Skocz do zawartości
Gość zioomski

PAL / NTSC

Rekomendowane odpowiedzi

@bubu

ty nie gadaj tylko ucz sie jezykow

kiedys ci sie przyda

lol

Uczyć to ja się uczę, tylko, takie spolszczenia by wiele ułatwiły, w przypadku NFSPS np: w tuningu. A tak to w ciemno będziesz robił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W NFSie każda część ma chyba jakiś obrazek który przedstawia co to jest. A pozatym - nauczysz się trochę zwrotów podczas gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić PS3 z japonii. I mam kilka pytań. Podobno zasilacze z japońskich konsol mogą pracować w Polskiej sieci bez tranzystora i potrzebna jest tylko przejściówka do Polskiego gniazda. To prawda? I wiem, że w japońskiej konsoli O to accept a X to cancel. Czy da się to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ktoś kiedyś na forum pisał, to zasilacz wbudowany w PS3 obsługuje oba rodzaje napięć, tylko kupujesz inny kabel. Ale nie jestem pewien. A co do tego O i X to nie mam pojęcia...chociaż nie wiem po co mieliby to robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PSP tez tak jest ( 0 i X ), nie wiem czy nie wystarczyloby zmienic jezyka z dzapanskiego na eng i po sprawie ale moge sie mylic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj również , że w niektórych grach (jak np. Uncharted) odpalanych na japońskiej wersji konsoli nie ma krwi itp zjawisk temu towarzyszących...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj również , że w niektórych grach (jak np. Uncharted) odpalanych na japońskiej wersji konsoli nie ma krwi itp zjawisk temu towarzyszących...

To jakoś zniosę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do X i O to racja że są zamienione, kumpel ma z Japonii i zasilacz normalnie dziala w PS3!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.O sliiicznaaa...

Ja na mojej planuje krylonem nalozyc albo Woodland albo Tiger Stripe... Nienawidze "masowych" produktow a wiekszej masowy niz czarne PS3/PSP to nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Znajomy poprosił bym zapytał, więc zapytuję:

Posiada grę z regionu USA, która odpala się w systemie NTSC, a nie w PAL - co z tym zrobić, by grac w kolorze (zwykły TV). W TV nie da się ustawić by na AV odbierał w NTSC.

Czy da się zmienić w jakiś sposób ustawienia konsoli, by gierka śmigała jak trzeba?

Jeżeli tak to poproszę o wskazówki - najlepiej step by step

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba kupić kabel SCART (EURO) RGB na allegro tego pełno i nie drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra zamierzam kupic konsole w Usa.

I potem oczywiscie grac w polsce.

Co bede potrzebowac zeby to wszystko hulalo?

Wystarczy tylko przepinka wtyczek?

Sorry ze bez polskich znakow ale jestem na obczyznie.

Witam na forum przy okazji wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

będzie potrzebny tranformator napięcia i to wszystko jeśli się nie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden drobny problem w niektóre gry nie będziesz mógł chyba grać na europejskich serwerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze bede kupowac gry w wersji PAL

Bo przeciez nie ma to znaczenia, tak?;>

Juz sam nie wiem.

Nawet jesli ma to coz, bede gral z lagami

Nie samym multi czlowiek zyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie ma regionalizacji i na konsoli z USA napewno bedą chodzić gry w PALu ale nie jestem pewien jak to będzie z grą online może ktoś inny się jeszcze wypowie bo nie chce Cię wprowadzić w błąd. W karzdym bądz razie warto wiedzieć co i jak bo gra po sieci w zasadniczy sposób przedłuża żywotność wszystkich tytułów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry w PAL będą na 110% chodzić jeśli masz tv HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No w sumie nie ma regionalizacji i na konsoli z USA napewno bedą chodzić gry w PALu ale nie jestem pewien jak to będzie z grą online może ktoś inny się jeszcze wypowie bo nie chce Cię wprowadzić w błąd. W karzdym bądz razie warto wiedzieć co i jak bo gra po sieci w zasadniczy sposób przedłuża żywotność wszystkich tytułów

Jako ze tez wlasnie nie znalazlem nigdy konkretnej odpowiedzi na to pytanie, pozwole sobie podczepic sie. Czy jesli mialbym konsole NTSC na ktorej gram w europejskie wersje gier, to moglbym grac w sieci tylko z NTSC, czy po prostu z PAL?

Odpowiedz na pewno gdzies jest na tym forum, ale czesto uzytkownicy nie potrafia dokladnie okreslic jak to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konsolę z USA i gram zarówno w gry PAL jak i NTCS. Dodatkowo gram na TVSD, oświadczam więc, że plotki, jakoby gry NTSC na europejskich kineskopach nie działały, są kłamliwe.

Co do gry w necie - ważna jest gra, nie konsola. Niektóre mają dzielenie na serwery EU i US, ale szczerze, nie słyszałem o żadnej konkretnej. Niektóre jednak mają problemy z łączeniem się z innymi kontynentami [vie DBZ:BL].

Co do prądu - przejściówka na wtyczkę jedynie - NIE TRZEBA ZMIENIAĆ napięcia, bo konsola działa 100-240. Koszt 2 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niektóre mają dzielenie na serwery EU i US

No tak, ale z ktorymi serwerami wtedy gra laczy? Wie to ktos na podstawie np. COD4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie bardzo ciesze ze rozwialiscie moje watpliwosci

Dzieki bardzo. Pewnie dzsiaij PS3 bedzie w moich strasznych lapach

Yyy czy gry PAL beda miec polskie napisy?

Myslalem ze gry na konsole wogole nie maja zandych spolszczen a tu niespodzianka

Nawet sie zastanawiam teraz czy kupowac GTA4 w Usa

Hm i tak kupie

Ale wiedziec muse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania ktore zadajecie nie maja konkretnej odpowiedzi. To czy uzytkownicy GIER pal i ntsc beda mogli grac miedzy soba zalezy tylko i wylacznie od tworcow. Konsola jak i firmware nie maja tu nic do rzeczy. Wiec jezeli chcecie sie dowiedziec to piszcie maile do developerow. Podobnie z polskimi napisami w grach. Moze i sa jakies obwieszczenia ze cd projekt czy cos beda lokalizowac dana gre czy cos, ale nikt na forum nie przedstawial sie jako wrozka i nie sadze zeby bylo wiadomo czy, ile i ktore gry beda polonizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kupisz gre w Europie to wszystko razem z serwami bedzie Ci chodzic. Problem jest tylko z filmami blue-ray. Maja one zalozone blokade regionalna i jak kupisz filma w Europie to niestety Ci nie odpali ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×