Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale masz odblokowanego AKS-74u?*

A działa u was ta stronka veteran.battlefield.com? Bo nie moge zarejestrować BC2... Jak patrzyłem na inne BF'y to się wyświetlało okienko do wpisania kodu, ale jak zmieniłem na !943 lub na BC2 to nie było tego okienka... A widziałem gostków w grze, którzy mieli już veterana, a niektórzy M1 Grand'a... Macie tak samo?

*problem rozwiązany

Edytowane przez Dueq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba odblokować/zdobyć, żeby mieć karabinek w UAV?

Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Edytowane przez fenrizpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalizacja do pojazdów umożliwiająca strzelanie drugim rodzajem uzbrojenia.....takie koło zębate z 3 nabojami na nim :biggrin: Trzeba ciągle działać w pojazdach i chyba działkach stacjonarnych aby w końcu to odblokować....w wersji limitowanej chyba była ta specjalizacja od razu odblokowana (tj po wpisaniu kodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba odblokować/zdobyć, żeby mieć karabinek w UAV?

To jest dodatek dla pojazdow - Alternatywne prowadzenie ognia (Alt fire), na rysunku jak dobrze pamietam jest zębatka i naboje. Jak juz to ustawisz to pod R1 bedziesz mial rakiete, a pod R2 karabinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko.. jak odblokować magnum ammo? Dostajemy to przy odpowiedniej randze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakich mapek ? sa dwie w limitce ktore sa odrazu przejrzuj wszstkie tryby gry i mapy ja mam i niczego nie sciagalem czy kupowalem w storze ... sa store mysle ze bedzie dostepny od 18 tak jak maja wyjsc te dlc ale moge sie mylic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie store juz jest czy nie? bo nie moge pobrac mapek

sklep nie musi dzialac abys mial mapki, wystarczy wpisac vip code, nawet jesli pisze iz sklep jest niedostepny, zaryzykowalem na wlasnym kodzie i wszystko dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak w temacie - czy dobrał już ktoś z Was optymalne ustawienia czułości w grze i na Fragu?

PS.

Z całym szacunkiem.....proszę mi od razu nie wyjeżdżać z hasłami że gra na Fragu jest oszustwem bądź beszczeszczeniem gry bo to nie miejsce na takie spory....

Pozdrawiam

PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kto sie teraz ujawni z odpowiedzia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kto sie teraz ujawni z odpowiedzia? ;)

:rofl: hehehe ciiisza.. choc po Twoim poscie to wlasnie posiadacze zgodnie ukrzyzuja pytajacego :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rofl.gif hehehe ciiisza.. choc po Twoim poscie to wlasnie posiadacze zgodnie ukrzyzuja pytajacego biggrin.gif

Dlatego zaznaczałem że nie czas i miejsce na te spory.....wiele o tym było pisane...wiele krwi się lało....po co.....

Chcę krótkiej odp. i tyle pardon.gif

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj swoje PSNid to Ci napisze PM jak ustawic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sie zaczyna.....proste pytanie a zaraz chcieliby znać nawet nr. buta.....wrrrrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sie zaczyna.....proste pytanie a zaraz chcieliby znać nawet nr. buta.....wrrrrr...

Mam gdzies twoj numer buta. Unikac Cie moge jedynie przez PSNid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzies twoj numer buta. Unikac Cie moge jedynie przez PSNid.

nie musisz się mnie obawiać...nie jestem maniakiem grającym po kilkanaście godz. na dobę. Gram dla czystej przyjemności. A tak na marginesie doszedłem sam do jakiś sensownych ustawień lecz nadal jestem ciekaw jakie ustawienia mają inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W grze czułość ustawioną mam na max, a na fragu 4,5 i na takich ustawieniach gra mi się najlepiej. Jakie ustawienia masz TY? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. W grze na połowie a na Fragu 4,5

2. Teraz próbuję prawie max w grze i 3 na Fragu - chyba chodzi płynniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ,nie słyszę jak mówią w grze są tylko napisy a nic nie mówią ruszaja tylko wargami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ,nie słyszę jak mówią w grze są tylko napisy a nic nie mówią ruszaja tylko wargami

W jakiej wersji? Na PS3 czy na PC? Mój znajomy miał ten problem ale na PC. Na PS3 nie spotkałem się z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej wersji? Na PS3 czy na PC? Mój znajomy miał ten problem ale na PC. Na PS3 nie spotkałem się z tym.

PS3 w końcu to forumo konsolach czy PC?

Mówią tak cicho ,że bania mała jestem grą na konsole zawiedziony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 w końcu to forumo konsolach czy PC?

Mówią tak cicho ,że bania mała jestem grą na konsole zawiedziony

Czas podglosnic sobie hsa... lub kupic nowego:] Polecam hsa sony... Jesli chodzi o mowe z gry to ustawienia sound lub zakup glosnikow (granie na dzwieku z tv to jawny gwalt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas podglosnic sobie hsa... lub kupic nowego:] Polecam hsa sony... Jesli chodzi o mowe z gry to ustawienia sound lub zakup glosnikow (granie na dzwieku z tv to jawny gwalt)

Proszę bardzo podać adres to wyślesz mi sprzęt tak?

Telewizor mam sony bravie ostatni raz wydałem 2 tysiące na Karabin do asg i nie wiem czy przybedzie gotówki coś do maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo podać adres to wyślesz mi sprzęt tak?

Telewizor mam sony bravie ostatni raz wydałem 2 tysiące na Karabin do asg i nie wiem czy przybedzie gotówki coś do maja

Chodzi ci o głoś w grze (fabule) czy online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×