Skocz do zawartości
MarcinKamada

3D Na Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mówiłem o moich wcześniejszych postach... kolejny raz nie ogarniasz... w ogóle koniec temat a najlepiej nich moderator usunie wszystkie bezsensowne posty.. A ostatni edytowałem bo ty to zrobiłeś i nie mogłem kolejnego dać bo jeszcze byś napisał że sobie posty nabijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma niby moderator usuwać? Dyskusje? W jakim niby celu?

Nie miałem do czynienia z 3d ale z tej dyskusji wynika ze tylko ponurak potrafi merytorycznie przedstawić temat a zwolennicy aktywnego 3d tylko szczekają.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie posty już nie są na temat 3D i o nie mi chodziło. A co do tego merytorycznego przedstawienia tematu to są to jak już wcześniej ktoś napisał "pierdoły ubrane w ładne słówka" I gdzie szczekamy? Nie miałeś do czynienia z 3D więc nie wiesz o co nam chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma niby moderator usuwać? Dyskusje? W jakim niby celu?

Nie miałem do czynienia z 3d ale z tej dyskusji wynika ze tylko ponurak potrafi merytorycznie przedstawić temat a zwolennicy aktywnego 3d tylko szczekają.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

merytorycznie? kilka wyssanych z palca zdań nazywasz merytorycznym przedstawieniem tematu? Jedyne, co Ponurak przedstawił, to swoją argumentację - pokazał jakie ma klapki na oczach wyzywając innych od jaskiniowców. Obala wszystkie moje argumenty, bo tak. Ja uważam temat za zamknięty - od zawsze istnieje różnica między tanim, a dobrym. Niech szanowny użytkownik Ponurak dalej żyje w swoim wyimaginowanym świecie.

Edytowane przez Soldi
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soldi oraz Hugo, szczerze proponuję wam się już nie ośmieszać. Nie stwarzajcie więcej niepotrzebnego bałaganu w tym temacie. Każdy kto przestudiuje ostatnie dwie strony, bez wysiłku zdecyduje kto miał rację i która technologia jest lepsza. Stawiając technologię aktywną ponad pasywną, potwierdziliście tylko ile jest warta ta wasza opinia. Ja w każdym razie serdecznie już szanownym Panom dziękuję.

Ponadto Soldi, jakie ty możesz mieć argumenty skoro nawet odpowiedniego telewizora w domu nie posiadasz. Warczysz niczym pies, ale to wszystko.

Dziękuję za rozmowę i ponownie odsyłam do poprzednich stron.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie posty już nie są na temat 3D i o nie mi chodziło. A co do tego merytorycznego przedstawienia tematu to są to jak już wcześniej ktoś napisał "pierdoły ubrane w ładne słówka" I gdzie szczekamy? Nie miałeś do czynienia z 3D więc nie wiesz o co nam chodzi...

Jeżeli nie miałem do czynienia z 3d to tym bardziej powinieneś się postarać żeby Twoje argumenty trafiły do takiego nooba jak ja. I jako noob stwierdzam, że bardziej trafiają do mnie argumenty przedstawione przez ponuraka, ale czy ma rację, tego nie wiem. Ale dowiem się pewnie w przyszłym roku jak będę kupować tv 3d i na pewno przestudiuje fora polskie i zagraniczne oraz organoleptycznie przetestuje obie technologie w sklepie używając do tego celu własnego nośnika danych.

Pozdro.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ MichuV12 lepiej omijaj fora bo takich ludzi jak Ponurak jest dużo. Niby wszystko ładnie napisane a wiedzę czerpią głównie z reklam. Patrz jego pierwszy post... Najlepszym rozwiązaniem jest iść do sklepu i porównać. Poprosić o podłączenie blu raya 3D i o włączenie jakiegoś filmu (ja tak zrobiłem). Też przed zakupem TV czytałem różne opinie i w ogóle. Po przemyśleniu wybrałem TV z pasywnym 3D. Ale w sklepie gdy testowałem trochę się załamałem bo musiałem szukać innego TV tym razem z aktywnym 3D. Główny argument za aktywnymi to JAKOŚĆ. W pasywnych masz połowę rozdzielczości czyli zamiast Full HD - 1080p masz 540p... co jest bardzo widoczne (już nie wspominam o grach które mają zwykłe HD czyli 720p a jak sobie podzielisz to wiesz co otrzymasz). Też słyszałem te bajki o kątach ciemnościach i różnych dolegliwościach. W rzeczywistości jest inaczej a przekonasz się o tym dopiero jak dłużej posiedzisz przed TV z aktywnym 3D. Nie musisz wierzyć w to co napisałem po prostu jak chcesz to idź i sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda nawet komentarza na te brednie. Wszystko zostało już zdementowane na poprzednich stronach a ten dalej wałkuje swoje, niczym typowy bęcwał.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.passive3d...active-3d-hdtv/

Polecam także odpowiednie tematy AVS Forums (wypowiadają się tam kompetentni ludzie).

Najlepiej jednak w ostateczności przetestować samemu.

Ponadto jaka prawda, człowieku. Niedługo kupuję swój następny TV 3D i będzie to znów technologia pasywna. Jakby była w jakimś stopniu gorsza, nie wydawałbym przecież na nią sześciu tysięcy.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko kupuj i miej dalej gorszą jakość mi to nie przeszkadza :)

Edytowane przez huqo PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wybacz, ale na stronie zatytułowaniej passive3dhdtv nie będą chyba chwalić aktwnego 3D. Tak jakby na stronie głównej Audi polecało Fiaty...

Ponadto jaka prawda, człowieku. Niedługo kupuję swój następny TV 3D i będzie to znów technologia pasywna. Jakby była w jakimś stopniu gorsza, nie wydawałbym przecież na nią sześciu tysięcy.

zrozum, że to według Ciebie jest lepsza technologia. Nie wszystkim musi, to odpowiadać. Na świecie się sprzedaje jedna i druga, z tym, że TV z aktywną więcej. Obie technologia mają swoje plusy i minusy, ale Ty tego nie widzisz. Jak Tobie się podoba jakaś blondynka, to nie znaczy, że i mi się musi podobać.

Twierdzisz, ze ja nie mam argumentów, bo nie posiada TV 3D. OK. Ale dla Twojej wiadomości nie posiadam tylko i wyłącznie dlatego, że nie opłaca się obecnie kupować TV. Od czasu upowszechnienia LCD z podświetleniem LED (rok 2010) kupno nowego TV mija się z celem. Nie jestem frajerem i wolę poczekać do ukończenia procesu cyfryzacji i uruchomienia serwerów (chodzi o funkcje, które w Polsce nie są dostępne) niż dostać wybrakowany produkt.

Edytowane przez Soldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hugo, mnie za to nie przeszkadza retardacja którą reprezentujesz swoimi wpisami, więc nie będę się już wysilał :happy:

Soldi Ty robisz dokładnie tak samo z technologią aktywną. Przecież nie wszystkim musi ona odpowiadać (twoje własne zdanie). Przytoczyłem także CNET i mogę znaleźć inne rankingi, tylko nie widzę sensu. Co do sprzedaży, wszystko jest wyjaśnione na ostatnich dwóch stronach tematu, nie będziemy w kółko wałkować tego samego.

Ogólnie to proponuję dać już sobie spokój. Niech każdy wybiera co mu tylko pasuje, aczkolwiek niech przynajmniej nie wygłasza tutaj swojej propagandy. Na taki najprostszy kompromis chyba możemy przystać...

Ja nie mogę patrzeć na propagowanie technologii aktywnej, wy natomiast pasywnej, więc proponuję zakończyć ten temat, gdyż konkluzji nigdy nie osiągniemy.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę patrzeć na propagowanie technologii aktywnej, wy natomiast pasywnej, więc proponuję zakończyć ten temat, gdyż konkluzji nigdy nie osiągniemy.

dokładnie, Ja kończę i już nie będę walczył w tym temacie, a reszta niech robi, co chce.

Edytowane przez Soldi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kończę i już nie będę walczył w tym temacie

Pierwszy raz się zgadzamy. Co miałem powiedzieć powiedziałem na dwóch ostatnich stronach, także tym razem już definitywnie kończę.

Edytowane przez kakaroto
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passive_VS_Active_3D_2.jpg

Minus starej technologi pasywnej w której wyświetlana była rozdzielczość 540i w 3D.

Po update firmware otrzymujemy 1080i w 3D

Wiem, nie jest to Full HD 3D, ale zmiana na pewno jest zauważalna.

Myślę też, że dużo tv LG z pasywnym 3D które oglądamy w sklepach dalej jedzie na starym firmware

PS: Daje linka do poczytania

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do ps3 odłoczymy pendrive z filmem w 3d a ps3 do telewizora LG z 3d to bendzie działac bo słyszałem że z płyt wszystko działa ale z pendrive niewiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz LG z wejsciem na pena, to podłącz bezpośrednio pena do TV, u mnie działają filmy (.mkv).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam samsunga i filmy z pena działają, a także działają 3d/SBS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do ps3 odłoczymy pendrive z filmem w 3d a ps3 do telewizora LG z 3d to bendzie działac bo słyszałem że z płyt wszystko działa ale z pendrive niewiem ?

zależy od formatu, LG nie otwarza formatu m2ts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się może,które gry na ps3 obsługują tryb Dual Play ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od niedawna TV LG 3D z pasywnymi okularami i wszystko śmiga naprawde bardzo ładnie

chodziaz crysis 2 wyglada beznadziejnie jak i killzone 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×