Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam mały problem. Jestem posiadaczem PS3 od 4 dni, zarejestrowałem się na PLAYSTATION NETWORK, i zaczolem ściągać dema z PSN. I tu sie nasuwa problem. Ściągnąłem np grę F1, albo coś innego, i działa normalnie natomiast ściągnołem np Fife 11 i nawet nie chce się włączyć, czarny ekran. Tak samo jest z grą MODERN WARFARE2 , albo MMA. W skrócie niektóre gry działają, większość nie. Zarejestrowany wcześniej byłem w PL, teraz zarejestrowałem drugie konto w UK. Myślałem że to robi jakąś różnicę. Gry z napędu chodzą, poza jedną , gdy ją włączam do dysku, pojawia się czarny ekran i nic. Gra chodzi u kolegi bezproblemowo.

Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z PSN.

Dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy jeśli posiadam kartę kredytową z LUKAS Banku czy będę mógł dokonać zakupu w Ps Store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co stoi na przeszkodzie zebys sam sprawdzil czy zadziala? ewentualnie zadzwon do banku i sie zapytaj czy ta karta mozna placic przez internet

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tą kartą kredytową z LUKAS BANKU nie można dokonywać zakupów w PS Store :/ Próbowałem także zwykła kartą z ING ale tez nie idzie ;/ a czy można dokonać zakupu kartą z mBanku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko wczesniej zadzwon na mLinie i aktywuj platnosci przez internet (ilosc tranzakcji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy ściągnę grę z ps network pojawia mi się w grach naciskam i zaczyna się instalować do tej pory jest normalnie ale po zainstalowaniu tej gry nigdzie jej nie ma proszę pomóżcie z góry dzięki

Edytowane przez frog108

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na ściąganiu gier z psn gdy juz to zrobię instalka pokazuje mi się w zakładce z grami ale po zainstalowaniu danej gry nie ma proszę pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Na wstępie przepraszam, jeśli temat był wałkowany milion razy a ja jakimś dziwnym trafem nie mogłem znaleźć odpowiedniego threadu. Mam nadzieję, że mnie nie pobijecie. ;)

Sprawa ma się tak. Konsolę mam już od jakiegoś czasu i jak zapewne wiadomo, założyłem konto na amerykańskim PSN. Jako, że później, kiedy w PL zaczęło się już lepiej dziać, nie pomyślałem, żeby zmienić (po prostu założyć nowe) konto na nasze rodzime.

Wszystko było okej, do momentu, kiedy to nie wydałem 15 papierów z rysunkami martwych prezydentów na BBC2:Vietnam i okazało się, że DLC nie działa, ponieważ mam PALową wersję gry.

Okej 'załóż sobie nowe, polskie/europejskie konto i tam kupuj wszelkie dodatki/DLC/itp' powie ktoś, ale... na swoim koncie domyślnym zdobywam trofea. Trochę tego nazbierałem i nie chce mi się zakładać nowego konta i przechodzić jeszcze raz parę grubszych gier.

I teraz pojawia się pytanie. Wiadomo, że migracja kont nie wchodzi w rachubę (co uważam za największą bzdurę Sony, bo niby dlaczego nie masz prawa się przeprowadzić do innego kraju?) i pozostają opcję takie, jak:

a) kupowanie DLC w formie pudełkowej / ze sklepu internetowego (kod na e-mail itp),

B) założenie drugiego konta na europejskim PSN i ściąganie i granie na tym właśnie koncie.

I teraz tak. Opcja a) nie jest aż taka zła, ale wiadomo, że nie wszystko można kupić + cena takiego Undead Nightmare jest o wiele wyższa w wersji pudełkowej niż cyfrowej, także to rozwiązanie jest w miarę na krótką metę.

Z kolei opcja B) zmusza mnie do założenia nowego konta, co nie jest arcy-trudnym przedsięwzięciem, ale zastanawiam się, czy ściągając wszelkie DLC na tym koncie, będę mógł wykorzystywać na moim master-USA-account? ;)

Przykład:

Mam polskiego BBC2. Zdobyłem platynę, wszystko fajnie itp. Na swoim głównym koncie, na którym mam dostęp do PSS USA.

Ściągam teraz DLC z europejskiego PSS na drugim koncie. Instaluję itp.

Przełączam usera z powrotem na master account.

Odpalam BBC2.

Czy mam w tym momencie dostęp do Vietnamu i mogę zdobywać dalsze trofea?

Wiem, wiem - trochę to wszystko zagmatwane, ale wierzę, że nie jestem odosobniony w tym przypadku i ktoś będzie mógł mi poradzić, jak to mam najlepiej zrobić.

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi i porady.

Pozdrawiam!

Edytowane przez noktvrne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie czy Undead Nightmare (DLC do RDR) wymaga podstawy (wersja z PSS) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja pss wymaga plyty z rdr (podobnie bylo z gta 4 i dodatkami do niego)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy na psn ją jakieś dema wyścigówek

nie ma gt5 ,nfs dirt2 nic nie ma jak to ?

Źle szukam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy na psn ją jakieś dema wyścigówek

nie ma gt5 ,nfs dirt2 nic nie ma jak to ?

Źle szukam

WRC FIA world rally championship jest.... 2 plansze do przejechania focusem lub chyba c4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki

DiRT2 demo jest ale czemu nie ma na psn usunęli ?

Czy na amerykańskim psn jest więcej dem ?

Edytowane przez greenps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki

DiRT2 demo jest ale czemu nie ma na psn usunęli ?

Czy na amerykańskim psn jest więcej dem ?

Tak, warto poszukać na USA PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@noktvrne - Przecież możesz np. ściągnąć grę z europejskiego PSN, a grać na koncie US. Zeby dodatek działał, to musi być zgodny z grą (np. BLES). Gry ściągnięte z PSN działają na wszystkich kontach, więc nie widzę problemu z zdobywaniem trofeów na koncie US.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile średnio Wam się ściągają dema? Ja mam neta 10 Mb, ściągam demo od jakiejś godziny i pobrało dopiero 146 MB, więc chyba jest coś nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile średnio Wam się ściągają dema? Ja mam neta 10 Mb, ściągam demo od jakiejś godziny i pobrało dopiero 146 MB, więc chyba jest coś nie tak...

Na pewno jest coś nie tak. U mnie zawsze ściąga max łącza 5mb. Gry mam bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile średnio Wam się ściągają dema? Ja mam neta 10 Mb, ściągam demo od jakiejś godziny i pobrało dopiero 146 MB, więc chyba jest coś nie tak...

A może ściągasz jeszcze coś innego i wtedy to demko masz w trakcie oczekiwania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz może ktoś napisać co może być nie tak? Jeśli chodzi o neta, to najnowszy firmware pobrało normalnie, w Fife 11 gram online i też śmiga. Konsolę łączę z internetem bezprzewodowo - router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy miał kiedyś podobny problem.

W routerze musiał zwiększyć neta na inne urządzenia takie jak np. PS3.

Może to jest akurat przyczyną ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neta 1 mb (wiem, żółw) ale jestem na niego skazany - nieważne. U mnie ściąga z pełną dla tej wielkości prędkością - 120 kb/s w porywach do 130 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy miał kiedyś podobny problem.

W routerze musiał zwiększyć neta na inne urządzenia takie jak np. PS3.

Może to jest akurat przyczyną ;]

Spytałbyś znajomego w jaki sposób to zrobił? Ja nie mam żadnego oprogramowania do routera zainstalowanego... A problem jest nadal, demo Uncharted 2 ściągało mi "1400" minut. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było takie pytanie bo ciężko było przebrnąć przez wszystkie podstrony.

Sprawa wygląda tak. Przeczytałem, że gry kupione na PS Store można ściągnąć na 4 aktywne konsole. O co w tym chodzi? Czy jak kupię grę to będę mógł ją ściągnąć na inną konsolę, na której utworzę swoje konto? I czy będzie wtedy działać po zmianie konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×