Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

A ja posiadam Afrika Dynamic Theme :D

Wystarczy jedynie założyć konto na japońskim psn,a jak to zrobić ...... to polecam ten filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi troszkę polityka Sony.

Ma na rynku PS3> po czym robią wersję Slim> żeby konsole były synchronizowane wydają FW 3.0> w FW jest opcja Bravia Sync> Odpalam to na Fat i nie dziala> na Slim dziala bez zarzutu.

Teraz pytanie brzmi, czy Sony nie łamie w ten sposób regulaminu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy przewijaniu userów w Players Met zauważyłem błąd grafiki, ale to można zawsze poprawić.

A na liście friendsów też jest coś nie tak z grafiką u dołu ekranu (przy przewijaniu ofkoz).

Podobno do 16 września ma być wprowadzony cross chat (FW 3.06), to są plotki czy może jest jakieś oficjalne źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz takie info ? Sony mówiło, że żadnego softu w tym roku już nie będzie. Nie bierzcie tego tak do siebie, nie pamiętam czy dokładnie o to chodzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd masz takie info ? Sony mówiło, że żadnego softu w tym roku już nie będzie. Nie bierzcie tego tak do siebie, nie pamiętam czy dokładnie o to chodzi.

Mówili że nie będzie żadnego dużego updateu, 3.0 nim jest (z pewnego faktu, poczytaj na dole). Dodanie jednej funkcji nie jest dużym updatem ;]

Mnie dziwi troszkę polityka Sony.

Ma na rynku PS3> po czym robią wersję Slim> żeby konsole były synchronizowane wydają FW 3.0> w FW jest opcja Bravia Sync> Odpalam to na Fat i nie dziala> na Slim dziala bez zarzutu.

Teraz pytanie brzmi, czy Sony nie łamie w ten sposób regulaminu?

Nie lamie, możliwe że Bravia Sync wymaga sprzętowo wsparcia w układach HDMI które faty nie mają i nie ma możliwości updateu. Bynajmniej to pikuś w porównaniu co robi Apple z iPhonem i iPod touchem ;]

Do zawiedzionych, chciał bym zauważyć że 50% tego co daje ten update nie jest dostępny u nas :P jak IPTV, Video Store, VidZone i inne. Niestety mieszkamy na multimedialnym zadupiu :P

Edytowane przez Shadowriver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz takie info ? Sony mówiło, że żadnego softu w tym roku już nie będzie. Nie bierzcie tego tak do siebie, nie pamiętam czy dokładnie o to chodzi.

Sony mówiło że slim nie istnieje...

Dlatego pytam czy ta plotka ma potwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem nowy FW i wrażenia mieszane. Te ruchome gwiazdki faktycznie ładnie wyglądają, natomiast wg mnie jest nieczytelna zakładka znajomych bo ujęto friendsów w nieczytelne białe ramki.... to takie pierwsze wrażenia po minucie obcowania z 3.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym sprawdzaniu co nowego w firmware 3.00 muszę stwierdzić, że chyba jedyna warta uwagi zmiana to fakt, że można w końcu jednocześnie mieć dźwięk np. w telewizorze i na amplitunerze :biggrin: . Niestety, ten firmware przynosi także wielki minus : brak możliwości odtwarzania mp3 przy jednoczesnym przeglądaniu XMB (co było możliwe we wcześniejszej wersji firmware) :down:

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwila zauwazylem ze podczas "testowania lacza internetowego" konsola sprawdza predkosc lacza oraz uploadu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też się do tego dogrzebałem i co najlepsze to pokazuje mi że mam 2,8 Mbps download'u i 300kbps uploadu. To samo łącze testowałem na PC i pokazało że download'u jest 1.3 Mbps. Oczywiście sprawdzałem prędkość na konsoli jak komp był wyłączony i odwrotnie. Wiecie od czego to zależy ? Coś oszukuje któreś urządzenie ? A może sieciówka w piecu do bani ? Ciekawi mnie jeszcze upload czy to że jest tak niski może być powodem tego że nie moge postawić ostatnio serwera w Metal Gear Online ? Sorry za offtopik ale zaciekawiło mnie to. Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to robi różnicę. Kurna, aż szkoda, że nie mogę się wlogować na PSN (nie przez wyszukiwarkę) i muszę grać z Firmwarem 2.0 (lub starszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ten firmware przynosi także wielki minus : brak możliwości odtwarzania mp3 przy jednoczesnym przeglądaniu XMB (co było możliwe we wcześniejszej wersji firmware) :down:

Sprawdziłeś to czy powtarzasz po innych?

Opcja słuchania muzyki została znacznie poprawiona. Teraz można włączyć mp3 i robić wszystko w XMB - wysyłać PMki, oglądać zdjęcia , korzystać z przeglądarki i synchronizować trophies :P Tyle wyczaiłem z dozwolonych operacji podczas jednoczesnego odtwarzania muzyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to robi różnicę. Kurna, aż szkoda, że nie mogę się wlogować na PSN (nie przez wyszukiwarkę) i muszę grać z Firmwarem 2.0 (lub starszy).

A kto cię do tego zmusza? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś to czy powtarzasz po innych?

Opcja słuchania muzyki została znacznie poprawiona. Teraz można włączyć mp3 i robić wszystko w XMB - wysyłać PMki, oglądać zdjęcia , korzystać z przeglądarki i synchronizować trophies :P Tyle wyczaiłem z dozwolonych operacji podczas jednoczesnego odtwarzania muzyki ;)

Jedyne co mnie denerwuje w " Music " to to że jak mamy dużo utworów gdzie są np z innych płyt i wykonawców to strasznie ciężko ułożyc playliste jest to bardzo czasochłonne, oczywiscie ma to też swoje jakieś plusy np. że wszystko jest posortowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie denerwuje w " Music " to to że jak mamy dużo utworów gdzie są np z innych płyt i wykonawców to strasznie ciężko ułożyc playliste jest to bardzo czasochłonne, oczywiscie ma to też swoje jakieś plusy np. że wszystko jest posortowane

a mnie denerwuje to nie ze nie ma opcji szukaj np. ja mam ponad 1000 utworów na dysku mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje, że nie dali wyboru sposobu prezentowania listy przyjaciół. Na razie wygląda to okropnie. A i przydałaby się zmiana wyglądu notyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuja wasze narzekania... Bez kitu oczekujecie nie wiadomo czego. To jest konsola! Gry odtwarza? Odtwarza! Reszta to tylko bzdetne dodatki!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie zgadzam się z przedmówcą, ale to już VII generacja dlatego oczekujemy czegoś więcej od konsoli :P . Mi ten update tak średnio przypadł do gustu nie podoba mi sie to kwadratowe okienko w prawym górym rogu i nie podoba mi się zakładka friends cała reszta jest na plus =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu , albo robili to na szybko albo po pijaku , frends po prostu okropnie , ps store w dziale GAMES no co jest do cholery .... chyba kogoś trzepło ostro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Friends się wydaje okropne, ponieważ jest zupełnie inne od starego. Rzuca się w oczy i od razu posądzacie. Na początku też narzekałem, ale teraz śmiało mogę stwierdzić, że ładnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety - szare obwódki wyglądają paskudnie w porównaniu do poprzedniego stylu...

Za to animowane tła rulz, żyrafy z japońskiego store (za friko) bardzo relaksują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill napisał/a :

Sprawdziłeś to czy powtarzasz po innych?

Opcja słuchania muzyki została znacznie poprawiona. Teraz można włączyć mp3 i robić wszystko w XMB - wysyłać PMki, oglądać zdjęcia , korzystać z przeglądarki i synchronizować trophies :P Tyle wyczaiłem z dozwolonych operacji podczas jednoczesnego odtwarzania muzyki ;)

Sprawdziłem to i naprawdę nie da się. Gdy słucham muzyki i naciskam przycisk XMB na gamepadzie to wyświetla mi się komunikat "do you want to quit playback?". Proszę kill pomóż mi co mam zrobić, bym mógł jednocześnie słuchać muzyki i robić w XMB? ;) Pewnie coś w ustawieniach trzeba zmienić, ja niestety nic takiego nie znalazłem :unsure:

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje tego napisu "Playstation 3" zaraz po tym jak sie uruchamia gre. Nie czaje tego posuniecia. Bylo to strasznie klimatyczne i przyjemne - wracalem po ciezkim dniu w pracy, zjadalem obiad, przebieralem sie w dresiwo domowe, zasiadalem na kanapie, odpalalem konsole, najezdzalem na gre, wciskalem X i pojawial sie ten czarny ekran, bialy napis i przyjemny dzwiek ktory przypominal mi ze wlasnie bede gral w wypasiona gierke na moim wypasionym Playstation 3... Ja chce zeby wrocil... PSX i PS2 tez mialy swoje i w obu przypadkach kojarzyly sie dobrze, gdziekolwiek bys ich nie uslyszal.. Jak muzyczka z intra Ligi Mistrzow - zawsze usmiech na twarzy przywoluje.

Poza tym jest spoko. Lista friendsow brzydsza ale praktyczniejsza moim zdaniem. Jakos tak lepiej widac co i jak.

Zakladam ze w Polsce nie ma nowej zakladki TV a pod nia BBC iPlayer w ktorym mozna ogladac programy i seriale z BBC i (mam nadzieje) Formule 1? :)

Sprawdziłem to i naprawdę nie da się. Gdy słucham muzyki i naciskam przycisk XMB na gamepadzie to wyświetla mi się komunikat "do you want to quit playback?"

Mi sie nic takiego nie pojawia. Jak wciskam xmb to wychodzi do xmb.

Edytowane przez cwir
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już żałuje że pobrałem ;/ masakra oczojebne światełka - ok, Nowa lista przyjaciół - ok, cała reszta ok tylko mi uncharted nie chodzi! Wczoraj grałem na starym sofcie i było ok a tu odpaliłem działało przez 1h i zwicha a potem sie wieszała konsola przy próbie włączenia! Kuźwa no. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×