Skocz do zawartości
Gość zioomski

PAL / NTSC

Rekomendowane odpowiedzi

zwłaszcza, że chyba przy tym kursie będzie to samo no i będziesz miał Polskie menu. ups, żartowałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

gwarancja jest międzynarodowa europejska, a PS3 wychodzi taniej w funtach.Ja ostatnio kupowałem PS3 160GB za 300 funtów.Jakieś 200 zł taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz gwarancję roczną miedzy narodową ale już niezgodność produktu to ominiesz Polskie sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar z gwarancją niema żadnego problemu, wystarczy mieć dowód zakupu i podbita kartę gwarancyjną, dzwoniłem kiedyś w tej sprawie do cok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melon napisales ze saixis byl bez wibry a dual jest z wibra.

Jezeli se nie myle to na moim padzie jest napisane -sixaxis i dualshock -i oczywiscie ma wibre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest napisane SIXAXIS to jest to zwykły pad, jeśli SIXAXIS DULASHOCK 3 to jest to sixaxis z wibrą zwany potocznie dualshock 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma to byc prezent pod choinke "teoretycznie", ale nie chce narzuca bratu gdzie ma kupowac, zreszta wiem ze pewnie woli u siebie choc kasa nie ma tu takiego znacznia...

A o co chodzi z ta niekompatybilnoscia w polskim sklepie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A o co chodzi z ta niekompatybilnoscia w polskim sklepie??

Nie wiem, gdzie o takowej wyczytałeś, ale jeżeli konsola będzie kupiona w Europie, z Polskim store i grami na nim zawartymi na pewno będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się chyba pochrzaniło z kompatybilnością wsteczną :) czyli odtwarzaniem gier z PS2 na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz gwarancję roczną miedzy narodową ale już niezgodność produktu to ominiesz Polskie sklepy.

chodzilo mi o ta wypowiedz denvera666

Edytowane przez MargaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekombatybilnosc hmmm jakies dziwne slowo :P ladniej brzmi brak kompatybilnosci wystepuje w przypadku gdy masz gre na plycie z regionu europejskiego a kupujesz dodatek czy cos z PSS USA. Wtedy sciagnieta zawartosc nie bedzie wspolgrac z tym co jest na plycie. Tak samo jest w druga strone. Czasem w sklepach mozna dostac wersje gry z USA, ale czesto sprzedawcy nie mowia o tym. Wowczas sciagajac dodatek z polskiego PSS dzialac nie bedzie. Po czym poznac czy gra jest z USA albo europy? Ja osobiscie zauwazylem nastepujaca zaleznosc w kodzie gry (wypisany np na bocznej krawedzi pudelka):

BLES/BCES gry europejsckie

BCUS/BLUS gry ze stanow

Dodatkowo gry wydane w europie maja na tylnej czesci okladki charakterystyczna tabelke informujaca o ilosci miejsca na dysku potrzebnej do uruchomienia/zapisania gry/ ilosc graczy, wspierane rozdzielczosci. W wersjach z USA jest tylko kupa bzdur jaka to ta gra jest przemiodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym SIXAXISEM to chodzi o to, że jak w nazwie ma tylko SIXAXIS to jest bez wibry, a jak wibracje ma to pisze: SIXAXIS DUALSHOCK 3 :P

Troche to dziwnie wygląda, ale tak na serio to pady jako pady nie mają nazwy, a SIXAXIS i DUALSHOCK 3 to funkcje, które pad posiada. SIXAXIS to czujnik ruchu, a DUALSHOCK 3 to wibracje ;) pozdro

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech brat idzie do Gamestation tam sa promocje na ps3 80gb i do tego 3 gry sa gratis.. wszystko za 288 funow... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o ta wypowiedz denvera666

w mojej wypowiedzi chodziło o prawo "niezgodności towaru" które przedłuża gwarancję o następne 12 miesięcy. aby to zrobić trzeba udać się do sklepu w którym dokonało się zakupy. więc musiał byś jechać do Anglii. pod warunkiem, że u nich też takie coś obowiązuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w mojej wypowiedzi chodziło o prawo "niezgodności towaru" które przedłuża gwarancję o następne 12 miesięcy. aby to zrobić trzeba udać się do sklepu w którym dokonało się zakupy. więc musiał byś jechać do Anglii. pod warunkiem, że u nich też takie coś obowiązuję.

Z tego co sie oreintuje i pamietam to obowiazuje i mozna to wykupic juz przy zakupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty raczej piszesz o wydłużeniu gwarancji a ja piszę o przepisie prawnym który jest w naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a gdybym jednak chcial kupic w Polsce to mozecie poradzic gdzie sa jakies fajne promocje czy cos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam możliwość sprowadzenia w bardzo przystępnej cenie PS3 za Anglii, lecz nie kupię jej jeżeli nie odtwarza polskich filmów Blu-Ray. Wiem, że amerykańskie nie odtwarzają, ale czy Angielskie odtwarzają?? I drugie pytanie, jak to jest z gwarancją ??

pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszelkie informacje. Jeszcze popytam, choć pewnie skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy BD (nie jestem pewien) będą działa ponieważ w Anglii jest ten sam format tv (PAL) tylko w ustawieniach konsoli będziesz musiał ustawić zeby polskie napisy odtwarzała. Z gwarancją nnie będzie problemu 1000%. Chyba, ze jakiś serwis debilny się uprze, wtedy sru do Sonego lub Rzecznika praw konsumenta(ale tak sie nie staje..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×