Skocz do zawartości
augustyniak

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam serdecznie

Mam zamiar zakupić na prezent PAD z Allegro z tej aukcji za 96PLN

Cena atrakcyjna......ale czy nie za atrakcyjna, bo ceny PAD`ów wahają się a granicach 130-180 PLN

Czy ktoś może miał styczność z tym użytkownikiem z Allegro

Spojrzyj na ich inne aukcje... Oryginalne pady mają wystawione za 70zł, przecież od razu widać że coś jest nie tak... Mówię ci nie kupuj bo nieźle się przejedziesz. Z resztą... Pad 96zł + przesyłka 39zł = 135zł za podrobionego pada ? Ooo nie ;)

Info o wysyłce :

AirMail (poczta lotnicza-wysyłka

z Hong Kongu) okres oczekiwania:

10-25 dni roboczych.

PS : Z resztą niezły cwaniak z niego :) Nigdzie nie pisze że pad jest oryginalny jedynie że jest on do PS3 ;)

Trzeba uważać.

Edytowane przez Kaisus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie ma tam napisane, że jest to oryginalny pad. Kupując pada w takiej cenie jesteś pewny, że nie jest on oryginalny i nikt oryginalnego pada nie będzie w takiej cenie sprzedawać, bo jego cena jest wyższa. Po za tym na aukcji nigdzie nie ma, że jest to oryginalny pad do ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jeszcze kupowałem z Polski pada płaciłem 76zł.Dostałem go po miesiącu bo szedł z chin.Dostałem w pełni sprawnego,niebieskiego oryginalnego pada SONY.To że u was w sklepach pady kosztują po 200zł nie znaczy że w innych krajach kosztują tyle.Głównie te tanie pady na popularnym allegro są wystawiane przez ludzi z USA.Ja polecam

Etc//Przesyłka taka droga bo paczuszka może iść z chin,tajlandii,tajwanu i często giną.Wtedy dają ci zwrot kasy i po kłopocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak jeszcze kupowałem z Polski pada płaciłem 76zł.Dostałem go po miesiącu bo szedł z chin.Dostałem w pełni sprawnego,niebieskiego oryginalnego pada SONY.To że u was w sklepach pady kosztują po 200zł nie znaczy że w innych krajach kosztują tyle.Głównie te tanie pady na popularnym allegro są wystawiane przez ludzi z USA.Ja polecam

Etc//Przesyłka taka droga bo paczuszka może iść z chin,tajlandii,tajwanu i często giną.Wtedy dają ci zwrot kasy i po kłopocie

Jak można coś takiego polecać... ? To jak kupienie pada za 20zł. Jest masa filmików na YT gdzie rozkręcają te pady (mowa o tych za 70zł) i następnie rozkręcają oryginalnego pada za te 160zł i wnętrze jest całkiem inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim nie widzę różnicy a dałem 79.Jakoś oryginalnie zapakowany był i wszystkie emblematy Sony miał.Uau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim nie widzę różnicy a dałem 79.Jakoś oryginalnie zapakowany był i wszystkie emblematy Sony miał.Uau

Zawsze tak jest. Na pierwszy rzut oka nie znajdziesz różnicy (na drugi też nie :D) zewnętrznie jest dokładnie tak samo. Różnice już są w użytkowaniu. Strasznie szybko się zużywa i pada... Jeśli twój działa dobrze to możesz się cieszyć ;) Mam styczność z ludźmi którzy mają te pady i strasznie narzekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie, jak oceniacie game.co.uk ? Ile idą paczki do Polski ?

Wyczytałem na ich stronie, że można płacić paypal-em, a przy checkout-cie nie widze takiej opcji. Więc jak to jest w końcu ?

Edytowane przez Walter_ODim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawdź obecny kurs w swoich banku. Bo to idzie po kursach bankowych.

Ja zawsze daje sobię po 5.1 kurs. Jak jest mniej to miło, a więcej póki co nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z przesyłką(jakie koszty)? Nie muszę się martwić, że przesyłka zostanie zatrzymana przez celników lub nałożą na mnie jakieś opłaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, w obrębie UE urząd celny chyba doczepia się tylko i wyłącznie do naprawdę dużych i podejrzanych przesyłek.

Zamawiam już od paru lat z UK masę gier i nigdy nie było żadnych problemów.

Pieczątka urzędu celnego jest zawsze, bo to musi przejść przez nich, ale dodatkowych opłat nigdy nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zauwazyliscie ze ceny gier juz tak nie spadaja na amazonie i zavvi jak kiedys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie/Panie, jak oceniacie game.co.uk ? Ile idą paczki do Polski ?

Wyczytałem na ich stronie, że można płacić paypal-em, a przy checkout-cie nie widze takiej opcji. Więc jak to jest w końcu ?

Ostatnio zrobilem preordera na Sniper elite V2 w tym sklepie ale tez nie widzialem opcji placenia paypalem. Jest jeszcze w UK internetowy sklep www.gamestation.co.uk ale nie wiem czy wysylaja do Polski. Ja mieszkam w UK wiec nie mam problemu.

Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile się czeka średnio na przesyłkę z amazon.co.uk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie zamówienia gry w sklepie amazon.co.uk pokazuje mi się takie info:

We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below.

Mógłby ktoś wyjaśnić w czym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym, że danego towaru nie wysyłają do Polski... Co chciałeś zamówić ?

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórych rzeczy nie wysyłają, ale jeśli to była gra to możliwe że wybrałeś egzemplarz nie sprzedawany przez Amazona a przez kogoś innego poprzez Amazon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z babeczką z mbanku i przy okazji zagadałem o transakcje zagraniczne i wygląda to tak, że są dwa przewalutowania bo mbank rozlicza transakcje w euro, a jeśli kupujemy w gbp to mamy dwa przewalutowania, ale jeśli ktoś ma kartę Visa z delfinkiem(teraz z dwoma) to Visa przy tym drugim przewalutowaniu bierze sobie 2% wartości transakcji. MasterCard(teraz z jednym delfinkiem) tego nie robi więc warto sobie zamówić MC(za darmo). A żeby uniknąć podwójnego przewalutowania można też za damo otworzyć sobie konto w gbp(darmowe w prowadzeniu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm..co do przewalutowania to już o tym wiedziałem, ale o procencie pierwsze słyszę, także czym prędzej muszę zmienić kartę, bo mi przyszła ta z MC, a stara jest na VISA jeszcze.

Ale nie zmieniałem bo mi się nie chciało, a mam parę płatności w trakcie za gierki.

Co do konta walutowego, to jak wygląda wpłacanie na takie konto? Rozumiem, że wpłacając z polskiego konta w złotówkach znów następuje chore przewalutowanie po chorych kursach i wychodzi na to samo zapewne?

No i można płacić już w €€€ na zavvi oraz thehut, ale mimo wszystko, nawet po podwójnym przewalutowaniu, w większości przypadków się to nie opłaca

Przy podwójnym przewalutowaniu, funta należy liczyć minimum po 5.7, a euro koło 4.5. Wtedy nie będziecie zaskoczeni ściągniętą kwotą z konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpłacasz złotówki na konto w gbp i oni automatycznie Ci przewalutowują. Wtedy już sobie płacisz na Amazonie czy gdzieś tam swoimi ciężko przwalutowanymi funtami :) Jest to tylko jedno przewalutowanie i mniej się nie da dopóki nie wprowadzą nam euro waluty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to działa ale mam kartę w usd i euro i w obydwu przypadkach wychodzi lepszy przelicznik;P Patricko tak z ciekawości, jakie gierki zamówiłeś bo sam coś teraz dla siebie wybieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będąc na Twoim miejscu i mając te tysiące kuponów do wykorzystania na Amazonie najchętniej bym wykupił cały Amazon, a co tam ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to działa ale mam kartę w usd i euro i w obydwu przypadkach wychodzi lepszy przelicznik;P Patricko tak z ciekawości, jakie gierki zamówiłeś bo sam coś teraz dla siebie wybieram.

Wszystko zależy od kursu banku i sposobu rozliczania i przwalutowywania. My rozmawialiśmy o mBanku. Na aktualny kurs wychodzi lepiej funt. Warto też patrzeć na promocje, bo ostatnio udało mi się wyrwać 2 gry za niecałe 20€.

Co kupilem? Dużo tego jest :-)

Bleach Soul Resurrection, Back to the Future (plytowa wersja), Catherine, FF XIII-2, Ridge Racer Unbounded, Sonic Racing, a teraz Fallout New Vegas Ultimate Edition. Oczywiście nie wszystko za jednym razem, no ale prawie :-)

Wszystko z zavvi oraz thehut. Amazon w większości przypadków ma większe ceny niestety.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z thehut - nie ma problemów ? Bo widzę, że fajna cena na FF XIII-2 - €12.95 i wysyłka 1.19, więc całkiem fajna okazja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×