Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

Ta.. Odpaliłem dzisiaj na parę minut multi. Zrespiłem się, wybiegam i... you were killed by xyz - SV Snaiperskaya. No to znowu respawn, wybiegam i.. you were killed by xyz - SV Snaiperskaya. Nawet na HC w BC2 nie ma takiego kamperstwa.

nie przesadzaj, gra sie jeszcze latwiej niz w bc2. Trzeba tylko nieco ogarnac nieznacznie inny styl gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pewny sposób na trofik

Multiplayer: Fire Controller trophy_silver.png

Use each offensive support action once (awarded at end of round)

Nie jestem jakimś pro-uber-hiper wymiataczem, na razie robię max 5 killstreaków defensywnych... Gdyby to był COD to bym się nie pytał, ale tutaj czy w BC2 to już nie tak łatwo.

I czy muszę wszystkie 7 ks'ów jednym meczu zdobyć czy mogę robić po kolei?

Ja na te trophy polecam wybrać snajpera i kampić w trybie Misja Bojowa. Mi tam bardzo szybko udało sie wbić te trophy ;)

Ja 2 razy musiałem zrestartować konsole, jakieś zwiechy rodem z BF

Ja od wczoraj grając w moha restartowałem konsole już 4 razy :| 

Edytowane przez KavertPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale mógłbyś mi wytłumaczyć jak głupiemu całkę? Co ten kretyn z SW98 powinien zrobić? Zaczekać aż podejdziesz i go zabijesz, a może krzyknąć "hello, orientuj się"?

Kupiłem sobie PSa na starość żeby się pobawić i oderwać od rzeczywistości, przy okazji poczytałem fora i nie ogarniam tego. Noobi, kamperzy, wszystko przeszkadza w oszukiwaniu siebie o swojej doskonałości.

dziekuje Bogu ze sa jeszcze tacy ludzie na swiecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno proste pytanie.WARTO?? 6/7 mojej gry to multi więc głównie pytam o multi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno proste pytanie.WARTO?? 6/7 mojej gry to multi więc głównie pytam o multi....

jedna prosta odpowiedz. WARTO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KavertPL dzięki za poradę co do trofeum ;)

Swoją drogą mieliśmy się okazje spotkać w grze, oj napsułeś mi krwi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zaryzykowactongue.gif.Moim zdaniem Dice powinno ta gre wydac rok pozniejverymad.gif.Ma bugi ,ale mysle ze ta gre spaczuja i i bedzie lepsza.Btw dopiero jutro oficjalne wyjscie a wszyscy maja.tongue.gif.Dice samo sie na forum przyznalo ze nic nie zmienili wzgledem bety mellow.gif.Specjalnie gre wczesniej wydali zeby kase zgarnacpardon.gif. Wiadomo ze cod ich pobije 3 razy (nie jestem fanbojem coda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KavertPL dzięki za poradę co do trofeum ;)

Swoją drogą mieliśmy się okazje spotkać w grze, oj napsułeś mi krwi :P

No proszę jaki ten świat mały :D Też Cię dobrze zapamiętałem, dosyć długo razem graliśmy  :)

Edytowane przez KavertPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale mógłbyś mi wytłumaczyć jak głupiemu całkę?

Podobnie jak głupi nie zrozumie całki tak najwidoczniej ty nie zrozumiesz o co nam chodzi.

Co ten kretyn z SW98 powinien zrobić? Zaczekać aż podejdziesz i go zabijesz, a może krzyknąć "hello, orientuj się"?

Kupiłem sobie PSa na starość żeby się pobawić i oderwać od rzeczywistości, przy okazji poczytałem fora i nie ogarniam tego. Noobi, kamperzy, wszystko przeszkadza w oszukiwaniu siebie o swojej doskonałości.

Na pewno doskonały, ba niezwykle bliski ideałowi, jest ten kamper ze snajperką, który umie tylko siedzieć w jednym miejscu i walić do każdego kto głowę wychyli.

Tak, tak wiem - jakbym był zajebisty to bym go obszedł i wbił mu kosę w plecy. I chętnie to zrobię jak tylko będę miał okazję trochę pobiegać po mapach i obczaić miejscówki, w których kampią te cioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak głupi nie zrozumie całki tak najwidoczniej ty nie zrozumiesz o co nam chodzi.

Na pewno doskonały, ba niezwykle bliski ideałowi, jest ten kamper ze snajperką, który umie tylko siedzieć w jednym miejscu i walić do każdego kto głowę wychyli.

Tak, tak wiem - jakbym był zajebisty to bym go obszedł i wbił mu kosę w plecy. I chętnie to zrobię jak tylko będę miał okazję trochę pobiegać po mapach i obczaić miejscówki, w których kampią te cioty.

:) heheh dokładnie mam to samo, niepotrzebnie zrobili snajperki strzelające raz za razem, ale poza jedną mapą camperzy są do ogrania:) i tak to lepsze od MW2 gdzie bardziej wkurzali biegający i strzelający z granatników w myśl zasady najpierw granatem a potem się zastanowię (albo nie)

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak głupi nie zrozumie całki tak najwidoczniej ty nie zrozumiesz o co nam chodzi.

Na pewno doskonały, ba niezwykle bliski ideałowi, jest ten kamper ze snajperką, który umie tylko siedzieć w jednym miejscu i walić do każdego kto głowę wychyli.

Tak, tak wiem - jakbym był zajebisty to bym go obszedł i wbił mu kosę w plecy. I chętnie to zrobię jak tylko będę miał okazję trochę pobiegać po mapach i obczaić miejscówki, w których kampią te cioty.

Zacznijmy od podstaw kultury. Jeżeli napiszesz, że ktoś jest ciotą to nie znaczy, że on nią jest tylko, że Ty jesteś chamem. To jest jedyna oczywista oczywistość z tego faktu wynikająca!

Teraz moja percepcja. Ja doskonale rozumiem o co Wam chodzi, o narzekanie i urażone ego. Uważasz, że masz monopol na sposób grania i wszyscy powinni się zachowywać według Twoich wydumanych zasad. Kampi źle, goni źle, strzela z Gustawa źle, nawala z granatnika źle. Najlepiej jakby się położył i Ci w zabijaniu nie przeszkadzał, ale pewnie wtedy też by coś źle zrobił.

Więc tak jak piszesz, obczaj miejscówki, wbijaj kose, tocz piane aż Ci żyłka pierdząca pęknie. Powodzenia! A ja sobie trochę pokampie bo w wojsku byłem, z kałacha strzelałem, na poligony jeździłem więc nie muszę spinać pośladków w grze która ma mi sprawiać przyjemność, a nie być synonimem wibratora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak głupi nie zrozumie całki tak najwidoczniej ty nie zrozumiesz o co nam chodzi.

Na pewno doskonały, ba niezwykle bliski ideałowi, jest ten kamper ze snajperką, który umie tylko siedzieć w jednym miejscu i walić do każdego kto głowę wychyli.

Tak, tak wiem - jakbym był zajebisty to bym go obszedł i wbił mu kosę w plecy. I chętnie to zrobię jak tylko będę miał okazję trochę pobiegać po mapach i obczaić miejscówki, w których kampią te cioty.

to nie jest ciota, to jest poprostu dobry sniper. Jak ty biegales za wszystkimi z nozem to bylo ok tak? a jak dostajesz head'a to juz ciota? Posluchaj faceta, bo naprawde madrze Ci tlumaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od podstaw kultury. Jeżeli napiszesz, że ktoś jest ciotą to nie znaczy, że on nią jest tylko, że Ty jesteś chamem. To jest jedyna oczywista oczywistość z tego faktu wynikająca!

Widzę, że w niemal w całości przejąłeś tok rozumowania autora słów 'oczywista oczywistość'. Jeżeli jeszcze w jakiś sposób jesteś do niego podobny to szczerze współczuję.

Ale przynajmniej wiem, że dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu bo i tak nikt ci nie wmówi, że 'czarne jest czarne a białe jest białe'.

Teraz moja percepcja. Ja doskonale rozumiem o co Wam chodzi, o narzekanie i urażone ego. Uważasz, że masz monopol na sposób grania i wszyscy powinni się zachowywać według Twoich wydumanych zasad. Kampi źle, goni źle, strzela z Gustawa źle, nawala z granatnika źle. Najlepiej jakby się położył i Ci w zabijaniu nie przeszkadzał, ale pewnie wtedy też by coś źle zrobił.

Więc tak jak piszesz, obczaj miejscówki, wbijaj kose, tocz piane aż Ci żyłka pierdząca pęknie. Powodzenia! A ja sobie trochę pokampie bo w wojsku byłem, z kałacha strzelałem, na poligony jeździłem więc nie muszę spinać pośladków w grze która ma mi sprawiać przyjemność, a nie być synonimem wibratora.

Zawsze zadziwiał mnie 'fenomen' takich gości jak ty. Jedynym, który spina poślady jesteś ty. Być może tak ci zostało po wojsku. Podobno zły dotyk boli całe życie. Napisałem, że źle jak ktoś wali z graniatnika? Marudziłem, że ktoś goni, zabija, siecze? Wyraziłem tylko swoją opinię na temat przerażającej ilości snajperów a ty na mnie najeżdżasz, nazywasz chamem i insynuujesz, że jestem szczeniakiem, który nic nie wie o życiu, w przeciwieństwie do ciebie. Zastanawiam się czy żona ci nie daje czy zwyczajnie ci już nie staje.

Żeby była jasność - to pytanie retoryczne. Nie sil się na odpowiedź. Z mojej strony EOT.

to nie jest ciota, to jest poprostu dobry sniper. Jak ty biegales za wszystkimi z nozem to bylo ok tak? a jak dostajesz head'a to juz ciota? Posluchaj faceta, bo naprawde madrze Ci tlumaczy.

Ehh Bartek Bartek.. Ja wiem, że Ty lubisz snajpić. I mi to nie przeszkadza. Denerwuje mnie, że trafiam na serwer, na którym w przeciwnym teamie wszyscy snajpią. Jeden, dwóch to nie problem. Ale pojedynek 'snajperów' mnie nie interesuje. Dlatego zmieniłem grę a na forum wyraziłem swoją opinię na ten temat. Kapiszi? Czy dalej za trudno to zrozumieć?

I jeszcze małe pytanie (także retoryczne) - takiego dizzy`ego łatwiej trafić ze snajperki czy wbić mu kosę w plecy?

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy żona ci nie daje czy zwyczajnie ci już nie staje.

No, na taki argument interlokutora odpowiedź nasuwa się sama tyle, że o jego stanie emocjonalnym, a to potwierdza moją tezę z poprzedniego postu. Zatem twierdzisz, że nazywam Cię chamem niesłusznie, że wyssałem to z palca?

PS W kwestii formalnej. Jeżeli mi nie staje to mam rację czy nie mam, bo się pogubiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh Bartek Bartek.. Ja wiem, że Ty lubisz snajpić. I mi to nie przeszkadza. Denerwuje mnie, że trafiam na serwer, na którym w przeciwnym teamie wszyscy snajpią. Jeden, dwóch to nie problem. Ale pojedynek 'snajperów' mnie nie interesuje. Dlatego zmieniłem grę a na forum wyraziłem swoją opinię na ten temat. Kapiszi? Czy dalej za trudno to zrozumieć?

I jeszcze małe pytanie (także retoryczne) - takiego dizzy`ego łatwiej trafić ze snajperki czy wbić mu kosę w plecy?

A ja jestem ciekaw, czy gdybys gral przeciwko askris'owi na isla inocentes, i dostawalbys head'a za head'em jak dziecko, to czy tez publicznie na forum nazywalbys go kampiaca ciota.

A wracajac do gry, to zakladam ze grales tryb podobny do rush. Zapewniam Cie ze gdybys odpalil Team Deathmatch, ginalbys masowo od AK47 i M16....... i co, to tez sa cioty? bo cie zabijaja a ty nawet nie wiesz skad?

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w pewnym sensie holisa rozumiem, grałem przed chwilą i załapałem w beret siedem razy zanim zdążyłem wejść do gry. Wczoraj: moździerz, moździerz, rakieta, F-16, moździerz, rakieta i dopiero mogłem się rozglądnąć. Ale to nie jest powód żeby od razu epatować niechęcią i wyzywać innych od ciot. Gry idealnej nie było i nie będzie z tej prostej przyczyny, że każdy ma inne priorytety bo biorąc pod uwagę "priorytet holisa" to dla "kamperów" jest idealna ta gra teoretycznie.Tak, że holis sorry, że zasugerowałem Ci chamstwo ale sam rozumiesz, Ty nie dyskutujesz argumentami tylko daleko posuniętą niechęcią j.w. (użyłem eufemizmu żeby nie jątrzyć).Co do tych "kamperów" to trzeba potraktować to jak wyzwanie o tyle trudniejsze niż w BF2, że nie widać skąd strzelają (co moim zdaniem jest dużym plusem). Sama gra nie uważam żeby dogoniła BF2, ale jest fajną odskocznią kiedy właśnie BF2 się zaczyna nudzić lub w oczekiwaniu na Vietnam. Mapy myślę troszkie małe i za wąskie w misjach, ale do przeżycia. A wracając do tych "kamperów" itp. to ciągle na forach są narzekania, że inni nie zachowują się tak jakbyśmy chcieli. Rad może być kilka. Po pierwsze można ich po prostu powystrzelać, po drugie grać ze znajomymi którzy są sprawdzeni i wreszcie po trzecie zgłosić się do woja i siać pokój w Afganistanie. Gra jest dla wszystkich i wszyscy za nią zapłacili, a co za tym idzie każdy może robić to co nie jest zabronione. Jeśli jednak ktoś uważa, że to nie jest zabawa tylko jakaś misja do spełnienia która pomoże uratować świat od katastrofy... to nie wiem jak pomóc takiej osobie.

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw, czy gdybys gral przeciwko askris'owi na isla inocentes, i dostawalbys head'a za head'em jak dziecko, to czy tez publicznie na forum nazywalbys go kampiaca ciota.

A czy Ciebie nazywam kampiącą ciotą? Czy kogokolwiek personalnie zwyzywałem? W ogóle czy kogokolwiek wyzwałem? Nazwanie kamperów ciotami nie jest wyzwiskiem. Bynajmniej ciotami są. A czytałeś w ogóle to co napisałem? Nie przeszkadza mi jeden snajper. Nie przeszkadza mi dwóch. Wkurwia mnie za to to, że 100% przeciwnej drużyny to kamperzy.

A wracajac do gry, to zakladam ze grales tryb podobny do rush. Zapewniam Cie ze gdybys odpalil Team Deathmatch, ginalbys masowo od AK47 i M16....... i co, to tez sa cioty? bo cie zabijaja a ty nawet nie wiesz skad?

Odpaliłem automatyczny. Nie wiem nawet jaki to był tryb i co było objectivem bo zanim wyszedłem z respa to już leżałem. I właśnie to mnie wkurwia. Teraz już jasne?

Tak, że holis sorry, że zasugerowałem Ci chamstwo ale sam rozumiesz, Ty nie dyskutujesz argumentami tylko daleko posuniętą niechęcią j.w. (użyłem eufemizmu żeby nie jątrzyć).

Daleko posuniętą niechęcią? Jesteś psychoanalitykiem? Może wróć do mojego pierwszego posta, który wywołał tą dyskusję, przeczytaj go jeszcze raz i przemyśl co próbujesz zainsynuować (po raz kolejny zresztą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleko posuniętą niechęcią? Jesteś psychoanalitykiem? Może wróć do mojego pierwszego posta, który wywołał tą dyskusję, przeczytaj go jeszcze raz i przemyśl co próbujesz zainsynuować (po raz kolejny zresztą).

Proszę bardzo!

"Na pewno doskonały, ba niezwykle bliski ideałowi, jest ten kamper ze snajperką, który umie tylko siedzieć w jednym miejscu i walić do każdego kto głowę wychyli.

Tak, tak wiem - jakbym był zajebisty to bym go obszedł i wbił mu kosę w plecy. I chętnie to zrobię jak tylko będę miał okazję trochę pobiegać po mapach i obczaić miejscówki, w których kampią te cioty. "

Głęboko merytoryczna wypowiedź z uzasadnieniami. Jak w przeciwnej drużynie są sami snajperzy to są CIOTY bo Ty sobie pozabijać nie możesz, ale jak jest dwóch z tych samych co byli CIOTAMI to nie są CIOTAMI, bo się możesz przedrzeć przez nich.

Bronek! Czy ty się czytasz?

A później tylko porównanie mnie do prezesa, coś o mojej żonie i troska o mojego penisa.

No proszę Cię, nie trzeba być astrologiem żeby takie "Słońce" jak Ty zauważyć (to w kwestii psychoanalityka).

I widzisz to się przekłada na życie, nie znosisz po prostu porażek, ani w grze, ani w życiu. Jeżeli tylko staje na Twojej drodze coś czego nie możesz pokonać to epatujesz gniewem i rzucasz "mięsem".

To ostatnie od mojej żony, jest psychoanalitykiem więc za to, że "nie daje" zrobiła Ci darmową analizę. Nie musisz dziękować!

Podobnie jak głupi nie zrozumie całki tak najwidoczniej ty nie zrozumiesz o co nam chodzi.

I tak jeszcze na koniec żeby było jaśnie i przejrzyście kto komu pierwszy zasugerował niższy poziom ewolucji intelektualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tego nie zrozumiesz.

Czego nie zrozumiem? Może ty potrafisz wyłuszczyć swoje racje bez obrażania mojej żony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj chyba przydalby sie Mod ;] a co do snajperow/kamperow.... tez ich jakos specjalnie nie lubie, wkurzajacy sa i tyle, ale to nie oznacza, ze mam ich wszedzie wyzywac od ciot i olac gre z tego powodu :) w BC2 tez sporo pogralem i tam tez zdarzaly sie mapy, ze snajper siedzial na snajperze :/ i co wtedy zrobilem? dostosowalem sie... tez wzialem snajpa i probowalem jakos sobie z nimi poradzic (chociaz srednio umiem grac ta klasa) i dokladnie to samo robie w MoH :) taka gra zdarza mi sie raz na dziesiec :) wiec dla mnie jest to po prostu swietna okazja podbic sobie lvl snajperem i troche nauczyc sie nim grac :) bo wiem, ze normalnie nigdy bym tej klasy nie wybral....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×