Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich bardzo serdecznie !

Mam do was pytanko mianowicie chce kupić Maxa w polskiej wersji językowej i na tej aukcji http://allegro.pl/max-payne-3-ps3-nowa-folia-sklep-promocja-i2478776569.html jest informacja, że wersja polska będzie dostepna po przez aktualizacje z PSN - jest to pewny sposób na uzyskanie polskiej wersji ? Czy tak jest w każdym przypadku ? Obojetnie jaka wersja Maksa się kupi wystarczy poprać łatkę ?

Z góry dziękuję za informacje !

Pozdrawia zielony ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich bardzo serdecznie !

Mam do was pytanko mianowicie chce kupić Maxa w polskiej wersji językowej i na tej aukcji http://allegro.pl/ma...2478776569.html jest informacja, że wersja polska będzie dostepna po przez aktualizacje z PSN - jest to pewny sposób na uzyskanie polskiej wersji ? Czy tak jest w każdym przypadku ? Obojetnie jaka wersja Maksa się kupi wystarczy poprać łatkę ?

Z góry dziękuję za informacje !

Pozdrawia zielony ! ;)

Grę kupisz w angielskiej wersji, polską będziesz mial w patchu do ściągnięcia.Narazie jednak Cenega nie wypuścila polonizacji więc trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle na jej temat wiadomo, że pojawi się, jak(a raczej jeśli) Cenega ją wyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest tak wspaniale, ze nie ma co tracić czasu na jej polonizacje.

mam juz prawie platynke w kieszeni, a i tak wciąż wracam do trybów offline = cud, miód i orzeszki :)

nie zastanawiaj sie i lec do sklepu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle na jej temat wiadomo, że pojawi się, jak(a raczej jeśli) Cenega ją wyda.

Pytanie jest "kiedy", a nie "czy" ;) Jak tylko będzie coś wiadomo na 100%, to ogłosimy to na wszystkie możliwe sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, oczywiście. Czekam z niecierpliwością, na kolejną porcję dobrych nowin, o tym, że dalej nic nie wiadomo.

PS. Moja oferta zakładu na temat polonizacji jest wciąż aktualna.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest "kiedy", a nie "czy" ;) Jak tylko będzie coś wiadomo na 100%, to ogłosimy to na wszystkie możliwe sposoby.

Kto miał ograć grę już pewnie ograł. Wypuścicie napisy miesiące po premierze po jaką cholerę? Dla pięciu osób w całej Polsce, które nie znają angielskiego i nie mogły do tej pory zagrać. Darujcie sobie już tej żenady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Cenegi i dostałem takie odp:

1:

Witam,

Z tego co dowiedziałem się od PR Managera, łatka jest już na etapie produkcji i akceptacji, więc będzie na 100%, natomiast nie potrafi jeszcze podać konkretnej daty premiery.

2:

Witam,

Niestety nie mogę odpowiedzieć nic pewnego – pojawienie się patcha w tym miesiącu jest prawdopodobne, ale od pewnego etapu publikacji niezależne od nas – decydujący udział w sprawie terminu mają wydawca (Rockstar Games) oraz producenci konsol (Sony i Microsoft). Mogę jedynie zapewnić, że Cenega ze swojej strony dołożyła wszelkich starań, co od początku obserwowałem z wewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto miał ograć grę już pewnie ograł. Wypuścicie napisy miesiące po premierze po jaką cholerę? Dla pięciu osób w całej Polsce, które nie znają angielskiego i nie mogły do tej pory zagrać. Darujcie sobie już tej żenady.

Mają ją wydać choćby i dla jednej osoby. Dlaczego? Bo takie były prasowe zapewnienia przed premierą gry. Słów na wiatr się nie rzuca, biznes to poważna sprawa. Jeśli łatki nie będzie to kompletnie się skompromitują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają ją wydać choćby i dla jednej osoby. Dlaczego? Bo takie były prasowe zapewnienia przed premierą gry. Słów na wiatr się nie rzuca, biznes to poważna sprawa.

Dokładnie. Chcą być traktowani poważnie, to muszą się poważnie zachowywać.

PS. Gdyby w Polsce obowiązywało prawo amerykańskie nie wydanie polonizacji byłoby powodem, dla którego gracze mieliby prawo pozwać Cenegę za nie wywiązanie się z umowy handlowej, jaką było zapewnienie, że polonizacja będzie. Ponieważ, to taka sama sytuacja, jak kupujesz samochód, tylko, że nie ma on np. szyb, ale sprzedawca zobowiązuje się tobie, że na swój koszt je dostarczy, po czym olewa sprawę. Wówczas masz prawo nie tylko do anulowania transakcji, ale również do rekompensaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja z niemieckiej dystrybucji rozni sie czyms (slawetna zielona krew lub inne cyrki)?

Czy bedzie mozna do niej zainstalowac patcha z polonizacja?

Po odpaleniu od razu jest po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto miał ograć grę już pewnie ograł. Wypuścicie napisy miesiące po premierze po jaką cholerę? Dla pięciu osób w całej Polsce, które nie znają angielskiego i nie mogły do tej pory zagrać. Darujcie sobie już tej żenady.

Ja tam np czekam z kupnem na polonizacje, choc z językiem nie mam problemow - jednak preferuje rodzimy napis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a mianowicie, kupiłem ostatanio 2 DLC (Cemetery map, oraz Local justice map pack) i od tego czasu mam problem z dołączniem do multi. Nie wrzuca mnie do trwającej gry, tylko do nowego "pokoju", gdzie muszę czekać na graczy i zazwyczaj dołącza się 1-2. Wiecie może o co chodzi?

Edytowane przez K1argul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że wynika to z tego, że szuka i łączy ciebie tylko z graczami, którzy również mają te dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze strzeliłeś...jeżeli wybrałeś że chcesz grać na tych mapach z DLC to będzie szukał Ci graczy którzy również chcą grać na tych mapach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dzieje sie tak również jak wchodzę normalnie w tryb Deatchmatch, a nie tylko dla graczy z dodatkiem i czsami jestem sam w pokoju gdzie do wybru prze meczem są tylko 3 standardowe mapy a nie te z dodatku;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lepiej grać z asystami przy celowaniu, czy może free aim? Jest jakaś nagroda za przejście gry z free aim?

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lepiej grać z asystami przy celowaniu, czy może free aim? Jest jakaś nagroda za przejście gry z free aim?

Celowanie na sofcie nie raz ci uratuje dupę ale w większości przypadków utrudnia strzelanie hed-ów natomiast za przejście gry na free aim jest nagroda w postaci pucharków na poziomie hardcore i oldschool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lepiej grać z asystami przy celowaniu, czy może free aim? Jest jakaś nagroda za przejście gry z free aim?

jesli planujesz grac na lajcie i tylko tak, to czemu nie, zaś jesli w przyszłości bedziesz zabieral sie, za cos grubszego, jak hardcore'a to tu polecam od poczatku wziąć sie, za ćwiczenie wolnego celowania. ja zacząłem od soft'a i potem niestety miałem pod górkę, dlatego nie popełniaj mojego błędu :P

Edytowane przez Mevek_Marshall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowanie na sofcie nie raz ci uratuje dupę ale w większości przypadków utrudnia strzelanie hed-ów natomiast za przejście gry na free aim jest nagroda w postaci pucharków na poziomie hardcore i oldschool

Puchar za Hard również wymaga free aim.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, mam problem.

gram w maksa, ustawilem to automatyczne celowanie i nie mialem trafeow.

wyczytalem tu, ze trzeba zmienic na free aim - zmienilem, potem zmienilem se ustawienia kontrolera, bo te co byly, byly srednie dla mnie, natomiast free aim pozostal.

Gralem na hardzie, pozniej mialem problem i se na medium zmienilem ( wciaz free aim)

teraz mam 2 rodzial( misja na boisku) i wciaz brak trofeow.

Niech ktos napisze jak to odpowiednio ustawic, bo sie sam juz zgubilem ; /

Edytowane przez alienos66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pucharki trafiają się na free aim tylko dalej i najlepiej sprawdź na YT w kturych chapterach , na stadionie powinien ci wpaść jeden za celowanie ze karabinu snajperskiego , jedna kula jeden zabity , nie możesz chybić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×