie pewnien problem od wczoraj.

Chcialem z kolega Patsem zagrac po sieci w tryb Zombie.

Dodalismy sie oczywiscie na Steamie do znajomych. Pats wysylal mi zaproszenie, laczylem sie do lobby i ... za kazdym razem dolaczalem do jakis nieznanych osob.

Probowalismy z 10 razy i za kazdym razem wrzucalo mnie do gry, ale nie tej "Patsowej" tylko do jakis nieznanych osob.

Probowalem dolaczyc tez do istenijacej gry zalozonej przez Patsa i ... oczywiscie wrzucilo mnie do jakis francuzow smiley.gif

WTF??

Mam polska wersje kupiona w Empiku (notabene za 89zl, a w Saturnach i MM cena to ok 120zl).

Pats ma wersje kupiona ze Streama, no ale o co kaman, skoro widzimy sie w znajomych, a zagrac razem nie mozemy?

PS wiem ze to forum PS3, ale moze ktos z Was gra tez na PC, dlatego tu pytam modify_inline.gif

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam absolutnie pojęcia co próbujecie zrobić z Patsem, ale jesteśmy na Forum o konsoli PS3. Steam pecetowy działa cross platformowo tylko w grze Portal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam taki problem ze nie chce mnie dolaczyc do zadnej gry online (Modern Warfare 2)

mam internet 12mb, NAT Type 2 Open, internet podlaczony kablem i gdy chce sie dolaczyc do jakiejs gry to laczy, laczy i laczy az w koncu mam reset internetu...

Jak to naprawic?

PS: Jest to jedno z pierwszych wydan ps3 40gb

Edytowane przez matheo999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnoście Modern Warfare 2 :

Czy jest możliwość za darmo dostania/pobrania map packa do MW2??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnoście Modern Warfare 2 :

Czy jest możliwość za darmo dostania/pobrania map packa do MW2??

:ermm: :rofl:

nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem ostatnio wrocilem do grania w mw2 i zauwazylem ze zniknely mi 2 zestawy dodatkowych map przed tym calym przestojem playstation network wszystko bylo

moze ktos ma ten sam problem prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem ze spec opsem . Kumpel hostuje 25mb/s obaj w Polsce a lagi takie że szok . Wie ktoś kiedy to będzie naprawione

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi w Spec Ops były, są i pewnie będą. Z jednym graczem jest ok, z innym lag niestety uniemożliwia rozgrywkę. Na żadną łatkę bym już nie liczył. Lag nie zależy od prędkości od prędkości internetu, więc czy jest to 25 MB czy 1 MB nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc :)

Jaki DLC Waszym zdaniem jest najlepszy ?

pytam ponieważ chce sobie kupic jeden pakiet a nie mam pojecia jaki:( :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc :)

Jaki DLC Waszym zdaniem jest najlepszy ?

pytam ponieważ chce sobie kupic jeden pakiet a nie mam pojecia jaki:( :)

Mimo że akurat nie kupiłem ostatniego to wiele osób wskazuje właśnie annihilation jako naj-DLC

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , zakupiłem najnowszy DLC do black ops . Chciałem pobrać dla swojego bles (01034) ale zobaczyłem ze nie ma ikonki z black ops tylko taki jakby połamany obraz. Zacząłem sciagać ten DLC ale pod koniec wyskoczył błąd. Moje pytanie jest takie : co mam teraz zrobic?? teraz znowu pobieram ten DLC (10%) mam nadzieje ze blad sie nie powtórzy. Mieliscie cos takiego ?

juz wszystko gra , widocznie cos u mnie z netem bylo :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

mam takie pytanie. Jest mozliwosc wylaczenia dodtaku DLC ? tak aby móc grac tylko na podstawowych mapach????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

mam takie pytanie. Jest mozliwosc wylaczenia dodtaku DLC ? tak aby móc grac tylko na podstawowych mapach????

Musiał bys go usunąc bo nie wiem czy da sie go zgrac na jakąs przenosną pamięc

Ale jedno DLC mozesz pobrac 5razy jak cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kij nie bede próbował , btw jak ktos chetny do gry to zapraszam

PSN : Gural41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam World at War .... i jeśli chciałbym zacząć zabawę z Modern warfare... mam zacząć od 1... czy może 2 od razu ? MW3 jak na razię sobie odpuszczę. I czy nadal jest tak, że w MW 2 jest sporo hakerów itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam World at War .... i jeśli chciałbym zacząć zabawę z Modern warfare... mam zacząć od 1... czy może 2 od razu ? MW3 jak na razię sobie odpuszczę. I czy nadal jest tak, że w MW 2 jest sporo hakerów itp ?

Jak masz na mysli multi to bym wzioł COD4 z tego powodu ze w mw2 jest niesamowicie denerwujące a jak masz na mysli singla to bym brał mw2.No ale to juz zależy od twojego gustu i tego co cie interesuje w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

wszędzie szukam i szukam i doszukać się nie mogę czy do MW3 dodaja jakies bonusy ? (mowie tutaj o edycji przed premierowej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wie ktoś w jakim polskim sklepie kupię angielską wersję na PS3?

allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu ja i znowu problemy / pytania ......

Jaką "chronologię" byście polecili dla kogoś, kto grał tylko w World at War ..... które tytuły omijać z daleka ..... interesuje mnie przede wszystkim singiel player ..... bo w multi mało pogrywam z racji braku czasu.

Powinienem zacząć zabawę z MW 1 .... a może od razu MW2 .... czy raczej Black ops ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu ja i znowu problemy / pytania ......

Jaką "chronologię" byście polecili dla kogoś, kto grał tylko w World at War ..... które tytuły omijać z daleka ..... interesuje mnie przede wszystkim singiel player ..... bo w multi mało pogrywam z racji braku czasu.

Powinienem zacząć zabawę z MW 1 .... a może od razu MW2 .... czy raczej Black ops ....

jak masz zamiar przejsc kazdego coda z wymienionych to bym zaczoł od początku a jak tylko jednego to mi sie najbardziej potobał cod4 albo mw2 ktoregos z tych bym polecił ale mysle ze to zalezy co lubisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×