Skocz do zawartości
Gość zioomski

PAL / NTSC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie brałbym 40Gb z prostego powodu: Na czym odpaliłbym DMC3: Special Ed i MGS3: Subsistance, które właśnie zamówiłem sobie z Ultimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja męcze Tekkena5 na moim chlebaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje 60Gb mają być ale tylko w sklepach autoryzowanych firmy SONY jest małe prawdopodobieństwo ze znajdziecie ja w empiku czy media markt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wersje 60Gb mają być ale tylko w sklepach autoryzowanych firmy SONY jest małe prawdopodobieństwo ze znajdziecie ja w empiku czy media markt.

trochę dziwne to, przecież centra Sony są tylko w kilku miastach i nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej. To tak jakby te startery wogóle nie wyszły dla 90% klientów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reanimator skąd ty tą herezje wziąłeś? 60Gb będzie jeszcze tylko jedna seria Starter Packów, ich produkcja została zaprzestana. To co w tej chwili leży na półkach to ostałości. To jest oficjalne stanowisko Sony. Kolejne startery będą z konsolą 40Gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reanimator skąd ty tą herezje wziąłeś? 60Gb będzie jeszcze tylko jedna seria Starter Packów, ich produkcja została zaprzestana. To co w tej chwili leży na półkach to ostałości. To jest oficjalne stanowisko Sony. Kolejne startery będą z konsolą 40Gb.

To bardzo zła wiadomość, skoro PS3 60GB nie będzie już na rynku to trzeba będzie trzeba kupować drogie wersje z dyskiem 80 GB

Cienko to widzę i trochę nie chce mi się wierzyć by zaprzestano, zapewne najlepszego modelu PS3. Trzeba szybko coś znaleźć bo mogę być później problemy z kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak juz pisalem swoj boundle pack 60GB za 2k w empiku dostalem. (wiem, wstyd w empiku kupowac..ale chociaz raz cene mieli ok!)

kupuj szybko, bo zabraknie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam zamiaru dać więcej za PS3 60GB niż 1500 zł, a jak PS3 60 GB będzie nadal za droga, to kupię wersję 40GB, a PS2 zostawię, dla gier starszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje wersje 40GB. Czytnik kart mi nie potrzebny a w gry z PS2 grać nie będe. Moim zdaniem jeśli się kupuje next-gena to po to żeby grać w next-genowe tytuły a nie w gry z poprzedniej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To bardzo zła wiadomość, skoro PS3 60GB nie będzie już na rynku to trzeba będzie trzeba kupować drogie wersje z dyskiem 80 GB

Nie bedzie wersji 80 GB w Europie - potwierdzone przez PM'a Sony Polska.

A co do powyzszej wypowiedzi - zal i to bardzo, ze ludzie zaczeli kupowac konsole do "pykania" a nie do grania. Bo jak inaczej nazwac brak szacunku do korzeni takich sag jak Final Fantasy, Metal Gear Solid czy God of War?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest brak szacunku, może nie odczuwa potrzeby grania akurat w te tytuły na ps3.. czy żeby móc zagrać w FF XIII trzeba będzie grac we wszystkie poprzednie odsłony serii??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze inaczej:

ja tez z poczatku chcialem 40GB, ale mam 60 i bardzo sie tego ciesze. Tez gadalem sobie, ze chce grac w next geny i po co mi stare, ale teraz odkrywam co bym stracil:

Soul Calbur 3

MGS3

Resident Evil 4

i to ledwo czubek gory lodowej! A wiekszosc tych tytulow to bargain bin, SC3 moge miec nib za 30-40 zlotych! no dajcie spokoj! RE4 w empiku i saturnie chodzi po 99,- ale mozna go dostaj juz za 49,- jak sie wie gdzie szukac, i nie mowie tu o uzywanych! I like!

Jestem 100% za 60GB, choc Bubu nie sadze, ze masz co liczyc na mniej niz 1500,- za sama 60GB w najblizszych 3 miesiacach... Moze na wiosne jak wiatr dobrze zawieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż tą herezje wziąłem od znajomego, który jest właścicielem sklepu SONY i mówił ze bedą 2 wesrje 60Gb: 1)W starter packu, 2) Stantartowa.

Nawet mój kumpel sobie na gwiazdke kupił wersje standartową ale już zostało ich mało ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do powyzszej wypowiedzi - zal i to bardzo, ze ludzie zaczeli kupowac konsole do "pykania" a nie do grania. Bo jak inaczej nazwac brak szacunku do korzeni takich sag jak Final Fantasy, Metal Gear Solid czy God of War?

ja nie grałem i nie czuję się gorszym posiadaczem PS3 niż inni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne bo z tego co czytałem to obniżka cenowa była w stanach, Japonii, tylko nie w europie, szkoda trochę, bo nie wiem, czy do świąt uda mi się coś dobrego i taniego znaleźć, nie mówiąc już o tym że nie sprzedałem jeszcze PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obnizki sa fajne, to swoja droga, ale popatrz na to tak:

jak bys chcial kupic X360 to bys dal 1.749,- za elite 120HDD doplacilbys 699,- za HD-DVD, dokupilbys kontroler za 199,- oraz Gears Of War za ok 200,- i wyszlo by ci to jakies 2.900,- lub (nie bojmy sie powedziec) prawie 3k!.

Podsumowujac, co dostajesz?

*konsole 120GB

*HD-DVD

*1 gre

*dwa pady

*platny online

*brak wi-fi

+ bodajze (ale nie jestem pewien na 100%) brak mozliwosci podlaczenia wlasnego HDD, bo Microsoft swoje robi w jakis modernych, wsuwanych power-packach.

Ja za 2k (czyli TYSIAC ZLOTYCH mniej niz w poprzednim przykladzie) mam:

*ps3 60GB (a jak wymontuje jeden HDD z mojego PC - ktory i tak ma teraz 850GB - to bede mial WD 250GB. 7200rpm.)

*2 gry

*dwa pady

*darmowy online

*wbudowany wi-fi

Jak dla mnie swietna cena za taki pack! Tanszej konsoli nie kupisz, no chyba ze Wii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wii schodzi na psy bo tworzenie gier jest tanie i każdy robi na tą platformę gry nie patrząc na gameplay, grafikę tylko wychodzi z założenia "i tak to ludzie kupią". Konsola z takim hardwarem powinna kosztować 600zł jak PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Cię... PS jest bezkonkurencyjny pod kilkoma względami...

Także polecam Ci ps'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wii schodzi na psy bo tworzenie gier jest tanie i każdy robi na tą platformę gry nie patrząc na gameplay, grafikę tylko wychodzi z założenia "i tak to ludzie kupią". Konsola z takim hardwarem powinna kosztować 600zł jak PS2.

Wii nigdy nie wchodziło i na pewno nie wejdzie w rachubę Ta konsola to za przeproszeniem "Gówn.... zabawka" to bardziej pudełko dla dzieci, niż konsola Ale problem u mnie wygląda z tym że jak i się trafi coś dobrego na Allegro to albo 40GB, albo 60 z USA, albo sprzedający bez komentarza i jak tu coś kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie PS3 i tak wychodzi tanio bo sam odtwarzać blue-ray kosztuje jakieś 2000zł

potem karta graficzna o wydajności 6800Ultra w trybie SLI (2x 6800 Ultra) lub jednej Geforce 7900GTX

Procek 8 rdzeni i wiele innych bajerów za 2 tysiaki to bardzo mało wiec niech ludzie nie narzekają na wysoką cenę czarnulki tylko niech dziękują panu bogu ze ona chodzi tak tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem, przyszła mi do głowy pewna rzecz która nie daje mi spokoju. A mianowicie czy do gier na PS3, można instalować spolszczenia, lub czy jakieś gry na PS3 będą w wersji PL?? Bo tak się zastanawiam co do nowego NFS Pro Street, który jest dość skomplikowany w menu, czy się połapię, stąd moje pytanie co do spolszczeń Bo niby jak gra jest na dysku zainstalowana, to chyba powinno dać się to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

60 GB i nie ma bata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed zakupem, przyszła mi do głowy pewna rzecz która nie daje mi spokoju. A mianowicie czy do gier na PS3, można instalować spolszczenia, lub czy jakieś gry na PS3 będą w wersji PL?? Bo tak się zastanawiam co do nowego NFS Pro Street, który jest dość skomplikowany w menu, czy się połapię, stąd moje pytanie co do spolszczeń Bo niby jak gra jest na dysku zainstalowana, to chyba powinno dać się to zrobić?

nie sądzę aby coś takiego było możliwe. Przynajmniej ja się z tym nie spotkałem, ale byłaby to ciekawa opcja. A co do NFSa - nie graj w niego - skomplikowane menu możesz wykorzystać jako pretekst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę aby coś takiego było możliwe. Przynajmniej ja się z tym nie spotkałem, ale byłaby to ciekawa opcja. A co do NFSa - nie graj w niego - skomplikowane menu możesz wykorzystać jako pretekst

Nie no gierke muszę sprawdzić, ale szkoda że nie wprowadzili, czegoś takiego, może z czasem jak PS3 stanie się bardziej popularna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bubu

ty nie gadaj tylko ucz sie jezykow

kiedys ci sie przyda

lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×