Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gdy dzisiaj włączyłem konsole wyskoczyło okienko ze potrzebna jest aktualizacja wiec wszedłem w opcje i zaaktualizowałem system niestety nie zwróciłem uwagi która to była aktualizacja. Było wszystko ok lecz po 20 minutach gra się zawiesiła, nigdy wczesniej nie miala zwiechy a mam ją od ponad roku. Mam się czegoś obawiać związku z aktualizacją czy to przypadkowa zwiecha ?

pozdrawiam Ronnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probuje zaktualizowac konsole ale nie moge:/ Przy 21% wyskakujeblad ze aktualizacja sie nie powiodla:/ Z tego co widze jest to przymusowa aktualizacja bo nie moge sie wpisac do psn nawet:/ A jak trobie test polaczenia to nie da sie go dokonczyc bo przy PSN sie zatrzymuje i nie idzie dalej:/ Pewnie dlatego ze nie ma aktualizacji:/ Co zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probuje zaktualizowac konsole ale nie moge:/ Przy 21% wyskakujeblad ze aktualizacja sie nie powiodla:/ Z tego co widze jest to przymusowa aktualizacja bo nie moge sie wpisac do psn nawet:/ A jak trobie test polaczenia to nie da sie go dokonczyc bo przy PSN sie zatrzymuje i nie idzie dalej:/ Pewnie dlatego ze nie ma aktualizacji:/ Co zrobic?

Z pendrivea też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że znowu tylko jakieś drobiazgi poprawiają. Mam konsolę od ponad 3 lat i od tego czasu nie było żadnych dużych zmian(typu np trofea).

No właśnie ten firmware daje najlepszą z możliwych zmian co do trofeów. Daje możliwość ich wyłączenia! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsza poprawka Sony. Po dawać mozliwosc wyłączania trofeów? Przecież zdobycie trofea z charakterystycznym dzwiękiem daje jakąs tam satysfakcje i przynajmniej wiemy ze wykonalismy powierzone nam zadanie. Głupota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsza poprawka Sony. Po dawać mozliwosc wyłączania trofeów? Przecież zdobycie trofea z charakterystycznym dzwiękiem daje jakąs tam satysfakcje i przynajmniej wiemy ze wykonalismy powierzone nam zadanie. Głupota

Nie wylaczenie trofeow, a tylko komunikatu o nich

No chyba, ze sie nie zrozumielismy... :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wylaczenie trofeow, a tylko komunikatu o nich

No chyba, ze sie nie zrozumielismy... :P

Własnie chodzi mi o komunikowanie. Przyjemnie się patrzy jak pojawi się komunikat o zdobytym trofku. Taka satysfakcja:) Głupotą jest wyłączanie tego komunikatu

 

btw.

Mialem dzisiaj dziwną przygode z PS3. Włączylem po jakiejs godzinnej przerwie konsole żeby powbijac sobie trofea w Infamous 2 a tu po minucie konsola się zawiesiła. Co najlepsze nie dało jej się standardowo wyłączyć musialem wyjąc kabel z zasilania i dopiero się wyłączyła. Już myślalem że straciłem wszystkie zapisy (na szczęscie robie regularnie kopie na pendrive) ale system odbudował dane i niczego nie straciłem. To normalne że czasami konsola się zawiesi?

Edytowane przez tomos92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie chodzi mi o komunikowanie. Przyjemnie się patrzy jak pojawi się komunikat o zdobytym trofku. Taka satysfakcja:) Głupotą jest wyłączanie tego komunikatu

 

 

Chyba nie wiesz jak wiele osób czekało na tą aktualizację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne, konsola potrafi czasem złapać zwiechę o ile zdarza się to sporadycznie nie ma się czym przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz jak wiele osób czekało na tą aktualizację ;)

A co w tym takiego złego? Dla mnie to jest czysta przyjemnosc. Przynajmniej wiem że odblokowalem trofeum a nie musze wlazic w opcje i sprawdzać czy mi zaliczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tym takiego złego? Dla mnie to jest czysta przyjemnosc. Przynajmniej wiem że odblokowalem trofeum a nie musze wlazic w opcje i sprawdzać czy mi zaliczyło.

 

 

No to super, ale świat nie kręci się wokół ciebie. Opcja jest dla tych, którym to przeszkadza, a tych jest mnóstwo. Lubisz, ok. Inni nie lubią, i dla nich teraz też jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech przeglondarę lepszą dadzą bo ta jest hu....wa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję PS3 Super Slim 12g i do niej dysk twardy(tylko trochę później) i tutaj mam pytania:
1.system konsoli zostanie na 12gb czy zostanie skopiowany na nowy dysk jak go podepnę ?
2.gdybym chciał zrobić format to lepiej sforamtować tylko dysk czy usunąć system i zainstalować go z pendrive'a ?
3.wyszystko co do miałem na konsoli do kupienia dysku zostatnie przeniesione na nowy dysk ?
4.jak zrobić format tak jak w windowsie czyli format całego dysku i systemu i postawieniu tego od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie problemów z najnowszym softem?

Ja wczoraj dałem update i zauważyłem mikroprzycięcia w LBP Karting, a w dodatku zawiesiła mi się konsola podczas tej gry. Wcześniej nie było żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję PS3 Super Slim 12g i do niej dysk twardy(tylko trochę później) i tutaj mam pytania:

1.system konsoli zostanie na 12gb czy zostanie skopiowany na nowy dysk jak go podepnę ?

2.gdybym chciał zrobić format to lepiej sforamtować tylko dysk czy usunąć system i zainstalować go z pendrive'a ?

3.wyszystko co do miałem na konsoli do kupienia dysku zostatnie przeniesione na nowy dysk ?

4.jak zrobić format tak jak w windowsie czyli format całego dysku i systemu i postawieniu tego od nowa?

Najprostszy sposób:

1. Backup całości na np. pendrive (Ustawienia systemu -> Narzędzia do kopii zapasowych -> Utwórz kopię zapasową). Nośnik kopii musi być w formacie FAT32.

2. Wymiana dysku - konsola sama go sformatuje

3. Przywrócenie systemu z utworzonej kopii.

http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site-wymiana-hdd-w-ps3/58218

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie mam pendrive'a? Nie skopiuje się z tych 12gb na dysk? Można złapać jakiegoś wirusa na konsoli?

Edytowane przez Elasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tym takiego złego? Dla mnie to jest czysta przyjemnosc. Przynajmniej wiem że odblokowalem trofeum a nie musze wlazic w opcje i sprawdzać czy mi zaliczyło.

Są gry przy których dźwięk wpadających trofeów po prostu przeszkadza. Jednym z takich tytułów jest TLoU.

Inna sprawa to po co mi wiedza, czy zaliczyłem jakieś trofeum? Sony zwraca część kasy za wbicie platyny? Albo daje za darmo DLC do danego tytułu? Widzisz cyfrowe pucharki do niczego nie służą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Służą do powiększenia swojego cyber ego przed znajomymi :) no i niekiedy można poznać grę z ciekawszej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie problemów z najnowszym softem?

Ja wczoraj dałem update i zauważyłem mikroprzycięcia w LBP Karting, a w dodatku zawiesiła mi się konsola podczas tej gry. Wcześniej nie było żadnych problemów.

Coś w tym jest.

Wczoraj zaktualizowałem. Dziś kończyłem TR Underworld i zaliczyłem 2 zwisy (dobrze, że save robione dość często) Wcześniej od początku gry nie zawisło ani razu.

Może to tylko zbieg okoliczności, ale .......... pewności nie ma.

Odkąd mam PS3 zaliczyłem 1 zwisa, a kilka gier już na nim ukończyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×