Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moja konsolka stoi sobie w DMZ i nic sie nie dzieje. chociaz przyznam sie ze kilka razy dostalem kicka z psn, ale przeszlo samo. w becie bylo ok. a bc1 generalnie taka sytuacja tez nie miala miejsca, problem byl taki ze przy nat2 nie wszyscy mogli dolaczyc do mojego skladu i vice versa. Masz kablówke czy NEO? Sprobuj pominac router i podlacz konsole bezposrednio do modemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu wrócę do inżynierów i ich nieszczęsnych "plusiekw". Jak mam odpalić RPG zza ukrycia/rogu żeby trafił pojazd z tym cholerstwem, bo na razie zero sukcesów.

Ktoś wie jak, ma doświadczenia, bo u mnie kicha. Podobnie z wiatrakiem. Pluskwa podłożona, heli startuje, ja namierzam - pomarańczowy kwadracik sygnalizuje zapluskwiony pojazd - odpalam RPG, pilot robi zgrabny zwrot i... Dupa. RPG leci sobie po prostej. Nie pomaga nawet ciągłe obserwowanie celu zza osłony, przez okular RPG oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu wrócę do inżynierów i ich nieszczęsnych "plusiekw". Jak mam odpalić RPG zza ukrycia/rogu żeby trafił pojazd z tym cholerstwem, bo na razie zero sukcesów.

Ktoś wie jak, ma doświadczenia, bo u mnie kicha. Podobnie z wiatrakiem. Pluskwa podłożona, heli startuje, ja namierzam - pomarańczowy kwadracik sygnalizuje zapluskwiony pojazd - odpalam RPG, pilot robi zgrabny zwrot i... Dupa. RPG leci sobie po prostej. Nie pomaga nawet ciągłe obserwowanie celu zza osłony, przez okular RPG oczywiście.

Musisz zrobic zoom na ten pojazd i odczekac z 2-3 sekundy az sie pojawi odleglosc kolo kwadracika. Wtedy (trzymajac zoom caly czas) mozesz poslac rakiete nawet w powietrze i skreci za pojazdem. Zauwazylem ze da sie "namierzyc" ten pojazd nawet zza przeszkody (mur, sciana) nie widzac go, wystarczy miec ten kwadracik na ekranie trzymajac zoom, wtedy tez sie odleglosc pojawia i poslana w powietrze rakieta tez skreca, ale nie zawsze wtedy trafia w pojazd. Nawet powiedzial bym ze raczej nie trafia (choc ewidentnie skreca za nim). Kilka razy tak poslalem rpg ale nie dostawalem zadnych punktow za to nawet sie ten krzyzyk na celowniku nie pojawial, co pokazuje jak robisz damage komus/czemus. Tak ze lepiej widziec cel. Wtedy dziala na bank. A za helikopterem bedzie latac az go w koncu trafi :). Przynajmniej ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to jest piekna rzecz w BC wlasnie to namierzanie.

Polecam szczeglonie z kampiacymi snajperami (musisz miec kumpla do namierzania) lecisz do snajpera, przyklejasz nadajnik do niego, haslo do kolegi ze namierzony i wtedy (moj rekord to 185 m) snajper dostaje wielkie kabooom z naprowadzajacego rpg :D zabawa przednia polecam :D !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zostałem szczęśliwym posiadaczem Ps3 niestety wersji podstawowej bez gier dlatego postanowiłem ściągnąć demo BF:BC2. Domo  zainstalowałem lecz pojawił się problem gdy daje play now łączy się  joining game lecz po chwili wyskakuje cannot join i connection problem. ps3 jest podłączone przez router próbowałem bezprzewodowo jak i przewodowo i nic dalej to samo na innych grach nie próbowałem ale interent działa prawidłowo. Aha przy teście połączenia pisze że mam nat3 i że mogą być problemy z komunikacją czy to ma coś współnego?

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zostałem szczęśliwym posiadaczem Ps3 niestety wersji podstawowej bez gier dlatego postanowiłem ściągnąć demo BF:BC2. Domo  zainstalowałem lecz pojawił się problem gdy daje play now łączy się  joining game lecz po chwili wyskakuje cannot join i connection problem. ps3 jest podłączone przez router próbowałem bezprzewodowo jak i przewodowo i nic dalej to samo na innych grach nie próbowałem ale interent działa prawidłowo. Aha przy teście połączenia pisze że mam nat3 i że mogą być problemy z komunikacją czy to ma coś współnego?

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Ja też tak miałem raz, odczekałem 10 minut i potem wszystko śmigało jak marzenie. Nie wiem czy to jest spowodowane, ale odczekaj chwilę i spróbuj ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałem raz, odczekałem 10 minut i potem wszystko śmigało jak marzenie. Nie wiem czy to jest spowodowane, ale odczekaj chwilę i spróbuj ponownie.

No właśnie od wczoraj próbuje i nic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie może nie dotyczące BC2, ale proszę o odpowiedź. A mianowicie, czy opłaca się kupować BC i to kiedy premiera BC2 jest tuż tuż? Bo mam chrapkę na tę grę, ale nie wiem, czy będę miał z kim poszarpać online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, ale mi chodziło o zakup BC, a nie BC2 :rolleyes:.

Edytowane przez RoZi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie może nie dotyczące BC2, ale proszę o odpowiedź. A mianowicie, czy opłaca się kupować BC i to kiedy premiera BC2 jest tuż tuż? Bo mam chrapkę na tę grę, ale nie wiem, czy będę miał z kim poszarpać online.

Jesli bedzie miec to wplyw na zakup BC2 (ze Ci braknie kasy na dwojke na przyklad), to nie kupuj. A jesli nie masz co robic przez nastepne 3 tygodnie i jest tania to mozesz kupic bo jest ciekawa. Choc za ilosci ludzi na serwach nie recze bo np moi znajomi co grali w BC (a jest ich sporo), wszyscy graja teraz w demo. Poza tym trzeba troche pograc online zeby poodkrywac lepsze bronie i ekwipunek. Wiec moze skup sie na demie BC2 i przygotuj sie na Marzec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupuj BF1 ale żeby Ci starczyło czasu pograć w BF i BF2 to musisz już być na emeryturze :biggrin:

Edytowane przez commor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kiedy biorę my stats czy my weapons and vehicles. JEST problem, pisze "updating your stats" ale kiedy zupdatuje moje staty to mam prościej mówiąc, u mnie wyzerowane gdy na leaderboardach nie? Niemogę podejrzeć dobrze statów, jakaś rada panowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam. wiec na początek o wywalaniu jest to wina serwerów PS3 kontaktowałem się z usługodawcą w tej sprawie i Oni powiedzieli że wina nie leży po ich stronie... wiec jak można się domyślić to przez PS3 jeszcze nie jest to tak dopracowane... Zresztą mi się problem rozwiązał jak zaktualizowałem system gram bez wywalania... Co do "Batla" demo jest niby na 30 dni ale ja zagrałem 30 godzin i się już nie mogę połączyć... wiec widocznie coś jest nie tak ogółem demo ma być dostępne tylko do 25 lutego tak napisali w regulaminie. Na 2 konsoli na innym koncie mogę grać normalnie...

Tak tylko dodam mam 2M łącze i korzystam z wifi działa bez zarzutów, poza tym że na kompie nie mogę nic "targać" bo wtedy sie nie loguje na czarnulce

Moj psID: akaii84

Gra znowu ruszyla... :)

Edytowane przez akaii84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko , czy to prawda ze pełny dubbing biędzie miała tylko wersja na x-a. A czy wersja na pleya będzie miała chociaż napisy pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing będzie na x-kloca i pc, nas użytkowników ps3 ominie szerokim łukiem.

A tak na marginesie to opcja szukaj nie gryzie. Było już na ten temat, nawet w newsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy u was w niektórych momentach występuja takie delikatne zniekształcenia obrazu np: na lini niebo,chmury itp. zaznaczam że nie jest to cały czas i zaobserwowałem to na tej demówce. Proszę o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy u was w niektórych momentach występuja takie delikatne zniekształcenia obrazu np: na lini niebo,chmury itp. zaznaczam że nie jest to cały czas i zaobserwowałem to na tej demówce. Proszę o odpowiedz.

U mnie smiga wszystko jak nalezy. Nie zaobserwowalem zadnych znieksztalcen w becie jak i demie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

mam pytanie, czy serwery w BC2 będą wspólne dla PC i PS3 czy kazda platforma ma swoje serwery ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda platforma będzie miała swoje, zresztą jak sobie wyobrażasz granie przeciwko myszce i klawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda platforma będzie miała swoje, zresztą jak sobie wyobrażasz granie przeciwko myszce i klawie?

no wlasnie to byla moja taka obawa ale ja rozwiales :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś jaki klawisz do zaznaczania wrogich celów bo nie moge się odnaleźć a konsole mam od paru dni na PC było to Q a na ps3 nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Małe pytanie dotyczące tłumaczenia. Nie wyjdzie ono w postaci jakiejś łatki czy czegoś w tym stylu czy w ogóle nie będzie na ps3?

Pzdr

Pm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×