Skocz do zawartości
MarcinKamada

3D Na Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

bo jak to sobie wyobrażasz? boze jacy ludzie są tepi. wroc najlepiej do kased video wgraj aktualizacje i idz do wypozyczalni po avatara 3d potem nadaj jak sie ogladało:)

Chyba kaset , geniuszu . Widzę , że jesteś tu najmądrzejszy , a także wierzący praktykujący , bo co chwile tego Boga wołasz . A jakbyś zaczął używać znaków interpunkcyjnych , to przynajmniej można by było zrozumieć , co chciałeś powiedzieć . O literówkach nie wspomnę .

Ps3 nigdy wcześniej nie było przystosowane do nadawania 3D , z tego co pamiętam miało premierę na przełomie 2006/2007 , podczas procesu tworzenia ( to jest w roku 2006 i wcześniej ) pewnie nikt w Sony nawet nie pomyślał , że ich konsola kiedyś będzie obsługiwać taką technologię , także pomyśleć to ty powinieneś chyba jednak . Natomiast jeżeli chodzi o avatara to ten film jest beznadziejny , tych efektów 3D praktycznie nie ma , w sumie widać tylko napisy trochę wystające przed resztę , a najbardziej z całego seansu podobała mi się reklama cyfry plus w 3D ( bo oczywiście oglądałem w kinie ) , także ten avatar też nie jest żadnym wyznacznikiem jakości czy czegokolwiek innego . Widziałem natomiast Gran Turismo w 3D w Saturnie , które się niestety mocno cięło , a szkoda .

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz przy 24 klatkach ciężko o płynną jakość gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gra wydawana w 3D na konsole może się ciąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gra wydawana w 3D na konsole może się ciąć

Tak samo jak kazda inna gra ktorej silnik nie jest odpowiednio zoptymalizowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gra wydawana w 3D na konsole może się ciąć

Do 3D FULL HD potrzeba HDMI w wersji 1.4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 3D FULL HD potrzeba HDMI w wersji 1.4 :)

Przeczytaj co napisalem powyzej - nie ma to nic wspolnego z przycinaniem sie gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem z netu demko Killzone 3 oraz Call of Duty: Black Ops w wersji 3D. O ile z Killzone 3 nie ma żadnego problemu i śmiga w 3D aż miło, to jednak w Call of Duty za nic nie mogę dojść jak włączyć opcję 3D (gra uruchamia się tylko w normalnym trybie). Wie ktoś może jak odpalić Call of Duty w 3D?

I jakie jeszcze gry byście polecali żeby w pełni móc poczuć technologię 3D w grach na PS3?;-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ja pierwsze słyszę, żeby CoD był w 3D. Oni tej gry nawet w 720p podobno nie zrobili, a co dopiero mówić tutaj o 3D.

No chyba, że jest jakieś demko na innym PSS niż nasze, ale wątpię w to, a fakt że nie możesz nigdzie znaleźć opcji w 3D tylko potwierdza moją tezę.

Co do demek 3D to Killzone 3 jest pierwszą grą, która była robiona od podstaw w 3D, więc lepszego obecnie nie znajdziesz.

To samo tyczy się Motorstorma Apocalypse.

Wpisz sobie w szukajce na PSS 3D i znajdzie Ci wszystkie demka w 3D. Możesz zerknąć też na amerykańskim, jest też tego tam sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do demek 3D to Killzone 3 jest pierwszą grą, która była robiona od podstaw w 3D, więc lepszego obecnie nie znajdziesz.

Taa, i nawet w 720p nie jest to 3D. Niestety, oszukują nas jak mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tylko- czy jest szansa, że w nowym modelu PS3 (jeżeli takowy powstanie) będzie HDMI 1.4? Tak z ciekawości pytam, bo nie mam TV 3D. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli nowe modele PS3, czy mówisz o PS4?

W przypadku nowych modeli PS3 to nie masz na co liczyć, bo zawsze jest tylko wersja fat i slim.

A co do PS4, to wydaje mi się, że jak ta konsola się pojawi to już będą inne standardy niż HDMI 1.4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o ten model z zabezpieczeniami antypirackimi, który podobno miał wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie bo to ma być nowe ps3 a nie super ps3 x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam:)

Mam zamiar kupic telewizor 3d i oto problem niewiem jaki wybrac, czy ma to byc plasma 3d czy led 3d? jakie parametry musi spelniac aby dobrze sie na nim gralo?

jesli mozecie to poleccie jakis telewizor taki od 37 cali w zwyż. dysponuje kwota 500gbp okolo (2400zł) bo mieszkam w uk

a co sadzicie o tym tv?

http://www.richersounds.com/product/3d-tv/lg/50pw450t/lg-50pw450t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupował na twoim miejscu telewizora 3d ponieważ ta technologia dopiero się rozwija. Już w tej chwili za większą cenę można kupić TV 3d z technologią pasywna przez co można zaoszczędzić sporo kasy na okularach. W dodatku zaczynają się pojawiać telewizory z obrazem 3D do którego oglądania nie potrzebne są okulary. Telewizory 3D z technologia pasywna sa jeszcze dość drogie ale za 1-2 lata spadną do poziomu 2.500 zł albo i mniej. W tej chwili nie opłaca się kupować TV za więcej niż 2000 zł (moim zdaniem) gdyż różnica w obrazie nie jest jakaś ogromna a bajery typu internet się nie sprawdzają. 3D w telewizorach za 2000 jest jakie jest ale pamiętaj że do takiego tv musisz dokupić okulary często po 300-400 zł sztuka plus zabawa z bateriami lub ładowaniem.

Trzecia sprawa to same gry. Do puki xbox nie będzie odtwarzał gier 3d i filmów do puty nie będzie więcej tytułów w 3d od twórców niezależnych. W tej chwili na 3D możemy liczyć tylko w wypadku exów na ps3. Jak narazie jest nie wiele gier pod 3d jeśli chodzi o poważne tytuły + remaki starszych gier np Sly czy jakieś popierdółki z psn.

Nie masz Płaskiego TV to kupuj coś w przedziałe 1500-2000 zł np plazme panasa bez 3d najtańszym kosztem. Jeżeli masz już płaski tv to odpuść sobie 3d bo nie warto wywalać na niedoskonale 3d na którym zagrasz kilka godzin np w killzona i tyle będzie z 3d i okularów za 300 zł. Moim zdaniem poczekaj na playstation 4 i xbox720 gdyż wtedy prawdopodobnie wszystkie tytuły będą również w 3d. W ciągu tych 2 lat telewizory z 3d stanieją(np te z technologią pasywną) + zostaną udoskonalone + może pojawią się kanały i więcej filmów w 3D.

Ostatnio kupowałem telewizor dla rodziców. Bardzo chcieli mieć 3d gdyż wszędzie o nim głośno, w markecie sprzedawca zachwalał 3d i internet w tv za 3500zł. Rodzice strasznie się napalili na te bajery i prawie kupili by tego TV gdyby nie ja. Udowodniłem im że w Polsce nie ma żadnego kanału w 3D i dosłownie kilka filmów w 3D w kosmicznych cenach z czego większość to filmy które były już obejrzane na HBO HD. Skończyło się na tym że kupiłem plazmę panasa, model z tego roku za 1700 zł. Co się okazało ? że i tak z połowy funkcji tego TV nie korzystają a jedyne co oglądają to HBO, TVN 24 i kilka innych kanałów, teraz są bardzo zadowoleni że wydali dużo mniej kasy niż zakładali. Teoretycznie zaoszczędzili ok 2000 zł które mogą przeznaczyć na nowy tv za 2 lata który będzie miał dużo lepsze 3d.

Ostatnia sprawa. Sprawdź u kogoś jak działa na ciebie 3D bo znam kolegę który ma bóle głowy i mdłości przy graniu w 3d (nie za każdym razem), co ciekawy w kinie nigdy czegoś takiego nie miał.

Na koniec : plazmy 3d teoretycznie są lepsze od LCD i LED jeśli chodzi o modele z wyższej półki, nie wiem jak to się ma do najtańszych 3d plazm samsunga. No i jeśli chodzi o 3d to między tv potrafi być duża różnica w wyświetlaniu obrazu więc przed kupnem tv radziłbym poczytać który model lepie 3d obsługuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam telewizor 3d sony z technologia migawkowa i jest zajebista!

porownywalem w sklepie 3d lg i 3d sony i to cos z lg nie umywa sie nawet do tego 3d sony ale polecam isc do saturna mm czy do jakiegos wiekszego sklepu i porownac. zreszta 3d to nie tylko gry ale i filmy programy itp etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do puki xbox nie będzie odtwarzał gier 3d i filmów do puty nie będzie więcej tytułów w 3d od twórców niezależnych. W tej chwili na 3D możemy liczyć tylko w wypadku exów na ps3.

Kto ci powiedział że x360 nie odtwarza 3D ?

http://www.eurogamer...ack-ops-faceoff

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plazmę samsunga 50 cali 3d za niecałe 2 tysie i powiem że nigdy nie zamieniłbym go za zwykły tv.

Killzone 3 Motorstorm 3 niezle miotą w 3D ;)

Natomiast Gt5 to już niezła wtopa jezeli chodzi o sam efekt 3d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tv Sony 3d i jest super Killzone fajne Na X360 tez gram w gry 3d np Crisis 2 tylko do 3d tv nie mniejszy niż 50 cali

Edytowane przez TupacTheThug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam telewizor 3d sony z technologia migawkowa i jest zajebista!

porownywalem w sklepie 3d lg i 3d sony i to cos z lg nie umywa sie nawet do tego 3d sony ale polecam isc do saturna mm czy do jakiegos wiekszego sklepu i porownac. zreszta 3d to nie tylko gry ale i filmy programy itp etc

No ja natomiast mam LG - pytanie jeszcze jakie modele porównywałeś - ja mam serię LW - okulary bezmigawkowe lekkie i tanie nie boli głowa - nie ma problemów nawet jak siedzę kilka godzin na 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja natomiast mam LG - pytanie jeszcze jakie modele porównywałeś - ja mam serię LW - okulary bezmigawkowe lekkie i tanie nie boli głowa - nie ma problemów nawet jak siedzę kilka godzin na 3D

porownywalem z ta technologia cinema 3d czyli te okulary co wygladaja jak przeciwsloneczne, ale wygladalo to tak ze pierwszy plan byl 3d a reszta to tak jakby sie nie mialo okularow zalozonych.

Najlepiej samemu isc i porownac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam telewizor który obsługuje 3d, jednak gdy chce grać w killzone 3, piszę że nie wykryto tv 3d. WTF? Nawet na pilocie mam przycisk od 3d i działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktos podesłać linka lub zrobić spis dem które są w 3d i dostępne na pss?

Byłbym wdzięczny.

Jak na razie spr tylko, Mortal Kombat, Killzone 3, MotorStorm i StarDust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam telewizor który obsługuje 3d, jednak gdy chce grać w killzone 3, piszę że nie wykryto tv 3d. WTF? Nawet na pilocie mam przycisk od 3d i działa...

A kabel HDMI jaki masz ?? Powinien być High Speed ;-)

Może ktos podesłać linka lub zrobić spis dem które są w 3d i dostępne na pss?

Byłbym wdzięczny.

Jak na razie spr tylko, Mortal Kombat, Killzone 3, MotorStorm i StarDust.

JEst jeszcze Wipeout 3D. Ogólnie co do 3D to jeszcze żadna gra mnie nie powaliła na kolana ;-( nie miałem okazji przetestować COD BO, ale raczej nie kupie tej gry tylko dla przetestowania 3D ;-)

Natomiast filmy to inna już bajka ;-)

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×