Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Ja doładowałem konto 28 grudnia--do tej pory kasa jest :tongue: .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mam pytanie....

kupiłem gre na PSN, zainstalowałem i wszystko gra ale konsola "padła" i prawdopodobnie zostanie wymieniona na nową.

Pytanko mam takie: czy na nowej konsoli będę mógł z PSN'a ściągnąc kupioną gre czy przepadła?

to samo dotyczy się kupionych dodatków do FNR 4.

z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mam pytanie....

kupiłem gre na PSN, zainstalowałem i wszystko gra ale konsola "padła" i prawdopodobnie zostanie wymieniona na nową.

Pytanko mam takie: czy na nowej konsoli będę mógł z PSN'a ściągnąc kupioną gre czy przepadła?

to samo dotyczy się kupionych dodatków do FNR 4.

z góry dziękuję za odpowiedź

Nie. Aby gracze mieli dostęp do zakupionych gier z PSS, każda gra, jest przypisana do konta PSN i można ją pobrać na dowolnej konsoli. Można pobrać gry z tego samego konta na pięciu konsolach.

Nie będziesz miał żadnego problemu z ich pobraniem. Na nowej konsoli zaloguj się na swoje konto, wejdź w listę pobrań i wybierz z listy gry, kliknij DOWNLOAD obok gry, którą chcesz pobrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam sciągnolem przez psn gre zainstalowalem ja i nigdzie jej nie ma w danych gier sie znajduje plik zajmuje tak jak powinien 1gb ale nie mam ikonki do odpalenia gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnolem z psn gre zainstalowalem ja i nigdzie nie mam ikonki do jej odpalenia w danych gra zajmuje tak jak powinna 1gb;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnolem z psn gre zainstalowalem ja i nigdzie nie mam ikonki do jej odpalenia w danych gra zajmuje tak jak powinna 1gb;/

powinna byc tam gdzie sciagasz dema ( na samym dole kolumny gdzie odpalasz zwykłe pudełkowe gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinna byc tam gdzie sciagasz dema ( na samym dole kolumny gdzie odpalasz zwykłe pudełkowe gry

no własnie nie ma;/ a zajmuje te 1gb bo widze dane gry;/ juz 2 razy pobioeralem od nowa i ciagle to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawosci jaka to gra?

tumble te kostki na mova w 3d

niech ktos pomoze;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tumble te kostki na mova w 3d

niech ktos pomoze;/

Zaloz nowego uzytkownika na konsoli (nie konto psn) i powinno pomoc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% ściągnąłeś dodatek do gry a nie samą grę. Napisz co konkretnie pobrałeś ile kosztowało i jaki był opis tego produktu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Większość z nas ma konta PSN PL, GB, J, USA, moje pytanie brzmi czy i gdzie macie jeszcze konta, a konkretnie czy warto założyć gdzieś jeszcze?

Co polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta kredytowa wypukła Visa Ing.Działa na 100%,dzisiaj pierwszy raz dokonałem zakupu w PL PSS.Cała procedura trwała 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta kredytowa wypukła Visa Ing.Działa na 100%,dzisiaj pierwszy raz dokonałem zakupu w PL PSS.Cała procedura trwała 10 minut.

yyyy, do czego to bylo?

o wplatach na konto psn jest oddzielny temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam takie pytanie czy jak kupie grę w psn i ja usunę to czy mogę ja ściągać już do woli tak jak jest to w steam czy za każdym razem muszę za nią zapłacić

i pytanie nr 2. czy istnieje jakaś możliwość zgrania takiej gry na pen drive lub z konsoli na konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pobrałem z pss gow collection. gow 2 ściągnąłem, zainstalowałem i wszystko jest ok.

Problem zaczął się z gow 1. Ściągnęło się, próbuje zainstalować, ale zawsze gdy dobije do 1% przerywa. Wyskakuje że wystąpił błąd, a w zakładce gry znajduje się folder "nieznane".

Gdy w niego wejdę są 2 pliki pt. "uszkodzone dane".

Wiecie może co to może być? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba cos sie zle sciagnelo. najlepiej usun i jeszcze raz sciagnij (wiem 9 gb dlugo sie sciaga)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba cos sie zle sciagnelo. najlepiej usun i jeszcze raz sciagnij (wiem 9 gb dlugo sie sciaga)

Chyba będę musiał. :( Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że wam się opłaca to kupować w sklepiku. No chyba, że w 5 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że wam się opłaca to kupować w sklepiku. No chyba, że w 5 :D.

No pewnie że w 5, a kto niby kupuje na pss samemu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że w 5, a kto niby kupuje na pss samemu? :P

Dużo ludzi bo tak jest legalnie. A kupowanie w 5 jest już delikatnie pisząc oszustwem, według tego co masz w umowie (oczywiście nic mi do tego). I teraz mnie ciekawi bo nie pamiętam, czy to jest 5 razy na każdą konsolę ale na to samą nieskończoność, czy jednak po skasowaniu nie będziesz mógł już zassać 6 raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kazda z tych 5 konsol mozna sciagac ile razy sie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do czasu aż mi nie padnie konsola to jest ok :) Musiał bym wymienić dysk na większy do takich zabaw :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem jest to temat w którym można polecać różne rzeczy na PSStore innym ludziom więc mam kilka porad sklepowych dla was.1.Jeśli posiadacie aparat albo kamerę Sony to polecam program "Filmy" (czyt. filmi). Wystarczy podłączyć aparat albo kamerę przez USB do konsoli i możemy sobie oglądać filmy i zdjęcia w bardzo wygodnym menu. Zdjęcia i filmy są pogrupowane datowo a jesli wasz aparat/kamera posiada GPS'a albo macie specjalny GPS do urządzenia to program na kuli ziemskiej (w stylu "Life with Playstation") pokaże wam w którym miejscu zrobiliście to zdjęcie/ten film.Wersja demo programu ma wszystkie funkcje wersji pełnej ale jest ograniczona limitem 15 minutowym.... Pełna wersja nie kosztuje zbyt drogo bo "tylko" 18zł. Niestety nie wiem jak program sie sprawuje na aparatach cyfrowych innych marek niż Sony gdyż program testowałem na kamerze HD od Sony.Program mam zamiar kupić po wypłacie ale polecam go ponieważ już nie muszę kupować kabla miniHDMI do kamery ani męczyć się z obsługą kamery w zwykłym menu PS3 (tam musze puścić najstarszy" film i dalej przesuwać te ponad 70 filmów by dojść do najnowszego filmu ;) ).

2.Polecam graczom demo Killzona 3 i jej betę multi. Grałem najpierw w bete multi i jestem nią zachwycony. SCEP się postarało bo wypuściło do PSStore w pełni spolszczoną wersję gry co bardzo uprzyjemnia granie. Co do singla to już nie jest tak dobrze - wersja demo jest tylko w wersji ANG (bez napisów) więc jak ktoś nie zna angielskiego może za bardzo nie wiedzieć "o co biega" ;))C odo gameplaya to w multi mamy do wyboru jedna mapę ale za to 2 tryby gry - multi przez sieć albo z botami. Do wyboru jest kilka broni i killka ulepszeń (niektóre są zablokowane). Gra nie laguje przez sieć ale ja grałem z ludźmi z "bliskiego wschodu" (można wybrać sobie region z którego mają pochodzić gracze) bo z graczami z Europy jakoś nie mogłem pograć (albo nikogo nie znajdywało albo długo czekałem na połączenie z serwerem). Singla grałem tylko jak na razie w jedym z 2 dostępnych trybów - mianowicie w Co-op'a. Co-op bardzo fajny. Ekran podzielony jest na 2 części (podział w pionie, nie w poziomie) ale mało podobało mi sie że gdy jeden gracz zginie np. spadając do wody to drugi gracz automatycznie też kończy grę zamiast np. takiego rozwiązania ze gracz który zginął odradza się najbliższym punkcie zapisu. Rozumiem takie rozwiązanie jedynie jak jeden gracz dostanie kulkę i czeka na odnowienie zdrowia przez 2 gracza który jeśli tez zginie to gra się kończy i powraca do punktu zapisu.Ogólnie polecam obie gry chociaż multi jest trochę lepsze bo tłumaczone ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×