Skocz do zawartości
augustyniak

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Thehut to jest to samo co Zavvi. Tzn. dokładnie - Zavvi należy do grupy TheHut, więc tak jakby podlega temu sklepowi.

Zakupy, forma wysyłki, itd. są takie same jak na Zavvi.

Nawet wygląd strony, konta oraz przebieg kupowania wygląda dokładnie tak samo.

Także możesz kupować bez żadnego stresu.

Na korzyść Zavvi przemawia jedynie to, że zbierasz tam sobie punkty: 1 funt = 1 punkt, a potem 100 punktów = 1 funt zniżki.

Niektóre gry są objęte programem "Double Point", jak można się domyślić, wtedy każdy 1 funt = 2 punkty.

PS.

Ciekawostka.

Mieszkam na samym południu kraju i gry idą do mnie przez....Czechy...

Ostatnio czekam na każdą przesyłkę minimum 2 tygodnie (kiedyś tydzień).

Trochę to chore, że paczka najpierw idzie przez Polskę do Czech, a potem tutaj wraca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię zavvi. Nie kupowałem u nich jakiś czas i dostałem maila o tytule "We miss you" i z kodem na 10% zniżki ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zamawiacie z thehut i zavvi? W helpie piszę że nie wysyłają poza UK.... chyba że ja źle doczytałem... a jak się pomyliłem i wysyłają to ile kosztuję wysyłka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to luzik ;) Fajne promocje można wychaczyć. Dzięki za odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla kogoś kto kupuje w zavvi lub thehut: jeśli status jest "usually dispatched within a month" to ile musieliście na nią czekać? Rzeczywiście jest to miesiąc , czy jakoś dłużej, krócej?

PS. Na thehut.com nie ściągnęło mi tego funta za wysyłkę- International Standard Delieviery. Może coś się zmieniło niedawno :)

Edytowane przez Kapeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla kogoś kto kupuje w zavvi lub thehut: jeśli status jest "usually dispatched within a month" to ile musieliście na nią czekać? Rzeczywiście jest to miesiąc , czy jakoś dłużej, krócej?

PS. Na thehut.com nie ściągnęło mi tego funta za wysyłkę- International Standard Delieviery. Może coś się zmieniło niedawno :)

Tam raz wysylka do europy za free, raz nie. Zmienia sie. Co do statusu mialem dwa razy, raz czekalem 3 tygodnie, innym razem kilka dni. Nie ma reguly, zabezpieczaja sie takim statusem po prOstu i czekaja na dostawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest "within a month" to znaczy, że towaru nie mają i nie wiedzą kiedy go dostaną.

Raz taki status wisiał przy jednej rzeczy ponad pół roku.

Zawsze jest jak dają month = bardzo długi okres oczekiwania.

Wg mnie nie ma sensu wtedy kupować czegoś takiego, bo albo stanieje gdzieś indziej, albo pokaże się coś lepszego, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Szukając dla siebie konsoli, znalazłem taką ofertę : http://i-sklep.com.pl/konsola-sony-playstation-3-320gb-cech-3004b,id24.html. Po dojściu do wniosku, że jest to wersja Slim, ponieważ nie jest to wprost napisane pomyślałem, że dobrze byłoby zapytać się kogoś kto zna się na tym. Tak więc, chciałbym wiedzieć, czy to dobra oferta według Was?

Pozdrawiam

Barty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was korzysta (..ba, na pewno ktoś się znajdzie) z serwisu "amazon.co.uk", aczkolwiek chodzi mi dokładnie o osoby zamieszkałe w rodzimym kraju.

Mógłby mi ktoś w skrócie powiedzieć jak to wygląda? (tj w skrócie cała operacja ) - "chciałbym zaznaczyć na samym początku, że nie robiłem jeszcze zakupów w obcej walucie"

Na co powinienem zwracać uwagę wyszukując oferty ? - nie wiem czy dobrze wyczytałem, ale opcja "Super Saver Delivery" oznacza darmową wysyłkę również i do naszego kraju ? (przy kupnie powyżej określonej kwoty)

Orientuje się ktoś czy do zakupów potrzebuje konto do przewalutowania (nie wiem, paypal ...albo coś?), czy można (nie wiem czy się tak da) opłacać transakcje normalnym przelewem, przez macierzysty bank (i tu pytanie kolejne, czy banki dokonują przewalutowania pieniędzy jeżeli jest taka konieczność?) ?

Chciałbym posłuchać waszych rad, zwłaszcza osób które już mają w tym doświadczenie

Bo np taki Battlefield 3 w wersji Premium jest bardzo kuszącą propozycją gdzie po przeliczeniu na złotówki wychodzi ~130zł (gdzie w sklepie można to dostać za 200+, ewentualnie na allegro widziałem aukcje za 180+ - aczkolwiek domyślam się że to będą gry z amazona)

Dzięki za przeczytanie posta i wszelkie pomocne rady.

Pozdrawiam, Mickub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbym zamawiał z eBay, play-asia czy z innych zagranicznych sieci, to przy odbiorze mogę płacić w PLN czy w walucie w jakiej kupiłem grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbym zamawiał z eBay, play-asia czy z innych zagranicznych sieci, to przy odbiorze mogę płacić w PLN czy w walucie w jakiej kupiłem grę?

Płacisz kartą z góry a nie przy odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, a wpłacam PLN?

PLN zostają przewalutowane na walutę w jakiej kupujesz czyli funty, euro, dolary itp. Cała operacja wiąże się z dodatkową opłatą. Jej kwota zależy od opłat jakie pobiera bank i od karty jaką płacisz. O szczegóły pytaj w swoim banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Piszę ten post na tym forum, gdyż na stronie sklepu PS3Sklep.pl widnieje napis jakoby tutaj można było szukać dalszych informacji nt. w/w sklepu.

Wie ktoś może co siędzieje z Tomaszem Pysznym ? Sklep nie odpowiada na żadne maile, do tego nie odbiera żadnych telefonów. Istnieje jakiś sposób skontaktowania się z właścicielem sklepu za pomocą forum ? Czy ktoś może mi podać nick osoby z forum zajmującej się sklepem (o ile takowa istnieje)? Bo czuję się oszukany.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum ma malo wspolnego ze strona glowna, a tym bardziej ze sklepem, wiec dziwi mnie fakt, ze odwoluja sie do forum w razie jakis problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam sie do kupna pierwszej czarnulki. Mam ograniczony budżet i nie jest on (niestety) wysoki. Do 800zł chciałbym kupić coś porządnego, chciałem kupić w sklepie Ole Ole! PS3 SuperSlim 12 GB, nie chodzi o sprzęt itp. o tym juz czytalem ze plastik itp... Dysk sobie wymienie od razu. Chcialbym tylko sie dowiedziec, czy kupywac w tym sklepie? Widzialem ze maja bardzo duzo opinii pozytywnych, ale sa tez i te negatywne, ze reklamacjii nie ma bata itp. A jak macie jakies dobre sklepy w takich cenach to poprosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam sie do kupna pierwszej czarnulki. Mam ograniczony budżet i nie jest on (niestety) wysoki. Do 800zł chciałbym kupić coś porządnego, chciałem kupić w sklepie Ole Ole! PS3 SuperSlim 12 GB, nie chodzi o sprzęt itp. o tym juz czytalem ze plastik itp... Dysk sobie wymienie od razu. Chcialbym tylko sie dowiedziec, czy kupywac w tym sklepie? Widzialem ze maja bardzo duzo opinii pozytywnych, ale sa tez i te negatywne, ze reklamacjii nie ma bata itp. A jak macie jakies dobre sklepy w takich cenach to poprosze :)

Kupuj spokojnie,polecam ten sklep,dobre ceny,obsługa itp -kupowałem tam wiele razy,nie robią problemu ze zwrotem towaru w ciągu 10 dni...

A jak juz kupisz to napisz jak działą sprzęt ,szczególnie chodzi mi o głośność napędu,wentylatory...sam przymierzam się do zakupu tam PS3 SS 12GB

Edytowane przez erte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na tej stronie swoją konsolę, chodzi normalnie tak jak byś poszedł do sklepu. I to nie był mój pierwszy zakup na tej stronie. Przesyłka przychodzi zawsze na czas, wszystko jest w porządku. Możecie brać bez obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj spokojnie,polecam ten sklep,dobre ceny,obsługa itp -kupowałem tam wiele razy,nie robią problemu ze zwrotem towaru w ciągu 10 dni...

A jak juz kupisz to napisz jak działą sprzęt ,szczególnie chodzi mi o głośność napędu,wentylatory...sam przymierzam się do zakupu tam PS3 SS 12GB

Dam znać :)

A jak w tym sklepie jest z gwarancjami? Bo z tego co czytałem gdy natrafisz na uszkodzenie ze zwrotem mozna sie pozegnac :(

Co do tych wentylatorow i napędu, jeśli one będą głośno chodzić to można je zwrócić?

A i czy można zapłacić przy odbiorze albo podjechać do nich, zaplacic i zabrac?

I tak podsumowując

Kupic tego SS 12GB nowego z gwarancją czy może używany slim z allegro?

Wiem ze duzo pytan zadaje ale nie chce sie potem rozczarowac :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i czy można zapłacić przy odbiorze albo podjechać do nich, zaplacic i zabrac?

jak odbierasz sprzęt na miejscu, to nie będziesz mógł go zwrócić, sprzedający nie ma wtedy obowiązku go przyjąć, zwrot w ciągu 10 dni od sprzedaży obowiązuje tylko w przypadku sprzedaży wysyłkowej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w tym sklepie jest z gwarancjami? Bo z tego co czytałem gdy natrafisz na uszkodzenie ze zwrotem mozna sie pozegnac :(

Co do tych wentylatorow i napędu, jeśli one będą głośno chodzić to można je zwróci

I tak podsumowując

Kupic tego SS 12GB nowego z gwarancją czy może używany slim z allegro?

Chciałbym jeszcze otrzymac odp. na te pytania :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz czuć się bardziej bezpieczniej kup nową z gwarancją, pytanie tylko czy chcesz mieć super slim czy wystarczy slim? Slim można nadal kupić na wyprzedażach w dobrej cenie i nie musisz się martwić w bawienie z wymianą dysku 12GB w SS. Moje zdanie może Ci nie pomoże ale nie zwlekaj i kupuj nową. Zawsze bardziej cieszy jak bierzesz coś nowego, rozpakowujesz, oglądasz jak wygląda, kładziesz na półkę i nie możesz się doczekać jak włączysz. Natomiast jak weźmiesz używkę będziesz się zastanawiał jak pójdzie, co jest nie tak, jak coś się będzie źle działo to zaczniesz się martwić, zamiast skupić się nad tym co najważniejsze ---> przyjemności z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie, czy ktoś z użytkowników korzystał z ofert tego sklepu:

http://mariio128.com

Jak można sprawdzić czy ten sklep jest godny zaufania, wpisywałem w wyszukiwarce opinie ale nic ciekawego nie znalazłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fake mi nie wygląda, ale ceny jakieś szczególnie powalające nie są, tym bardziej jak doliczysz 6$ za wysyłkę.

No i jeszcze mogą Ci naliczyć cło i inne podatki podczas przesyłki, a o tym się dowiesz dopiero od listonosza, bo sprzedawca nie ma na to wpływu.

Jak patrzyłem, to większość tytułów wychodzi podobnie jak z amazona angielskiego, czy innych zavvi/the hut, a stąd masz pewniaki zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×