Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

@Zdzisław

Powiem to najdelikatniej jak potrafię: NIE kupuj tej gry za 70 euro!

SINGLE

Ta gra to jakiś żart jest. Właśnie z kumplem przy piwku skończyliśmy singla. 4!! godzinki maksymalnie oskryptowanego strzelania. Do tego potężne dropy animacjii, wystarczą 2 eksplozje i jest normalnie pokaz slajdów. Grafika też zawodzi całkowicie (jak bym nie wiedział że to UE3 to bym nie zgadł).

MULTI

Każdy kto grał w betę wie, że szału nie ma. TROCHĘ odrzutu bronie dostały (ale c'mon w becie go w ogóle nie miały) więc i tak ludzie biegają i walą ze snajperek z biodra :shok:. Mecze wyglądają tak, że 2 teamy startują po obu stronach mapek  i spotykają się na środku i następuje rzeź.

Naprawdę przy takiej konkurencjii jaka już jest w gatunku (a będzie jeszcze większa z każdym dniem! ) ta gra nie ma czego szukać w ogóle. BA - 3 letni COD4 wciąga tą grę nosem na śniadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w miarę dużo i samych FPS mam 5 więc kolejnego mogę kupić, ale jak nie jest wybitny to nie robię tego w dzień premiery. Dobre gry w okolicach 7-8 kupuję w rok po premierze za max 50-70zł. A co do MoH trochę się zawiodłem, bo zapowiadali że gra urwie jajca Cod:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale o co chodzi z tym kodem on jest przeciw kupowaniu uzywek tak?.Czyli jak mam pleya razem z mlodszym bratem to tylko jedno konto bedzie moglo zagrac w MOH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale o co chodzi z tym kodem on jest przeciw kupowaniu uzywek tak?.Czyli jak mam pleya razem z mlodszym bratem to tylko jedno konto bedzie moglo zagrac w MOH?

Dokładnie tak, działa to w ten sam sposób co VIP Code w Bad Company 2.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogolnie mowice ze nie kupowac tej gry na signle leje takie gry tylko na multi jak bf2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem więc napiszę parę słów od siebie.

Mam nadzieję, że w ciągu paru najbliższych dni ustabilizują serwery bo są lagi. Single całkiem spoko, trochę pograłem. Póki co klimatycznie, ale poziom "wysoki" stanowczo za prosty. Co się tyczy multiplayera, boli mnie zupełny brak zniszczeń - żebym nie mógł głupiej doniczki zniszczyć to po prostu mi się w głowie nie mieści. Rozgrywka niby bardziej dynamiczna niż w BC2, ale moim zdaniem multi z Battlefielda jest o wiele lepsze. Może zmienie zdanie jak pogram więcej..

Jak to ładnie ujął jeden gracz w czasie gry: "I don`t know how should I name this game. Modern Warfare Battlefield...", i tu się urwało. Gra bez tożsamości, sama nie wie czym jest i imo nie ma szans z nowym CoD-em.

Trofea banalne, wbicie platyny to bułka z masłem.

Kto nie kupił niech nie żałuje i czeka, aż stanieje. 

Pozdrawiam i niestety trzeba czekać na Bad Company 3, a MoH tego czasu oczekiwania raczej nie umili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z gatunku "jestem dziwnym pytaniem"...

Gdzie właczyc polskie suby?

Włączyłem podpisy ale są angielskie a nigdzie nie widzę opcji zmiany języka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi WYPASSSS!!

bosz snosch jak ja cie kocham :D juz zaczynalem zylete szykowac.. jakis dzieciak wali recke gry, a w zasadzie singla ktory jak mowia wszyscy zajmuje 5-7h - to ja sie pytam, czego to jest recenzja?? Jesli ja mialbym wystawic recke BC2 w oparciu tylko o singla - no luudzie 3/10 to max (powinno byc 2/10 ale punkt za swietne dialogi). Jak pogram z 50h multi, zalicze kolejne patche poprawiajace rozgrywke - wtedy moze sie wypowiem, jak miodnie mozna ze znajomymi pobiegac, a nie po kilku godzinach singla, lub przy czesciowo dzialajacych serwach do multi.

ps. snoosh - jak tylko paczka z polski dojdzie to szykuj mi tam miejsce w ekipie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciesz dzisiejsze gry robi sie pod multi.Jaki sens dzisiaj przynosi strzelanie do botow? jak mozesz pograc z zywym przeciwnikiem;D.A czy w nowym BF DICE łatał gre znaczy (patche itp) Bo jak ja kupywalem gre musialem pobrac 600mega ale wydaje mi sie ze pobieralo mi mapy z tego vip code .BO 600 mega to duzo jakos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb gry w którym jest mapa Shakihot, to takie kurwa kamperstwo sie szerzy że aż dupe ściska! Nawet z własnej bazy sie wyjść nie da bo zaraz nas super snajper ściągnie! :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb gry w którym jest mapa Shakihot, to takie kurwa kamperstwo sie szerzy że aż dupe ściska! Nawet z własnej bazy sie wyjść nie da bo zaraz nas super snajper ściągnie! :verymad:

marudzisz;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam co sie moze w tym multi nie podobac, jest zajebiste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Snosh z racji tego ze masz gre to zmienili oni recoil wzgledem bety?.Czy wszytko w to same mijsce lecitongue.gif.Bo jakby byl taki sam recoil jak w BF to gitbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Snosh z racji tego ze masz gre to zmienili oni recoil wzgledem bety?.Czy wszytko w to same mijsce lecitongue.gif.Bo jakby byl taki sam recoil jak w BF to gitbiggrin.gif

nie gralem w bete to nie wiem, jakis tam recoil jest, ale napewno nie taki jak w bc2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze mi ktos pomoc? :P bo za cholere nie wiem gdzie moge wpisac ten kod, ktory otrzymalem wraz z gra :) niby w zakladce multi ma byc taka opcja, ale jej nie ma... dodatkowo wyskakuje okienko, ze cos tam nie polaczylo czy nie zweryfikowalo :P ale grac sie da bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś pisał wcześniej, wpisz w PS Store, chociaż ja nie wpisywałem nigdzie, a multi normalnie działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Move działa z tą grą?

Jeśli tak to jak wrażenia z gry za pomocą "magicznej pałki"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś pisał wcześniej, wpisz w PS Store, chociaż ja nie wpisywałem nigdzie, a multi normalnie działa ;)

ale gdzie w PS Store - tam gdzie wpisuje sie kody z kartek zdrapek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy kod składający się z 3 bloków po 4 litery/cyfry można wpisać wszędzie tam w konsoli gdzie znajduje się napis

REDEEM CODES

Zapamiętajcie to sobie albo uczcie się angielskiego albo czytajcie instrukcję obsługi :teehee:

Edytowane przez bartas28
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartas28 - może teraz wreszcie to będą zauważać ;)

po prawie 2h gry jestem zadowolony, chociaż wiadomo na początku często trafia się grać z ludźmi którzy mają srogo wy.. pipi na obronę/ atak celów, ale co tam, pewnie tak jak w B:BC2 za niedługo się to ustabilizuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze wrazenie: troche chyba za male mapy na tylu graczy, bf mial wieksze i te 12 osob sie jakos rozbieglo po mapie a tu mi sie wydaje troszku ciasno :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie sobie narzekac, marudzic, a nawet nie kupowac tej gry, ale nie zmieni to faktu ze jest ona rewelacyjna!!! Poprostu rewelacyjna!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×