Skocz do zawartości
MarcinKamada

3D Na Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

przecieżto napisałem :D

Czy na kablu HDMI jest lepsza jakość jak na kablu SD na telewizorze 37 cali lcd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz kabla 1,4 to nie pograsz w 3d ;)

glupot nie piszcie z tym kablem. po co wam kabel w wersji 1.4 skoro ps3 ma wyjscie hdmi 1.3?

Czy na kablu HDMI jest lepsza jakość jak na kablu SD na telewizorze 37 cali lcd

tak , bedzie lepiej (wyzsza rozdzielczosc)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem szczesliwym posiadaczem tv Samsung C8000 led 3d okulary aktywne samsung SSG-2100AB.mam ps3 ktorego podlonczylem pod tv kablem hdmi 3d .odpalilem avatara 3d i niechcial dzialac wogule niebylo efektu przestawialem ustawienia w grze i caly czas tosamo obraz jest rozmazany .czy potrzeba zgrac jakiegos softa z netu na konsole zeby zagrac ?Dzieki za pomoc

tez mam taki tv i avatar dziala bez problemu w 3D tylko musisz zmnienic w opcjach na obraz 3D

ps pamietaj wlaczyc okulary:)

Edytowane przez chopers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabel 1,4 czy 1,3 nie ma tu nic do rzeczy , po ściągnięciu nowego softa należy podłaczyć do telewizora 3 d i zrobić miekki reset konsoli i wszystko dziąła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabel 1,4 czy 1,3 nie ma tu nic do rzeczy , po ściągnięciu nowego softa należy podłaczyć do telewizora 3 d i zrobić miekki reset konsoli i wszystko dziąła

Jest lekka różnica... Kabel musi posiadać Max. przepustowość TMDS 10,2 Gbit/s oraz Max. pasmo sygnału 340MHz. Czyli zwyczajny kabel 1,3b z takimi parametrami spokojnie bez problemu poradzi sobie z 3D ( 6zł na allegro). Osobiście testowałem i na moim kablu 1,3 standard 3D zwyczajnie nie działa, na 1,3b śmiga bez problemu ;).

Model TV Sony HX800 jak by ktoś pytał. I przy okazji sam odpowiem na swoje wcześniej zadane pytanie. Telewizja SD wygląda zadziwiająco dobrze na HX800, polecam serdecznie!

Nie wszystkie gry obsługują 3d. Wogóle jak narazie mało gier obsługuje 3d.

Na siłę można powiedzieć, że wszystkie gry obsługują 3D. Wystarczy skonwertować obraz 2D na 3D wciskając przycisk na TV. Oczywiście nie jest to 3D, które sprawia, że coś wylatuje z ekranu w naszą stronę, ale głębia jest świetna. Grając w BC2 czułem spore uczucie głębi i grało się dużo przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś mi powiedzieć czy PS3 odtworzy obraz 3D w grach i filmach innych marek niż sony? Zadaję takie pytanie gdyż jestem na etapie zakupu TV, a w sklepie sprzedawca powiedział mi że aby był obraz 3D musi być TV sony. Proszę o szybką odpowiedź gdyż TV kupuję na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś mi powiedzieć czy PS3 odtworzy obraz 3D w grach i filmach innych marek niż sony? Zadaję takie pytanie gdyż jestem na etapie zakupu TV, a w sklepie sprzedawca powiedział mi że aby był obraz 3D musi być TV sony. Proszę o szybką odpowiedź gdyż TV kupuję na dniach.

hahaha nie prawda to jest!. Sprzedawca ci chce kit wcisnąć bo pewnie telewizorek sie nie sprzedał i chce tobie sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprzedawca widać pojęcie miał bardzo duże...

Do konsoli nie potrzebujesz żadnego TV Sony, każdy TV z obsługą 3D będzie dobry.

Ja mam Panasonica i działa mi bez problemu z każdą grą, filmem, itd.

Najważniejsza rzecz to aktualizacja softu w konsoli i nic więcej.

Chodzi o to, że niektóre odtwarzacze mają tak, że odtwarzają tylko filmy przypisane do tych odtwarzaczy.

Nie wiem czy nadal ten patent jest stosowany, ale np. jest film X, który ma nawet na okładce logo firmy Y.

To wtedy ten film X tylko na odtwarzaczu filmy Y, a na odtwarzaczu firmy Z w ogóle nie puścimy.

Takimi filmami były np. Koralina (tylko Panasonic), Obcy kontra Potwory (tylko Samsung, chyba), itd.

Ale to chodzi chyba tylko o filmy właśnie sprzedawane tylko z tymi odtwarzaczami. Teraz już są filmy, które są odtwarzane na wszystkich odtwarzaczach.

Np. Opowieść Wigilijna, Kluski spadające z kosmosu (czy jakoś tak), itd.

I patent "przypisania" filmów do odtwarzacza dotyczył tylko tych sprzedawanych w zestawie zapewne.

Posiadaczom Cyfry+ radze się zainteresować kanałem Canal+ 3D. Ostatnio oglądałem tam właśnie Koralinę w 3D, a na Canal+ GOL, oglądałem mecz Barcelona - Real Madryt w 3D.

O ile z filmu dozniania miałem takie średnie (ale i tak było bardzo ładnie), to z meczu po prostu było świetnie (o ile sam mecz z kamery z góry nie było widać 3D, tak wszelkie najazdy na zawodników czy kibiców, po prostu bajka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy masz jakieś doświadczenia z 3D i TV innych producentów niż sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś mi powiedzieć czy PS3 odtworzy obraz 3D w grach i filmach innych marek niż sony? Zadaję takie pytanie gdyż jestem na etapie zakupu TV, a w sklepie sprzedawca powiedział mi że aby był obraz 3D musi być TV sony. Proszę o szybką odpowiedź gdyż TV kupuję na dniach.

Ja osobiście mam plazmę panasonica 3d i śmiga bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na plaźmie Samsunga tak samo - zero problemów zarówno z grami 3D, jak i filmami na BluRay 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluski spadające z kosmosu (czy jakoś tak)

Raczej "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" xDD

A co do filmów przypisanych do odtwarzaczy to jak sie sprawa ma z "Avatar'em" 3D dodawanym do telewizorów 3d i blurayów Panasonic'a ? Kilka sztuk na alledrogo jest ale jestem ciekaw czy chodzi on tylko na odtwarzaczach panasonica czy na każdym sprzęcie innych firm też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki mały do 3d to jak ty byś miał małego (bez obrazy)

Zbieraj kasę i kup chociaż 32 cale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć kto pyta teń nie błądzi, aczkolwiek no... Nie miałem możliwości zagrania w jakąkolwiek grę na 3D aczkolwiek w kinie byłem i ogólnie strasznie mi się ten motyw podoba że wszystko jest obok, takie realne. Czy z grami jest tak samą którę wychodzą na PS3? Np. NBA2k11 czy Batman:AA bodajże również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w gran turismo 3d ale tylko 2 h bo oczy bolały od 3D

3D to jest odlot aczkolwiek gran turismo jest niedopracowane ale wychodzą latki po 0.5 GB więc nie ma sie co bać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam LG PS3000 50" 600MHz i wie ktos czy taki tv odtworzy 3D????? troche poszukalem na ten temat ale nic o tym nie ma, wlasnie czekam na kabel 1.4a ale z tego co wiem to czarnulka ma gniazdo 1.3 tak wiec to nie bedzie mialo znaczenia, ale ciekaw jestem tylko czy moj tv pociagnie 3d.... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A on jest 3D? Jak nie to nie masz co myśleć o 3D :)

A PS3 nie ma czasem gniazda 1.4?

Edytowane przez glimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3 ma wyjscie hdmi w wersji 1.3

a tv nigdzie w opisie nie ma 3d wiec pewnie 3d nie uswiadczysz na nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm moze nie a moze tak.... ps3 tez nie mialo mozliwosci odtwazania 3D a dzis juz ma wiec wychodxzi na to ze to kwestja softu... tylko ciekawe jak "zapgrejdowac" sobie tv :P ale ... powaznie to co maja innego te tv 3d ready od przykladowo mojego LG PS3000 50" full hd 600MHz ??? POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm moze nie a moze tak.... ps3 tez nie mialo mozliwosci odtwazania 3D a dzis juz ma wiec wychodxzi na to ze to kwestja softu... tylko ciekawe jak "zapgrejdowac" sobie tv :P ale ... powaznie to co maja innego te tv 3d ready od przykladowo mojego LG PS3000 50" full hd 600MHz ??? POZDRO

boze ludzie ogarnijcie sie soft ci nie pomoze a ps3 bylo dawno fdo tego przystosowane tylko 3d nie bylo wogole nigdzie dostepne na taka skale pomyslcie troche a szczegolnie ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sie ogarnij Peiha!!! a skad ty mozesz wiedziec ze ps3 byal juz wczesniej do tego dostosowana??? a normalnie w swiecie nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie??? tylko od razu bluzgasz!! wkurzaja mnie tacy przemadzali ludzie jak ty nic nie wiedza a jeszcze podskakuja!! MASAKRA!!!!!!!!!! pozdro dla reszty ziomali i ich czarnulek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się dodać ani usunąć funkcji z telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sie ogarnij Peiha!!! a skad ty mozesz wiedziec ze ps3 byal juz wczesniej do tego dostosowana??? a normalnie w swiecie nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie??? tylko od razu bluzgasz!! wkurzaja mnie tacy przemadzali ludzie jak ty nic nie wiedza a jeszcze podskakuja!! MASAKRA!!!!!!!!!! pozdro dla reszty ziomali i ich czarnulek :)

bo jak to sobie wyobrażasz? boze jacy ludzie są tepi. wroc najlepiej do kased video wgraj aktualizacje i idz do wypozyczalni po avatara 3d potem nadaj jak sie ogladało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peiha, wyluzuj z deka.

To, że teraz możesz oglądać 3D jest tylko i wyłącznie kwestią software konsoli. PS3 nie było projektowane z myślą o 3D i nikt wówczas nie przewidział takiej możliwości w sprzęcie. W efekcie w PS3 jest interfejs HDMI 1.3 (chyba o 1.4 nikt nawet nie snil), ktory ma niewystarczajaca przepustowosc dla "pelnego" 3D. PS3 nie jest w stanie przeslac obrazu 1080p i jednoczesnie dzwieku w nowych formatach HD (Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio), po prostu interfejs by nie wyrabil. Przy ogladaniu filmow na blurayu w 1080p, konsola odtwarza "zaledwie" stare Dolby Digital i DTS.

W sumie to wielkie brawa dla Sony, ze dala rade wprowadzic 3D do sprzetu nie projektowanego z mysla o 3D - ale jest to zasluga wylaczenie softu, jak bratt pisal.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×