Skocz do zawartości
Gość zioomski

PAL / NTSC

Rekomendowane odpowiedzi

aa... to oto chodzi.. bo ja szukałem po postach NTSC czy PAL. Ale to 100%, czy to tak powinno działać, a nie musi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 % - to chyba oczywiste ze bedzie dzialac

nie jest w koncu napisane 99,999999999999% wtedy nie musialoby dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, na wakacjach wybieram się za wodę, i chciałbym tam kupić PS3 jako moją pierwszą "dużą" konsolę, nigdy nie miałem dłuższej styczności z konsolami SONY'ego, poza PSP w domu i Wii (Nintendo) u rodziny tam w USA, taką konsolkę chciałbym zwieść tutaj do polski i grać w gry na 42" FullHD po HDMI łącznie z kinem domowym denon+jamo wspierające standardy DD, DPLII, DTS.

Stąd kieruję moje pytania do Was, ludzi którzy dział 'IT' konsol PlayStation mają w małym palcu.

Jakie są zmiany między konsolą z regionu USA a tą europejską ? Czy są jakieś ograniczenia regionalne, dla filmów na BD ? Rozdzielczość ekranu jaką będę stosował jw. - 1920x1080 więc myślę ze problem NTSC, PAL jest historią.

Rozpisałem się... Konkretne pytanie: Co muszę wiedzieć o + i - konsoli z rynku amerykańskiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretne pytanie: Co muszę wiedzieć

No musisz wiedzieć że jest opcja wyszukaj! Temat był już poruszany milion razy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Pewnie nie raz zdarzyło się wam kupić grę przez PSStore, która nie zadziałała. Mi wyskakuje jakiś błąd "Podczas operacji uruchomienia wystąpił błąd 80010006". Czy istnieje możliwość odzyskania kasy, ew co z takimi błędami począć. Uruchamianie po kilka razy nie pomaga. Jaką człowiek ma gwarancję, że w przyszłości nie wyda grubej kasy na ekrany z błędami? Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Pewnie nie raz zdarzyło się wam kupić grę przez PSStore, która nie zadziałała. Mi wyskakuje jakiś błąd "Podczas operacji uruchomienia wystąpił błąd 80010006". Czy istnieje możliwość odzyskania kasy, ew co z takimi błędami począć. Uruchamianie po kilka razy nie pomaga. Jaką człowiek ma gwarancję, że w przyszłości nie wyda grubej kasy na ekrany z błędami? Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Pobierz ponownie. Jak nie pomoże skontaktuj się z pomocą techniczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie,czy spolszczenie do wydania pecetowego OBLIVIONA, da jakos rade wgrac do ps3,zeby móc grac w obliviona po polsku, jakie w ps3,są rozszerzenia plików? zeby np,gra potraktowała,spolszczenie jako np,update,moze ktos ma pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady. Swoją drogą dla mnie to nielogiczne, że gra która doczekała się spolszczenia na jednej platformie na inną wychodzi tylko w oryginalnej wersji, przecież nie trzeba jej ponownie tłumaczyć. Ale to pewnie zależy od wydawcy, nie chcą zarobić - trudno. Ja osobiście mimo posiadania pctowej wersji GOTY kupiłbym również na ps3 gdyby była w pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze do xboxa,robili spolszczenie wyciagajac je z gry na pc, była to CALL OF JUAREZ,tylko to jest tam proste ,zrzucenie gry na twardy dysk pc,dodanie plików spolszczających i ponowne wypalenie,wszysko działalo OK,mnie nurtuje to zeby zrobic jakos update,tzn jakie ma ono rozszerzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że na ps3 to nie jest takie proste. Nie znam się na tym ale przypuszczam, że ten przypadek co znasz to działało to tylko na przerobionej konsoli, na takiej prosto ze sklepu chyba wypalane w pc gry nie działają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierz ponownie. Jak nie pomoże skontaktuj się z pomocą techniczną.

Ponowne pobieranie nie pomaga. Napisałem na oficjalnym forum pomocy technicznej PS3 i czekam na odpowiedź. Jak coś uda się w tym temacie poradzić opiszę rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsole masz z Polski?? bo jak tak to musisz kupowac gry w wersji PAL, moze kupiles gre z konta amerykanskiego lub japonskiego i dlatego nie dziala bo tam jest wersja NTSC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsole masz z Polski?? bo jak tak to musisz kupowac gry w wersji PAL, moze kupiles gre z konta amerykanskiego lub japonskiego i dlatego nie dziala bo tam jest wersja NTSC

O ile wiem to gry na ps3 nie mają blokady regionalnej, więc raczej nie to ... Chociaż może się mylę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz się, nie ma blokady regionalnej. Jest tylko w jednym wypadku w grach PS3 - jeśli grasz na zwykłym TV SD, a nie na HD po HDMI. Po HDMI masz rozdzielczość 720p lub 1080p niezależnie od regionu. w SD masz 480p w NTSC i 576p w PAL i tu jest zgrzyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Sprawa rozwiązana :) Miałem starą wersję oprogramowania, wystarczyło zaktualizować do wersji 3.15, czyli najnowsza na dzień dzisiejszy i gra uruchamia się bez problemu. Pozdrawiam i powodzenia na nowy rok wszystkim mającym problemiki z PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z rozkodowaniem regiomow w PS3 slim 250.

Dzieki z gory za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w ps3 250gb slim można w kazdej chwili zmieniać pomiędzy pal a ntsc?? żeby gry z za oceanu chodziły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w ps3 250gb slim można w kazdej chwili zmieniać pomiędzy pal a ntsc?? żeby gry z za oceanu chodziły?

jak masz podlaczone kablem hdmi to tv hd to wszystko bedzie dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przymierzam sie do zakupu PS3 i zauwazylem ze w Anglii sa one duzo tansze a mam mozliwosc sciagniecia sobie sztuki przez kolege.

Na opakowaniach z Polsce jest naklejka ze konsola całkowicie spolszczone menu posiada i moje pytanie czy da sie tak zrobic z konsola zakupiona w UK??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie menu daje ostatni FW. Chyba, że są jeszcze jakieś wewnętrzne ograniczenia ale nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ps3 w media w Polsce i nie miała wersji Pl- zrobiłem aktualizacje przez internet-zrestartowałem konsole i mam wersje PL menu.

ile kosztuje ps3 250gb slim w anglii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest czas wyprzedazy i kumpel mowi ze jak sie dobrze poszuka to w przeliczeniu na PLN wychodzi 250GB za 800-900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×