Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kończyłem Kingdoms of Amalur na nowym sofcie to miałem dość często wysokie spadki klatek. Nie mam pojęcia czy to przez firmware, oby nie ;_;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to dość głupie pytanie ale czy da się wrócić do poprzedniego softa (jestem zielony w temacie) ? zainstalowałem najnowszego i nie jestem zadowolony chciałbym wrócić do poprzedniego, jak to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to dość głupie pytanie ale czy da się wrócić do poprzedniego softa (jestem zielony w temacie) ? zainstalowałem najnowszego i nie jestem zadowolony chciałbym wrócić do poprzedniego, jak to zrobić ?

 

Legalnie nie da rady. A nielegalnie to tu nikt Ci nie powie, bo można oberwać warna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nielegalnie też nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich użytkowników tego forum. Jest to mój pierwszy temat ponieważ mam następujący problem ze swoją konsolą.

Otóż zawsze chciałem mieć PS3 jednak na nową zawsze brakowało funduszy, przypadkiem wszedłem w posiadanie uszkodzonej konsoli, znajomy przelutował grafikę i konsolka ożyła. Uruchomiłem ją w domu podpiąłem do sieci na dysku była zainstalowana gra wszystko działało jak należy. Znajomy podpowiedział mi żebym sobie stworzył konto w celu pobrania demo nowej wersji gran turismo, konsola wyświetliła komunikat o konieczności wykonania aktualizacji którą zatwierdziłem, niestety podczas jej instalacji pojawił się błąd, za każdym razem po jej odpaleniu instalacja dochodziłą do chyba 62 procent i pojawiał się błąd instalacji, nie pamiętam tego błędu ale jak go wpisałem w google to pisało że może to być od uszkodzonego napędu, jak się okazało następnego dnia faktycznie do napędu nie można wsunąć płyty bo po środku jest taka jakby blokada, jak wyczytałem to jest tam uszkodzony mechanizm wsuwania płyt. Nie udało mi się uruchomić również konsoli w trybie recovery więc wyczytałem żeby sformatować HDD pod PC co też uczyniłem, teraz pojawia mi się komunikat iż nie można załadować systemu i konsola prosi o włożenie nośnika z wersją softu 4,41 lub nowszą i naciśnięcie start+select, soft pobrałem robiłem na penie foldery PS3 / UPDATE wkleiłem plik aktualizacji i teraz konsola od kilku godzi stoi i pisze trwa sprawdzanie czekaj.

 

Proszę o pomoc nie mam niestety zbyt dużego doświadczenia z PS3 w czym może leżec problem, próbowałem wkleić ten folder na HDD ale też bez rezultatu.

 

Konsola ps3 fat 40gb

 

Nie mam niestety konatktu z poprzednim właścicielem bo jest za granicą więc nie wiem np czy konsola była jakoś modyfikowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwszy raz szukam pomocy na forum - przeczytałam już sporo tematów ale nie znalazłam odpowiedzi na mój problem.

Mam nadzieję że mi pomożecie :)

Wczoraj włączyłam aktualizację - z racji tego że konsola dawno już nie była używana - ściągnęła się wersja 4.46, zaczęła się aktualizacja i po restarcie konsoli pojawił mi się napis że "poprzednia operacja instalowania została anulowana. System podejmie ponowną próbę zainstalowania aktualizacji. Nie wyłączaj systemu" -dochodzi do 99% i staje, nic się nie dzieje. Ściągnęłam aktualizację na pendriva i chciałam wejść w Recovery Menu żeby zrobić aktualizację przez usb, niestety po restarcie systemu ponownie pojawia się powyższy komunikat i sytuacja się powtarza - dochodzi do 99% i staje. Nie mogę nic zrobić, wejść w Recovery Menu też nie mogę. 

Ktoś ma jakiś pomysł co dalej? Z góry wielkie dzięki 

PS.Konsola to wersja slim

Edytowane przez DaraS
jeszcze jakbyś napisał to w tym temacie byłoby wprosta zajebiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś ustawić tak żeby nie pokazywało mi statusu online/offline kogoś w prawym górnym rogu, ale pokazywało jak ktoś napisze do mnie wiadomość? Znalazłem takie coś tylko że wyłącza obie funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż mam pytanie.

Chciałbym zupgrade'owac firmware w moim PS3 Super Slim (4.46)

I oto pytanie czy się da ?

Widziałem na YouTube'ie, że inni normalnie upgrade'ują wersję 4.46. 

Ale też moi koledzy mówią, że się nie da. ;/

Moglibyście pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nowy soft chyba popsuł konsolę. Instalacja dochodzi do 99% by się zatrzymać tam na długi czas. Następnie wyskakuje błąd, instalacja zaczyna się od początku i tak w koło Macieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co wymyślili z tym ukrywaniem trofek, zaraz przetestuję :)

O co chodzi z tym ukrywaniem trofików, nie widzę u siebie żadnych opcji związanych z ukryciem trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, to dla takich noobów (ja też nie jestem pro :P),ukrywają sobie gry z 0% i nagle okazuje się,że są MEGA PRO :P Swoją drogą to błazenada,ale zaraz obadam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby można było usunąć całkowicie listy pucharków, w których mamy np 0%, to byłaby przydatna funkcja. A tak dla mnie jest to całkowicie zbędny i pozbawiony sensu bajer. Zwłaszcza, że wymagana jest konieczność włączenia synchro online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki uciaziwy problem. gram sobie w uncharted 2 i metal gear solid 4 i w kazdej  tych gier wyszla aktualizacja i ciagle mi wyskakuje czy chce aktualizowac n do wersji 2.00, jak mozna to wylaczyc nie chce mi sie aktualicji robic bo troche duze to sa pliki 500mb ma mgs4 aktualizacja i trwac to ma godzine bo mam slabego neta teraz.. mozna to wylaczyc czy trzeba ciagle anulowac co 10min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matifcb - Pablos dobrze rzecze, przecież rozwiązanie jest oczywiste! odłącz konsolę od neta czyli wiciągnij wtyczkę lub wyłącz w opcjach...

 

A w przypadku WIFI wyłącz w opcjach i nie pytaj się gdzie TYLKO poszukaj sobie sam w instrukcji bo czytanie podobno nie boli, a instrukcja od tego jest...

 

A teraz powiedz mi tak na serio czy tak ciężko jest odrobinę pomyślec?? ;)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki uciaziwy problem. gram sobie w uncharted 2 i metal gear solid 4 i w kazdej  tych gier wyszla aktualizacja i ciagle mi wyskakuje czy chce aktualizowac n do wersji 2.00, jak mozna to wylaczyc nie chce mi sie aktualicji robic bo troche duze to sa pliki 500mb ma mgs4 aktualizacja i trwac to ma godzine bo mam slabego neta teraz.. mozna to wylaczyc czy trzeba ciagle anulowac co 10min

 

mam wifi to jakos zamkanc polaczenie ?

 

Przykryj konsolę kocem, żeby fale nie docierały. Na wszelki wypadek wystaw też ruter za okno. Gdy trochę zmoknie, przestanie rozsyłać sygnał, a wtedy nie będzie już tych wrednych "aktualicji".

 

A tak na serio... Jeśli zadajesz tak trywialne pytania, to może zrób (jak to nazywasz) "aktualicję" swojej wiedzy na podstawowe tematy związane z korzystaniem z Internetu. Piszę to dla Twojego dobra.

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczyl tekst wylacz polaczenie nic sie nie stanie bla bla bla :) dzieki za wyczerpujace odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukrywanie trofeów działa też ze stronami, u mnie z psnprofiles zniknęło DC Online które odpaliłem i wyłączyłem jak ściągało mi 15gb danych przy prędkości 50kb/s.

Odejmuje wszystkie statystyki na stronie, nie wiem jak z trofeami bo w DC tak jak wyżej pisałem mam więc 0%.

 

Chyba nie zmienia się też na stronie % ukończonych gier, bo mam nadal koło 66% jak przed ukryciem :)

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×