Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem SONY POLSKA na fejsie wiadomość :P

Zobaczymy co odpowiedzą :) Jak powiedzą jak namierzyć to na pewno zakupię... Pomimo iż niektórzy mawiają że jest to CRAP HAWK... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to ogarną w najbliższym czasie bo uruchamianie powyżej 2 minut, errory, zwisy konsoli ... (mam Slima).

Ps. w PSS mam ustawiony angielski, bo z PL był swego czasu problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem SONY POLSKA na fejsie wiadomość :P

Zobaczymy co odpowiedzą :) Jak powiedzą jak namierzyć to na pewno zakupię... Pomimo iż niektórzy mawiają że jest to CRAP HAWK... ;)

każą Ci najpewniej napisać na profilu playstation polska na FB- mają tam fajny app pomoc techniczna i w któreś dni odpowiada expert PS na pytania./ prośby o pomoc.

mi też się starhawk bardzo podoba, przynajmniej single, multi kupię może za rok bo teraz jest za dużo w ps+ do ogrania już :)

@up zrestartuj router bo to pomaga czasem :)

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku nowe PS Store śmiga i gra jak nigdy. Wszystko bardziej poukładane, przejrzystsze i sama szata graficzna, układ i budowa sklepu powala wg.mnie poprzednią wersję. Z początku strasznie wolno się ruszał, a teraz jest już ok. Z Playstation+ żadnych problemów nie miałem. Niech tylko zrobią coś jeszcze z dodatkami do gier i gitara.

ZDECYDOWANIE CAŁOŚĆ NA + :banana:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według mnie zbyt się pospieszyli. Powinni zostawić stary sklep i możliwość wyboru nowego (Bety).

Dopiero jak wszystko by pasowało to usunęli by starą.

Wszystko tak szybko.

To jak zmiana z XP na Vistę, Vista ładniejsza, ale z początku miała wielkie problemy. Z czasem ją udoskonalono i wyszedł Windows 7 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że zmiana wyszła na plus.

Interfejs jest faktycznie bardziej przejrzysty i intuicyjny, tylko trzeba się do niego przyzwyczaić.

No i najważniejsza kwestia wygląd, któremu nie można niczego zarzucić, idealnie wpasowuje się w obowiązujące trendy minimalizmu i przejrzystości.

Brawo Sony !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bardziej poukładane, przejrzystsze i sama szata graficzna, układ i budowa sklepu powala wg.mnie poprzednią wersję.

To bez podpowiedzi znajdź Starhawk samo multi. Powodzenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

No Starhawk multi się odnalazło. ALE na pewno MUSZĄ coś zrobić z tą wyszukiwarką bo średnio dobrze działa jak na razie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że wszystko jeszcze nie będzie działało tak jak należy i trochę prawdy w tym, że mogli to dopracować i dopiero wtedy nam to podać na tacy, a nie stwarzać cyrki i oddawać w nasze ręce niedokończony sklep. Myślę, że poczekajmy jeszcze troszeczkę i wszystko będzie grało jak należy (chociaż u mnie żadnych problemów nie było). Najlepszym rozwiązaniem byłoby danie nam wyboru - albo zostajemy przy starym sklepie, albo przerzucamy się na nowy. Niech tylko poprawią wyszukiwarkę i dodatki do gier (no i może niech uruchomią tą magiczną zakładkę "Filmy"). Kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znajomy kupuje pewną grę na PSS.

Czy jeśli udostępni mi konto (kody dostępu będzie miał on i ja), to czy możemy grać w ten tytuł nawet, gdy drugi z nas gra? I jak wygląda sprawa z multi. Będzie mógł grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można dodać funduszy do portfela Błąd 56

Nic na PSN od nowego sklepu nie można kupić wyskakuję błąd 56! Co to ma być?! Miałem ochotę zagrać w AMY bo jest w dobrej cenie dla posiadaczy plusa, a tu taki numer może sklep fajny teraz jest ale o dupe rozbić takie coś jak nie działa. Czy SONY POLSKA ma zamiar z tym coś zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gonz4les dostałeś jakąś odpowiedz od Sony????

Czy działa Ci PSS???

Kazali mi się zgłosić jak po tygodniu nic się nie zmieni. Tydzień mija w sobotę. niestety po wczorajszej aktualizacji mam błąd 80710102...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim napisałeś znalazłem już rozwiązanie tzn. ustawiłem ręczeni DNSy i jest ok. PSS u mnie już działa.

Ja po aktualizacji błędu nie mam ale nadal PSS nie działa...

A jak ustawić dns??

Edytowane przez xxx25xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia sieci i później ustawienia niestandardowe i tam w pewnym momencie będziesz miał do podania IP, ip routera i adresy DNS.

Czy jest jakaś możliwość aby kupować w Playstation Store bez kodów i podpisywania umowy z jakimś bankiem na kartę kredytową?

Mam kartę pre-paid z Pekao ale system twierdzi, że nie prawidłowe dane, próbowałem z kartą bankomatową mBanku, ale wtedy jest, że numer nieprawidłowy.

Nie mam zamiaru posiadać karty kredytowej ani kupować kodu na 100zł jeśli chcę kupić grę za 18zł :-)

W mBanku jest coś takiego jak wirtualna eKarta, czy da się za jej pomocą dokonywać zakupów w PSS?

Edytowane przez Gonz4les

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kartę Visa Electron w mBanku to jak najbardziej możesz robić zakupy w PSS. Sam dwukrotnie kupowałem subskrypcję PS+. Musisz tylko zalogować się w mBanku i ustawić kwotę maksymalną np. 200zł za płatności w internecie, bo domyślnie jest 0zł. Potem wystarczy dokonać zakupu w PSS.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez spajrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kupić sobie coś takiego http://prepaid.bzwbk...nternetowe.html

Ja z tego korzystam.Kiedyś kupiłem na Allegro za 1PLN.

Jest to karta na którą wpłacasz sobie kasę od 1pln do 3kpln max.

I możesz sobie doładować konto w PS lub płacić jak kartą kredytową.

Coś na zasadzie Tak-tak w telefonii komórkowej.Jak doładujesz to masz jak nie to nie ;-)

A tu masz link do aukcji. http://bank-zachodni-wbk.na.allegro.pl/karta-internetowa-bzwbk-nowe-wyzsze-limity-i2726920943.html

Edytowane przez xxx25xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak teraz po aktualizacji PSS znaleźć DLC do WRC2 o nazwie Tokyo Urban Rally? Przed aktualizacją go widziałem za ok 18 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowe PSS chodzi tak samo ślamazarnie jak stare, jedynie taka różnica, że teraz nie wiem gdzie co jest, ikony są znacznie większe przez co znacznie mniej się mieści na ekranie, jest jakiś sposób na korzystanie ze starej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sposobu na powrót do starej wersji sklepiku. Jedynym ratunkiem jest korzystanie z PSS US. Amerykanom pozostawili stary sklepik, a nas uraczyli tym gównem. Kochane Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nowy sklep bardzo się podoba pod względem stylistycznym. Wszystko ładne i przejrzyste. Na prędkość działania sklepu również narzekać nie mogę. Jednak jego największa zaleta to grupowanie tytułowe. Np. interesuje Cię MP3 i masz wszystko pod ręką: gre, dlc, tapety, avatary itd. Największa wada to wyszukiwarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kartę Visa Electron w mBanku to jak najbardziej możesz robić zakupy w PSS. Sam dwukrotnie kupowałem subskrypcję PS+. Musisz tylko zalogować się w mBanku i ustawić kwotę maksymalną np. 200zł za płatności w internecie, bo domyślnie jest 0zł. Potem wystarczy dokonać zakupu w PSS.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Miałeś rację, wcześniej nawet na to zaglądałem, ale zamiast na limity kwotowe popatrzyłem na limity ilościowe :-)

Dzięki za podpowiedź.

Odnośnie nowego sklepu moja opinia jest pozytywna.

Edytowane przez Gonz4les

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×