Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

tez pogralem 2h w multi i jestem zajebiscie zadowolony :) i mialem swietny team, wszystkie nasze akcje byly przemyslane i zawsze wygrywalismy :) czesto byly takie "epickie" momenty :)

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie MP jest super, do poprawy bym dał :

- nie słychać znajomych podczas tworzenia grupy przed grą

- nie ma voice chatu po skończonej grze (ekran ładowania następnej mapy)

- nie można wyciszyć innych graczy (grałem wczoraj przez moment z ludźmi, którzy gardła zdzierali a ja nie słyszałem co znajomi do mnie mówią).

- nie wiem czy można tworząc mecz zaprosić więcej niż trzech graczy, bo jeśli w grze słyszymy wszystkich zawodników to powinno być można zaprosić do 11 znajomych.

Na plus :

- poprawiono stabilność serwerów, wczoraj rano co trzeci mecz miałem disconnecta, wczoraj wieczorem i dzisiaj rano serwery chodzą idealnie.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie MP jest super, do poprawy bym dał :

- nie słychać znajomych podczas tworzenia grupy przed grą

- nie ma voice chatu po skończonej grze (ekran ładowania następnej mapy)

- nie można wyciszyć innych graczy (grałem wczoraj przez moment z ludźmi, którzy gardła zdzierali a ja nie słyszałem co znajomi do mnie mówią).

- nie wiem czy można tworząc mecz zaprosić więcej niż trzech graczy, bo jeśli w grze słyszymy wszystkich zawodników to powinno być można zaprosić do 11 znajomych.

Na plus :

- poprawiono stabilność serwerów, wczoraj rano co trzeci mecz miałem disconnecta, wczoraj wieczorem i dzisiaj rano serwery chodzą idealnie.

Pozdr

ad 1. i ad.2 przeciez to jest nawet napisane w podpowiedziach do gry. Ze slychac ludzi tylko w trakcie meczu, w poczekalni i w menu nie slychac nikogo.

ad 3. co do wyciszenia to masz 3 opcje:

a) nie slyszysz nikogo

b ) slyszysz caly swoj team

c) slyszysz tylko swoich znajomych

wybiera sie to w ustawieniach dzwieku

ad 4. Nie wiem. Gralem do tej pory tylko z 2 kolegami.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do poprawy dal rozrzut.Wali sie hedy z (AK) konca mapy full auto;angry.gif

No to fakt, jeszcze poprawiłbym fizykę granatów i wyrzutni raktiet - jak strzelasz to czuć jakbyś strzelał papierowymi pociskami (bardziej mi chodzi o RPG).

Pozdr

ad 1. i ad.2 przeciez to jest nawet napisane w podpowiedziach do gry. Ze slychac ludzi tylko w trakcie meczu, w poczekalni i w menu nie slychac nikogo.

ad 3. co do wyciszenia to masz 3 opcje:

a) nie slyszysz nikogo

b ) slyszysz caly swoj team

c) slyszysz tylko swoich znajomych

wybiera sie to w ustawieniach dzwieku

ad 4. Nie wiem. Gralem do tej pory tylko z 2 kolegami.

O wyciszeniu nie wiedziałem, dzięki - a jeżeli chodzi o pkt 1 i 2 to mogliby to poprawić, w BC2 działało i jest to dosyć przydatne.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można wyłączyć w opcjach że tylko znajomych można słyszeć prze heda ja tak zrobiłem

Edytowane przez blindas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa ze oni ta gre spaczuja .Pisalem na forum EA o poprawienie rozrzutu i duzo ludzi sie domagalo tego.Konsola konsolą bo tak szybko az nie namierzysz padem .Ale taki recoil na PC to odjazdthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa ze oni ta gre spaczuja .Pisalem na forum EA o poprawienie rozrzutu i duzo ludzi sie domagalo tego.Konsola konsolą bo tak szybko az nie namierzysz padem .Ale taki recoil na PC to odjazdthumbsup.gif

sprzedaj PS kup PC.

Ludzie, po co wam ten recoil? No po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj PS kup PC.

Ludzie, po co wam ten recoil? No po co?

Mogliby narzekać jakby ONI mieli a PRZECIWNIK nie miał, a tak ? Wszyscy mają tak samo - szanse są równe.

Pozdr

Edytowane przez pyton55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby narzekać jakby ONI mieli a PRZECIWNIK nie miał, a tak ? Wszyscy mają tak samo - szanse są równe.

Pozdr

no dokladnie. Dla mnie recoil taki jak np z M60 albo M16 z BC2 to meczarnia. Dlatego podoba misie ze w MoH jest taki jaki jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co?

1. Rozrzut daje odwzorowanie realnosci .Kalibrem 7.62 strzelac ciagle w ta samo miejsce ? To nawet Super Tier 1500 by ci tak nie strzelil.

2.Jeli grasz dluzej ogarniesz ten rozrzut. Osoba ktora 1 raz gra w ta gre na 99% bedzie strzelala full auto z biodra i biegła do przodu..A jesli skoro nie ma rorzutu to cie zabije.

3.Ja bym nie chcial zeby ta gra miala rozrzut jak cs 1.6 albo DOD bynajmniej zeby byl taki jak bffc2.Nie wierze ze jak juz tyle grales w bf to widziles czasmi typow z 1lvl co kompletnie nie ogarniali i brali 1 bron z assaluta

i strzelali w niebo albo w scianylaugh.gif.Moim zdaniem typ co 1 raz gra nie rozni sie niczym od ciebie chociasz ty mozesz grac 3 miesiace (mowie o skillutongue.gif)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co?

1. Rozrzut daje odwzorowanie realnosci .Kalibrem 7.62 strzelac ciagle w ta samo miejsce ? To nawet Super Tier 1500 by ci tak nie strzelil.

2.Jeli grasz dluzej ogarniesz ten rozrzut. Osoba ktora 1 raz gra w ta gre na 99% bedzie strzelala full auto z biodra i biegła do przodu..A jesli skoro nie ma rorzutu to cie zabije.

3.Ja bym nie chcial zeby ta gra miala rozrzut jak cs 1.6 albo DOD bynajmniej zeby byl taki jak bffc2.Nie wierze ze jak juz tyle grales w bf to widziles czasmi typow z 1lvl co kompletnie nie ogarniali i brali 1 bron z assaluta

i strzelali w niebo albo w scianylaugh.gif.Moim zdaniem typ co 1 raz gra nie rozni sie niczym od ciebie chociasz ty mozesz grac 3 miesiace (mowie o skillutongue.gif)

Po części masz rację, jeśli zrobią łatkę i dodadzą Recoil - Ci, którzy woleli grać bez Recoilu się oburzą a Ci, którzy się domagają będą szczęśliwi - wszystkim nie dogodzisz, jeśli komuś się nie będzie podobać są inne gry (tak jak pisałeś CS 1.6 lub DOD). A co do skilla to nie tylko liczy się to jak szybko wycelujesz, jest jeszcze kilka innych czynników.

Pozdr

Edytowane przez pyton55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co?

1. Rozrzut daje odwzorowanie realnosci .Kalibrem 7.62 strzelac ciagle w ta samo miejsce ? To nawet Super Tier 1500 by ci tak nie strzelil.

2.Jeli grasz dluzej ogarniesz ten rozrzut. Osoba ktora 1 raz gra w ta gre na 99% bedzie strzelala full auto z biodra i biegła do przodu..A jesli skoro nie ma rorzutu to cie zabije.

3.Ja bym nie chcial zeby ta gra miala rozrzut jak cs 1.6 albo DOD bynajmniej zeby byl taki jak bffc2.Nie wierze ze jak juz tyle grales w bf to widziles czasmi typow z 1lvl co kompletnie nie ogarniali i brali 1 bron z assaluta

i strzelali w niebo albo w scianylaugh.gif.Moim zdaniem typ co 1 raz gra nie rozni sie niczym od ciebie chociasz ty mozesz grac 3 miesiace (mowie o skillutongue.gif)

Zawsze mozesz pograc w ARMA, CS albo inny badziew. Mozesz tez isc od razu na front, tam to dopiero jest realizm.

Ludzie, to tylko gra, ona nie musi odwzorowywac realizmu w 100%. Z takim recoilem jaki jest MoH gra sie fajnie, a chyba o to chodzi?

Gdyby tu bronie mialy spory recoil, to granie nimi nie mialoby najmniejszego sensu. Sniperzy byliby krolami mapy. Zawsze.Juz teraz jest tak ze jak wybiegniesz na otwarty teren to nie zyjesz. Momentalnie.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuje twoje zdanie , ale nie mow ze cs to badziew.Bo w cs liczy sie taktyka skill i dobra synchronizacja.Gra utrzymuje sie na rynku 10 lat jak nie wiecej tongue.gif .Za rok o MOH nikt nie bedzie mowil bo wyjdzie kolejny tasiemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuje twoje zdanie , ale nie mow ze cs to badziew.Bo w cs liczy sie taktyka skill i dobra synchronizacja.Gra utrzymuje sie na rynku 10 lat jak nie wiecej tongue.gif .Za rok o MOH nikt nie bedzie mowil bo wyjdzie kolejny tasiemiec.

ja rowniez szanuje Twoje, wierz mi.

Ale World of Warcraft tez utrzymuje sie na rynku od lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow utrzymuje sie dlatego ze chinczyki dostali teraz Wotlk .IMO wow zdechnie po Catalysmpardon.gif

wybacz, ale az takiej wiedzy w temacie nie posiadam zeby wiedziec o czym mowisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbował ktoś nie wpisać tego kodu, bo ja jestem leniwy i wczoraj nie chciało mi się wpisywać. Odpaliłem multi, była informacja ,,Nie można uzyskać informacji o Paszporcie internetowym" i normalnie sobie grałem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbował ktoś nie wpisać tego kodu, bo ja jestem leniwy i wczoraj nie chciało mi się wpisywać. Odpaliłem multi, była informacja ,,Nie można uzyskać informacji o Paszporcie internetowym" i normalnie sobie grałem ^^

Ja na początku nie wpisałem kodu i mimo to dało się zalogować i pograć dwie godzinki, ale po tym czasie już nie mogłem się połączyć musiałem wpisać kod.

Jak dla mnie multi jest całkiem niezłe, tylko jakieś te mapy małe i trochę mało tych map, ale po za tym jest dobrze. O singlu nie będę się wypowiadał bo mnie nie interesuje, pograłem trochę i przerzuciłem się na rozgrywkę sieciową, która jest niezła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że przy amunicji HP odrzut jest dużo większy niż przy normalnej? Gdzieś to wyczytałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że przy amunicji HP odrzut jest dużo większy niż przy normalnej? Gdzieś to wyczytałem...

Teoretycznie tak powinno być, ja nie zauważyłem żadnej różnicy, przy czym trochę celność spadła.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie coś takiego że gra wam sie tak zajebiście długo wszędzie ładuje? :whistling:

Edytowane przez Ronni_92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie coś takiego że gra wam sie tak zajebiście długo wszędzie ładuje? :whistling:

u mnie tez sie dlugo laduje, bf znacznie szybciej sie uruchamia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie coś takiego że gra wam sie tak zajebiście długo wszędzie ładuje? :whistling:

W porównaniu do BC2 - gra się długo ładuje - i wstęp (wszystkie wstawki EA, DICE, Danger Close) potem samo przejście do trybu MP też chwilę trwa no i mapy do MP się zdecydowanie dłużej ładują. Jeżeli chodzi o SP to było ok, bez dłuższych przerw.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×