Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się czysto teoretycznie czy da się podzielić slot z ps+ na trzy konsole (lub 2 - pozostałe ofline poza 2 online). Jeżeli aktywuje ps+ na jednej konsoli pobiorę zawartość i odłączę ją od internetu - będzie działać offline. Następnie deaktywuję przez sloty przez www i aktywuję je na 2 systemach podpiętych do neta. Może ktoś eksperymentował i wypowie się w tej kwestii. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcja sortowania dlc i opcja sortowania listy pobranych, bylo by idealnie ale zawsze mozna wejsc w odpowiednia gre i z tamtad pobrac dlc.Za free sciagnelem wczoraj Dead Space 2 i Red Dead Redemption :biggrin: a ubolewalem ze nie udalo mi sie na czas kupic ps+ :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max to 2 konsole. U mnie jak padnie net to moge pograć max godzinke. Gry zamieniają się w triala

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy PSS dosyć dziwaczny. Trzeba się przyzwyczaić. Na tą chwilę mam wrażenie, że jest znacznie mniej intuicyjny od poprzedniego, dlatego tak wiele osób narzeka. Z plusem miałem ten sam problem, co poprzednicy. Również mi go nie "widziało". Poskutkował sposób, który pisała jedna z osób na poprzedniej stronie w tym temacie. Czyli z "zawartości do pobrania" pobieramy dowolny pliczek np. jakieś tło, albo awatar, które kiedyś kupiliśmy jako "plusowcy" i automatycznie nam się subskrypcja odblokowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz pomogło , już teraz nie mam + , nawet jak pobiorę avatar to i tak nie mam .

Dla mnie to jakaś wielka kpina . Czy Sony zawsze coś musi zje*** .

Edytowane przez momanx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dziwi mnie bardzo, czemu po prostu nie zrobili jakiejś close-bety czy też testów tego PS Store?

Działa tak jakby wypuścili świeżą kompilację i teraz łatali burdel na żywca. Przykład: problemy z PS+ - mimo, że istnieje trick, to nie oznacza, że każdy ma go znać - dziwi mnie fakt, że tak ważna część PSN nie działa od ponad 24h i jeszcze nic z tym nie zrobili. Baaardzo nie profesjonalne zachowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo nie profesjonalne zachowanie

A nie jesteśmy czasem królikami doświadczalnymi? Mowa o PSS w Europie? Bo wszedłem sobie na drugie konto, na PSS amerykański i tam żadnych zmian nie ma. Nadal obecny jest stary PSS (oczywiście na ciemnym, czarnym tle, tak jak zawsze, co odróżniało go od europejskiego). Nie wiem jak to było dotychczas, bo konsolę mam od pół roku, ale czy dotychczas PS Store przechodził jakiekolwiek modyfikacje od czasu, gdy powstał? No i czy czasem ta zmiana nie ma związku z tą nową kampanią promocyjną PS3 (or something...), której teaser pojawił się wczoraj online?

BTW - nie wiem jak u Was, ale u mnie wyszukiwarka w ogóle nie znajduje pierwszej części "Darksiders". Jest tylko dwójka...

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy PSS dosyć dziwaczny. Trzeba się przyzwyczaić. Na tą chwilę mam wrażenie, że jest znacznie mniej intuicyjny od poprzedniego, dlatego tak wiele osób narzeka. Z plusem miałem ten sam problem, co poprzednicy. Również mi go nie "widziało". Poskutkował sposób, który pisała jedna z osób na poprzedniej stronie w tym temacie. Czyli z "zawartości do pobrania" pobieramy dowolny pliczek np. jakieś tło, albo awatar, które kiedyś kupiliśmy jako "plusowcy" i automatycznie nam się subskrypcja odblokowuje.

Odblokowała ci się na stałęł subskrybcja + ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko raz za działał , zadzwoniłem i zgłosiłem do Sony , babka mówiła że , już dużo zgłoszeń mają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z szybkością?? coś już poprawili?? wczoraj jak próbowałem wejść w ściągniętą listę tytułów nie doczekałem się (a trwało to około 3-4 minuty)... Póki co naprawdę nie wiem co skłoniło sony do tej nowej szaty graficznej ale jakbym dał poprzedniej 9/10 (nie miałem specjalnie opuźnień a wszystko było bardzo łatwe w przyswojeniu) tak tu maksymalnie 4/10 (te 4 za dosyć ładny wygląd chociaż straszy mi bardziej odpowiadał) aby wejść w listę gier od a do z trzeba się nieźle napocić i czekać wieki... Dobrze że mój najbliższy zakup to okami hd które wychodzi dopiero 31 więc może do tego czasu tą kupę (gdyż nie wiem jak inaczej nazwać nowy sklep) załatają...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie - nawigacja w sumie łatwa do ogarnięcia, tylko to nieszczęsne ściąganie dem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem machinarium i zaskoczylo. nowy store bardziej mi sie podoba. do tego RDR,darksiders, oddworld hd i dead space 2 znow za free;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo jak RdR za free i już plus działa normalnie to jak tylko wroce do domu to zasysam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też już śmiga wszystko ładnie. PS+ jest od razu, jak wejdzie się do PSS. Dalej nie da się w wyszukiwarce znaleźć Darksiders... Na szczęście wszedłem do zwykłych gier i jest tam na pierwszej stronie, niby za 59zł :P a tak naprawdę za free do ściągnięcia. Fajnie, że wrócił, bo PS+ mam od dwóch miesięcy, a wtedy wypadł już z oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak trzeba królików doświadczalnych to Europa. A jak już trzeba CSa dać to ni hu hu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze nowości budzą kontrowersje,........ przyzwyczaimy sie i za kilka miechów nikt nie będzie marudził ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączyłem teraz dopiero nowy store i tak:

+

za szybkość

czytelność

styl

wykrycie ps+ od razu

minus:

sekcja ps+ gdzie napis your instant collection zajmuje praktycznie pół ekranu

aby coś pobrać w plusie trzeba się naklikać 2x tyle co na wcześniej wersji sklepu..

nie startuje downnload sam tylko widzimy ekran gotowy do pobrania trzeba kliknąć pobierz ...

dalej trzeba co start store klikać, że chce się kontynuować w j ang.

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

awierone - popieram twoje zdanie :) Za jakiś czas wszyscy będą hulać po nowym PS Store bez zająknięcia.

Pozdrawiam

PS: Zaraz i ja obczaję nowy sklepik ;) A jak nie spier..... nic nazbyt to może i coś się kupi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam bardzo podoba się nowy PSS :) posiada łatwy i przyjemny w użyciu interface z ładną szatą graficzną.

Nic tylko się cieszyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iż oddaliłem sie z zakupami na PSS to powiem szczerze że bardzo mnie zaskoczyli ogólnie nowa wersja na wielki + i to bez żadnych wad ...xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączyłem teraz dopiero nowy store i tak:

+

za szybkość

czytelność

styl

wykrycie ps+ od razu

minus:

sekcja ps+ gdzie napis your instant collection zajmuje praktycznie pół ekranu

aby coś pobrać w plusie trzeba się naklikać 2x tyle co na wcześniej wersji sklepu..

nie startuje downnload sam tylko widzimy ekran gotowy do pobrania trzeba kliknąć pobierz ...

dalej trzeba co start store klikać, że chce się kontynuować w j ang.

ten komunikat będzie ci wyskakiwał aż nie zmienisz języka na pl... przecież jest tam napisane jak wyskakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×