Skocz do zawartości
augustyniak

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na amazonie w koszyku gry na 22 funciochy. Sprawdziłem i mogę dać darmową wysyłkę, choć niby jest napisane, że od 25Ł dopiero. Oni coś mi naliczą tak że moze być ponad te 25Ł do zapłaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na amazonie w koszyku gry na 22 funciochy. Sprawdziłem i mogę dać darmową wysyłkę, choć niby jest napisane, że od 25Ł dopiero. Oni coś mi naliczą tak że moze być ponad te 25Ł do zapłaty?

Nie, jest ok. W przypadku gier wystarczy przekroczyć 20 funtów. Chociaż nie tylko gier w sumie.

Ale jest ok, naliczy Ci tylko te 22 funciaki, także luz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś coś wie. Chciałem sobie zakupić ni no kuni ze zniżką z muve, niestety nie mają na stanie i na infolinii mówią, że nie wiedzą czy jeszcze będzie i ew kiedy. Ktoś się kiedyś spotkał z sytuacją, że chciał coś zakupić w ww. sklepie, ale nie było dostępnego produktu? Ile trzeba było czekać, aż ew. się pojawi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można zobaczyć przelicznik z amazon.co.uk ? i ma ktoś może jakiś poradniczek krok po kroku jak tam kupować, bo szczerze jestme kompletnie zielony a chce kupić zdrapeczkę psn http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B0095T9MGA/sr=8-5/qid=1367572078/ref=olp_tab_new?ie=UTF8&colid=&coliid=&condition=new&me=&qid=1367572078&seller=&shipPromoFilter=0&sort=sip&sr=8-5 bo jest rok subskrypcji za 32,99F :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest rok subksrypcji na PSN UK :) To na polskim nie będzie działać.

Także jakbyś tego nie wiedział to się zastanów nad zakupem.

Co do zakupów to musisz mieć kartą z możliwością płatności w innej walucie.

Obecnie w sumie wszystkie to mają. Przelicznik z funtów musisz zobaczyć na stronie banku, u którego masz kartę.

Ja zawszę liczę sobie funta po 5.2zł. Jak wychodzi mniej to wiadomo, tylko lepiej :)

A samo kupowanie to nic trudnego. Dodajesz do koszyka, przechodzisz do kupowania, podajesz adres, numer karty i tyle.

Pamiętaj tylko, że darmowa wysyłka do polski jest od 20/25 funtów + produkty muszą być sprzedawane przez sam Amazon oraz musi być opcja "Super Save Delivery".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam konto na UK PSN, i tu jest problem, a na allegro chcą dużo za zdrapki a w polskich sklepach nigdzie nie moge znaleść zdrapek w funtach albo kodó na PS+ do UK Store.. nie można płacić jakoś z konta internetowego, musi być karta?

Patrico jak masz time, looknij na link co Ci podesłałem, bo z tego co widze to ten prepaid za 32,99 nie jest z tym delivery, ale np. wysłanie mailem? szczerze, to na amazonie nigdy nie kupowałem i jestem tam totalnie zielony XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ta, która ma darmową wysyłkę:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0095T9MGA/sr=8-5/qid=1367572078/ref=olp_product_details/280-0081479-9275064?ie=UTF8&me=&qid=1367572078&seller=&sr=8-5

Kosztuje 37 funtów, czyli 192zł, więc już żadna okazja wg mnie.

Płatność tylko i wyłącznie kartą kredytową, żadna inna opcja tam nie wchodzi w grę, nawet PayPala nie obsługują.

Jedyna opcja to jakbyś miał znajomego, żeby kupić to na niego i niech Ci tylko kod wyśle mailem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie mam nikogo w UK, cholera, a do 5 czerwca mam PS+ :/ na allegro też kosmiczne ceny, ale od biedy kupie tam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawialiście już pre-ordery gier w jakimś polskim sklepie internetowym? Możecie jakiś polecić? Zastanawiam się nad The Last of Us i nie wiem w którym sklepie najlepiej byłoby tą grę zamówić. Zależy mi, aby przesyłka doszła jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kilka razy preordera w Ultimie, we większości wypadków gry przychodziły przed oficjalną premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawialiście już pre-ordery gier w jakimś polskim sklepie internetowym? Możecie jakiś polecić? Zastanawiam się nad The Last of Us i nie wiem w którym sklepie najlepiej byłoby tą grę zamówić. Zależy mi, aby przesyłka doszła jak najszybciej.

Muve.pl - zwykle u nich zamawiam i nigdy nie miałem żadnych problemów...

Grę dostajesz 1-2 dni przed, lub w "najgorszym" wypadku w dniu premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawialiście już pre-ordery gier w jakimś polskim sklepie internetowym? Możecie jakiś polecić? Zastanawiam się nad The Last of Us i nie wiem w którym sklepie najlepiej byłoby tą grę zamówić. Zależy mi, aby przesyłka doszła jak najszybciej.

Ja także polecam Muve.pl. Kupowałem tam Black Ops 2 w dniu premiery, kurier dostarcza przesyłkę gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zamawialiście już pre-ordery gier w jakimś polskim sklepie internetowym? Możecie jakiś polecić? Zastanawiam się nad The Last of Us i nie wiem w którym sklepie najlepiej byłoby tą grę zamówić. Zależy mi, aby przesyłka doszła jak najszybciej.

 

Muve.pl + Nie raz zamawiałem i nie raz już dostałem przed premierą. Przykład ostatniego Tomb Raidera. Wysyłka w piątek, w sobotę paczka leży w paczkomacie do odbioru (7/24), a przypomnę, że premiera była na wtorek ;) Dodatkowo masz wysyłkę za free przy przedpłacie :)

Edytowane przez Bochen™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

co do płatności w amazon: to do przeliczania z funtów na PLN odradzam Google- podaje często niższym kursem niż banki sobie liczą więc najlepiej na stronie swojego banku sprawdzać po ile oni sprzedają (nam) funty... kiedyś też miałem fajną okazję z amazonu (przeliczone w/g google) a jak sprawdziłem w/g kursu banku to wyszło dużo drożej już...

 

 wiecie może czy da radę kupić juz preorder na GTA5 na muve.pl z rabatem kompanii graczy?

  pytsm bo mam gdzieś paragon za uncharted3 z zeszłego roku jeszcze i przydałoby się go w końcu zużyć...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak podejrzewałem...

 

a wiesz może, czy move.pl dodaje zwykle cenę sugerowaną przed premierą gry czy trzeba czekać na premierę (rozchodzi mi się o DLC, które miło by było mieć)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena sugerowana pojawia się zazwyczaj wcześniej...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska.

 

Mam pewne pytania dotyczące Playasia. Rozumiem że zakupy tam są w pełni bezpieczne ? Kolejna sprawa czy jak mam kilka rzeczy przekraczajace 25$ łacznie to wysylka darmowa czy jednak 5$ ? Następna sprawa dotyczy cła. Wyczytałem coś że jeżeli łączna wartość towaru nie przekracza 50$ to nic nie dopłacamy jak to wygląda w rzeczywistości ? Ostatnia rzecz ile dni idzie przesyłka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do płatności w amazon: to do przeliczania z funtów na PLN odradzam Google- podaje często niższym kursem niż banki sobie liczą więc najlepiej na stronie swojego banku sprawdzać po ile oni sprzedają (nam) funty... kiedyś też miałem fajną okazję z amazonu (przeliczone w/g google) a jak sprawdziłem w/g kursu banku to wyszło dużo drożej już...

 

 wiecie może czy da radę kupić juz preorder na GTA5 na muve.pl z rabatem kompanii graczy?

  pytsm bo mam gdzieś paragon za uncharted3 z zeszłego roku jeszcze i przydałoby się go w końcu zużyć...

Nie chodzi o Google, tylko o  polskie banki i sposób przeliczania waluty. Najpierw przeliczają na dolary, a potem na tamtą walutę. :) Kto zna jakieś polskie sklepy z wysyłką do niemiec za pobraniem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska.

 

Mam pewne pytania dotyczące Playasia. Rozumiem że zakupy tam są w pełni bezpieczne ? Kolejna sprawa czy jak mam kilka rzeczy przekraczajace 25$ łacznie to wysylka darmowa czy jednak 5$ ? Następna sprawa dotyczy cła. Wyczytałem coś że jeżeli łączna wartość towaru nie przekracza 50$ to nic nie dopłacamy jak to wygląda w rzeczywistości ? Ostatnia rzecz ile dni idzie przesyłka ?

Pewny nie jestem ale z tego co wiem to kiedy wartość przekracza bodajże 22 euro to naliczają vat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewny nie jestem ale z tego co wiem to kiedy wartość przekracza bodajże 22 euro to naliczają vat :)

A wiesz może w jakiej wysokości ? Bo moje zamówienie wyniosłoby 34.14 € za Metro Last Light i Metal Gear Solid HD Collection. Nie przekroczyłbym 170 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vat czyli 23% :) w tej sytuacji byłoby to 34.13 + 7.80 (vat) czyli niecałe 42 euro. Oznacza to że niestety nieznacznie byś przekroczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×