Skocz do zawartości
augustyniak

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo mozna nabyc kodzik na 50% szkoda ze tylko raz na adres:D

Dzięki. ;)

Na czym to polega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. ;)

Na czym to polega?

http://www.ps3site.pl/forum/topic/59342-kompania-graczy/

tylko ze obecnie dziala to tylko na gry cenegi wydane przez cenege, jak mi to napisal pan z Kompanii Graczy, czyli wszystko z katalogu wydawniczego Cenegi oprocz gier od ubisoftu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki. Słowem, nie am jak z tego skorzystać, bo serdecznie tej firmy nie znoszę i nie kupuję gier przez nią dystrybuowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila BZWBK wyleczylo mnie z zakupu BF'a 3 w amazonie. Kurs funta wg nich to 5.75 (oczywiscie do tego doszlo przewalutowanie). Cale szczescie,ze zamowilem sobie "opakowanie" silikonowe na tel za grosze bo bym sie niezle zdziwil. Wymiana waluty na euro=brak dodatkowych kosztow. Minus jest taki,ze pre jest w zavvi,ale mysle,ze na anglie nie bedzie az tak duzych problemow z wysylka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila BZWBK wyleczylo mnie z zakupu BF'a 3 w amazonie. Kurs funta wg nich to 5.75 (oczywiscie do tego doszlo przewalutowanie). Cale szczescie,ze zamowilem sobie "opakowanie" silikonowe na tel za grosze bo bym sie niezle zdziwil. Wymiana waluty na euro=brak dodatkowych kosztow. Minus jest taki,ze pre jest w zavvi,ale mysle,ze na anglie nie bedzie az tak duzych problemow z wysylka

dziwne, ja mam kredytowke z millennium i przed rozpoczeciem zakupow amazon/zavvi napisalem do nich maila o przewalutowanie, odpisali mi ze w przypadku mastercarda i zakupow w obcej walucie brany jest sredni kurs mastercarda (visy pewnie tez), rozni sie on niewiele od sredniego nbp, pare groszy.. Ale nie 80-90 groszy.. masakra

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowalem za funciaki juz nie jedna gre. Wszystko transakcje przez internetowa karte BZWBK bo jest najwygodniejsza dla mnie,ale nigdy nie mialem takiej ceny funta. Moze jakis bonus weekendowy wzieli :whistling: bo to sie po prostu w glowie nie miesci. Za silikon zaplacilem 2.95 funa a z konta poszlo 16,9zl. C'mon BZWBK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro poszło w górę ostatnio to i funt poszedł. Ja też zrezygnowałem z kilku zakupów bo stały się bardzo nieopłacalne.

Na to nie ma rady, albo czekać aż zmieni się stosunek waluty, albo kupować u nas, niektóre gry naprawdę wychodzą taniej.... :|

Płacę przez mBank i czasami również jakoś dziwnie to przeliczają, raz mniej raz więcej...

Ale jednak trzeba brać z ich strony ten średni kurs, bo to wg niego liczą, a teraz jest już w miarę ok, bo idzie w dół, jest 4.9, a było ponad 5 w pewnym momencie.

Najlepiej było chyba 4.2, aż żałuję że nie nakupiłem gier wtedy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to na przekór zamówiłem grę z Ultimy do UK. Powiem dla porównania, że tutejszy bank (Lloyds TSB) policzył mi funta po kursie 4.91 gdy w kantorach funt stał 5.10. W rezultacie za całą grę z przesyłką do UK zapłaciłem 45.79 funta. (44.79f gra + 1f przelew międzynarodowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to na przekór zamówiłem grę z Ultimy do UK. Powiem dla porównania, że tutejszy bank (Lloyds TSB) policzył mi funta po kursie 4.91 gdy w kantorach funt stał 5.10. W rezultacie za całą grę z przesyłką do UK zapłaciłem 45.79 funta. (44.79f gra + 1f przelew międzynarodowy)

Ja juz wzialem gre za zavvi za 47euro wiec przewalutowanie mam z glowy. Szkoda,ze na amazonie nie mozna sie rozliczac w eurosach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wzialem gre za zavvi za 47euro wiec przewalutowanie mam z glowy. Szkoda,ze na amazonie nie mozna sie rozliczac w eurosach

Można, gdzieś się to ustawia w opcjach konta czy chcesz w funtach czy w euro.

Ewentualnie możesz kupować na amazonie.de, ale tam masz inne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, gdzieś się to ustawia w opcjach konta czy chcesz w funtach czy w euro.

Ewentualnie możesz kupować na amazonie.de, ale tam masz inne ceny.

Nigdzie nie widzialem takiej opcji w ustawieniach konta bo juz dawno bym z niej skorzystal. Jedynie konwerter walut jest,ale jakos nie widze zeby dzialal bo nadal wszystko jest w funtach. Cena pre BF3 na niemieckim amazonie to smiech na sali wiec zostaje przy zavvi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli plotki jednak się potwierdzają:

http://www.dobreprogramy.pl/Polska-wersja-esklepu-Amazon-juz-w-przyszlym-roku,Aktualnosc,28474.html

Pytanie teraz tylko jak będzie z cenami. Jeśli będą takie jak na angolskim lub amerykańskim to naprawdę będzie konkurencja na rynku.

Ale znając życie to ceny już sobie tak wyrównają, żeby nie było zbyt dużego skoku między innymi sklepami.

Może w końcu skończy się era ściągania gier z Anglii... :whistling:

Tak sobie gdybam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby były ceny jak w uk i us. Będzie pewnie tak jak w każdym innym sklepie, może będą mieli wysyłkę tańszą chociaż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że Amazon to dość potężna marka, mają swoje własne magazyny, dostawców, itd. Także jakby chcieli to mogliby spokojnie zrobić takie ceny jak u Angolów.

Problem raczej polega na tym, że pewnie będą chcieli wyciągnąć łapki po jeszcze większą kasę i wszystko będzie w podobnych cenach.

Ale na otwarcie na pewno będą jakieś świetne okazje, także trzeba będzie koczować na stronce i czekać na fajne promocje na gierki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś gry z Ultimy za granicę? Ja czekam już tydzień na BF3 i szlag mnie trafia prawdę mówiąc... Orientuje się ktoś jak długo trzeba czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś gry z Ultimy za granicę? Ja czekam już tydzień na BF3 i szlag mnie trafia prawdę mówiąc... Orientuje się ktoś jak długo trzeba czekać?

Wszystko zalezy od poczty. Ja czekalem raz 2 albo 3 tyg zanim gra dotarla do mnie (kupowalem w game i tez wysylali poczta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wydaje mi się, że jeśli płacę za przesyłkę ekspresową to trochę za wolno to działa. Jak wysyłałem paczki do Polski ekspresem to trwało to 4-5 dni. Anyway, idę dziś do Game po swoją kopię BF3. Nie mam zamiaru czekać dłużej. Jak dojdzie paczka z Ultimy to się komuś opchnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mogę polecić sklep "4 Console" zamawiałem już tam kilka razy i za każdym razem było wszystko ok.Szybka wysyłka,przedmiot zgodny z opisem i kontakt też bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych bankach jest tak, że ten funt zamieniany jest jeszcze na euro, przed rozliczeniem w złotówkach.

Jak obie waluty stoją wysoko to potem jesteśmy w ciemnej d....

Więc wtedy opłaca się kupować tylko i wyłącznie, jeśli cena naprawdę jest okazjonalna.

Ja kupiłem teraz tam dysk 2TB za 140 funtów...jeszcze nie patrzyłem do banku, ale aż się boję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, i tak mi się opłacało, Splinter Cell za 55zł tylko że boli patrzenie na taki kurs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male pytanko, bez przypalu mozna kupic np 10 takich samych gier z zavvi czy jednak moze sie doczepic Urzad Celny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obrocie wewnątrzwspólnotowym nie ma cła. Czy kupujesz grę za 10 funtów czy jacht za milion euro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×