Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynie co mi przeszkadza to że zakładka trophy aktualizuje się za każdym wejściem czego wcześniej nie było.

Wystarczy chyba wybrać tryb offline i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi se pojawił singstar przy kolejnym starcie ps3................ jak mnie to denerwuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie będzie można. Jak nie przeniosą go sami, albo sami nie dadzą możliwości to nic się z tym nie zrobi niestety.

Banda kretynów w Sony i tyle.

W ogóle to będzie śmiech jak PS4 nadal będzie z XMB korzystał. Znając tych bolków tam to bardzo możliwe :)

Na PS3 to jedynie dodali dynamiczne tła przez cały okres jego istnienia...po prostu wielkie "WOW"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakiego singstara chodzi ? :) Ikonka pojawiła mi się na chwilę po instalacji firmware'u a później zniknęła i do teraz jej nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja PS3 ma wprowadzić cross buy :) ahh i nie trzeba będzie się martwić o nic ;D jak kupi się np: fife 13 na ps3 to na psv i psp dostanie się wersję gierki za darmo :) nie mogę się doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś info? Bo nie chce się wierzyć. Chyba, że taka Fifa będzie kosztowała ze 350 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest pewne info, tylko przypuszczenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie EA będzie dawać takie pakiety, jedna ta sama gra na 2 różne systemy w odpowiedniej cenie. Preorder nowego NFS na storze stoi [japierdole] 275 pln ale to LYMYTOWANA edycja czyli pierwsze 4h w online punkty naliczane będą podwójnie i natychmiastowy dostęp do 2 wypasionych fur które i tak można później zdobyć w grze. Huj że przepłacisz 100 zeta ale dzięki temu drogi graczu będziesz miał przewagę nad rywalami w dniu premiery![/japierdole]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder nowego NFS na storze stoi [japierdole] 275 pln ale to LYMYTOWANA edycja

Ktoś ci kazał to kupować? Jak nie to nie pisz bzdur. To ich sprawa za ile gry są do kupienia a my jak zwykle decydujemy portfelem. Na moje oko oferta skierowana do składkowiczów i tyle. Nikt normalny tego nie kupi.

Osobiście dzisiaj biorę Killzone HD (na PS2 nie ukończyłem bo płyta uszkodzona) a za tydzień Okami HD. Nigdy nie kupię gry od EA na PSS lub w sklepie.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupię gry od EA na PSS lub w sklepie.

Ja dniu premiery kupiłem ME3 za 110 zł z PSS - uważam że cena przyzwoita. Czasem potrafią się ogarnąć :P

Też myślę o K HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ci kazał to kupować? Jak nie to nie pisz bzdur.

Jakich bzdur, że cena z kosmosu? Pewnie, nikt nikomu grać nie każe, gry mogą być i po 500, nie podoba się to nie kupuj. Taka jest twoja logika?

Jak bym planował kupić tą gre w cyfrowej dystrybucji to bym miał niezłego zonka, ale że mi ona zwisa to se moge na luzie strzelić facepalma na pazerność EA i tanie chwyty jakie stosują, żeby wyrwać jak najwięcej siana od ludzi. Coś cie to boli?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

279 PLN !? Hoooooly Fuuuuuck, teraz dopiero to zauważyłem... :shok:

Medal Of Honor oraz 007 są dokładnie w tej samej cenie, Assassin's Creed 3 natomiast jest za 240 PLN. Edycje pudełkowe wcale nie są o wiele tańsze...

Koniec dobrego, wpakuję wiosną te dwanaście patoli w PC, ale przynajmniej nie dam się tym złodziejom więcej okradać. Konsola niebawem na sprzedaż i funduję sobie czteromiesięczny odwyk.

Ciekawe tylko po ile będą gry na PS4 (?)...

Złodzieje nienachlane :down:

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, nikt nikomu grać nie każe, gry mogą być i po 500, nie podoba się to nie kupuj. Taka jest twoja logika?

Dokładnie taka jest moja logika. Nawet ją rozbuduję o stwierdzenie: nie podoba się to nie kupuj w dniu premiery.

Ostatnie moje preordery do były: Dragon Age 2, ME2 i ME3 na spółkę z PSS. Nie dość że gry cienkie to jeszcze drogie. Od tego czasu nie kupuję w dnie premiery tylko czekam aż stanieją. Dodatkowo nie kupuję u nas w kraju tylko głównie na Amazonie. Np. dwa tygodnie temu Draksiders 2 za 25 funtów a gra w polskiej wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

279 zł - to wciąż taniej niż wersja pudełkowa - kupno wersji cyfrowej nie opłaci się jedynie w sytułacji gdy chcielibyśmy kupić wersję pudełkową przejśc singla i po tygodniu sprzedać grę. Wiem, ze mnóstwo ludzi tak robi i w ten sposób ogrywa grę za 30-50 zł. Ja kupuje głównie na PSS - ostatnio Borderlands 2 za 105 zł - uważam, że to są dobre ceny. W sumie to cena wersji PC :)

Ja również już dawo przestałem kupować w dniu premiery. Jest tyle tytułów do ogrania, że nie nadążam. Np. teraz na PSS można kupić MP3 za 70 zł - to są rozsądne ceny.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

279 PLN !? Hoooooly Fuuuuuck, teraz dopiero to zauważyłem... :shok:

Medal Of Honor oraz 007 są dokładnie w tej samej cenie, Assassin's Creed 3 natomiast jest za 240 PLN. Edycje pudełkowe wcale nie są o wiele tańsze...

Koniec dobrego, wpakuję wiosną te dwanaście patoli w PC, ale przynajmniej nie dam się tym złodziejom więcej okradać. Konsola niebawem na sprzedaż i funduję sobie czteromiesięczny odwyk.

Ciekawe tylko po ile będą gry na PS4 (?)...

Złodzieje nienachlane :down:

Na PS4 to pewnie gry będą przypisane do jednej konsoli bo do tego dąża wydawcy. Skończą się wtedy używki i będą mogli narzucać ceny jakie chcą i na jak długo chcą. Ale jaki to problem, zawsze będzie opcja odczekania 1-2 lata aż wydawca łaskawie obniży cene :dry:

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli faktycznie na PS4 gra bedzie przypisana do konsoli to przechodze na PC-eta.Poki co to plotki wiec moze sie to tak nie skonczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny gier będą takie same na ps4 jak na ps3...co najwyżej sklepy dadzą większe ponieważ stwierdzą że można na tym zarobić...jedyne czego chcę to żeby zostawili PSS i nasze profile takie jakie są...nie widzi mi sie zakładanie nowego profilu tylko dla ps4...to by był strzał w nogę dla nich...

A używek raczej nie wyeliminują do czasu kolejnej generacji ( tej po ps4 ) która pewnie już będzie tylko na dystrybucję cyfrową albo coś w stylu gaikai i onlive...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zauważyć tendencję wzrostową cen gier dla danej generacji:

PS1: $40

PS2: $50

PS3: $60

PS4: $70 (Prawdopodobnie)

Jednak obecne ceny większości tytułów na PS3 w tym kraju to często przedział od 229 PLN do 279 PLN, a to już jest pułap od $70 do niespełna $90.

Obstawiam, że gry na PS4 spokojnie podejdą pod to magiczne 319 PLN za tytuł...

Na PC wciąż będą po 119 PLN zapewne :P

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już była mowa kiedyś...na pc i x360 jest taniej ponieważ to platformy piratów...tam węcej gier się piraci niż kupuje dlatego nie mogą dawać wysokich cen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest to kwestia kolosalnych wręcz opłat licencyjnych, umożliwiających wydanie gry na danej konsoli (haracz pobierany przez Sony i Microsoft od wydawcy, nawet za udostępnienie zwykłego patcha). Ceny gier na X360 stoją na podobnym poziomie w stosunku do PS3. Na PC natomiast nie ma takich legalnych złodziejskich praktyk, gdyż to otwarta platforma, stąd też niższe ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematu PS4, to jest na to konkretny dział.

Wracając do tematu, to strasznie mnie wkur....a nowy firmware. Jak można coś komuś na siłę wciskać.

Wiecie może, czy da się ten pieprzony badziew jakim jest singstar, wywalić, pozbyć, usunąć czy cokolwiek,

aby go nie oglądać.

Nie dość, że cały czas jest na pierwszym miejscu w grach, to jeszcze zawsze przy otwieraniu trofeów jest na to

gówno ustawione.

Jakaś masakra.

Pozdrawiam :cool:

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było parę razy - nie da się tego usunąć - jedynie aktualizacja firmware'u ze strony producenta, może to zmienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×