Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Za mną 3 chapter, pierwsze wrażenia jak najbardziej na +, klimat, sama gra, wszystko jest ok, powiedzcie mi jeszcze tylko czy to dosyć długa gra czy raczej szybko się kończy bo nie wiem czy zrobić sobie przerwę do wieczora czy dalej grać bo nie chce jej za szybko skończyć, ale póki co to się wkręciłem :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania to jakieś 12-15 godzin, zależy na jakim poziomie trudności grasz i czy masz włączony auto aim, który znacznie ułatwia rozgrywkę. Były trzy części, każda po 4 rozdziały jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam takie pytanie, jak np. znajdę jedną część złotej broni w danej lokacji to znaczy, że reszta też tam będzie? Czy jeżeli znajdę 2/3 i będzie kolejny rozdział/misja to już nie mam szansy na znalezienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy Max Payne miał cechę wspólną, że był względnie krótki ale na kilka razy do przejeścia. Każde następne podejście powodowało, że grałeś coraz płynniej, lepiej i niejako układałeś "choreografę".

 

W MP3 zaczałem na normalu, siermiężnie i z kupą ilością śmierci. Potem wbiłem hard, który wydawał mi się prostszy niż normal (oczywiście nie był, ja byłem lepszy). Hardcore pękł.

 

Zakończyłem na Old Schoolu gdzie rozpierducha przypominała balet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje, że przejdę szybko, poziom trudności wybrałem jeden przed hardem (pisze jeden bo nie pamiętam czy były tam 3 czy 4 poziomy) auto aim mam na poziomie, że troche pomaga namierzać, ale nie na tym jakby najniższym. Myślę, że jak przejdę raz to potem za jakiś czas powtórze (bez tego auto aim właśnie i poziom wyżej), chyba, że wejde w posiadanie jakiejś nowości to wróce do MP3 po jakimś czasie bo gra się na prawde fajnie.

 

PS.

 

Jeszcze jak ktoś może to prosiłbym o odpowiedź:

 

Jeszcze mam takie pytanie, jak np. znajdę jedną część złotej broni w danej lokacji to znaczy, że reszta też tam będzie? Czy jeżeli znajdę 2/3 i będzie kolejny rozdział/misja to już nie mam szansy na znalezienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze jest chapter select. Wybierając dany poziom masz elegancko opisane, które części broni posiadasz, a które trzeba jeszcze zdobyć. Odpalasz dany level i odnajdujesz brakujące części. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz w trzecim rozdziele i jeszcze żadne trofeum nie wpadło. Podejrzewam że coś jest nie tak. Gram na trudnym. Gra naprawdę świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdobyłem póki co Part I Complete po 4 chapterze jak się nie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I koniec, przeszedłem właśnie fabułę, co mogę napisać, gra troche krótka jak dla mnie, dosłownie od 3 do 5 posiedzeń z konsolą i wcale jakoś długo nie grałem. Gra jak najbardziej ok, ciekawi mnie czy będzie kontynuacja. Najwięcej trofeów wpadło pod sam koniec gry w ostatniej akcji, ale same brązy, będę musiał przejżeć wszystkie trofea, te z fabuły jak i z multi i może wbiję coś jeszcze. Teraz czas na poszukiwanie kolejnej gry, pewnie będzie to RDR, bo GTA V kupię dopiero z nowym TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, nie wiem jak wpisać frazę w wyszukiwarkę z moim pytaniem, więc szukam pomocy:)

 

czy każda wersja maxa ( np. z Anglii) po ściągnięciu aktualizacji będzie miała napisy PL? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×