Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie otwiera spadachron?

Mam tez problem z dzwiekiem. PS3 mam podpiete pod kino domowe 5+1 kablem optycznym. W zadnej grze nigdy nie mialem problemow z dzwiekiem, jednak w bf2 czesto zdarza mi sie tak jakby przerwanie przesylu dzwieku, nastepuje taka sekundowa cisza. Czym to moze byc spowodowone? Czasem zdarzy sie to raz na godzine, a czasem 3 razy w ciagu 20minut...

Edytowane przez Rev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie otwiera spadachron?

2x X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo sie juz komus wklepac kod? trzeba uzywec " - " miedzy znakami czy nie? co z bronia m1, dla weteranow? jak to odbkokowac? gralem w bc1, bc1943 i dalej mam zablokowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za którymś razem mój kod został zaakceptowany. 

Wpisywałem dużymi literami z " - " między znakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej.

Kupiłem dziś w Saturnie wersje na PS3, ale czy to nie powinno być w wersji PL? Instrukcja do gry jest, ale sama gra nie. Coś trzeba pobrać z neta, czy Saturn sprzedaje wersje EN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 nie ma wersji Polskiej. Jedynie na Xboxa i PC możesz posłuchać Pazurę i spółkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za którymś razem mój kod został zaakceptowany. 

Wpisywałem dużymi literami z " - " między znakami.

Kod należy wpisywać z 'capsem' i '-' wtedy łapie bez problemu.

pzdr

pm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo nie mam headstetua a posiadam kamerke playstationeye, wyciągnąłem ja zakurzoną z jakiegoś pudła, bo normalnie jej ni używam. Moje pytanie brzmi: Czy w battlefield bad company 2 można używać kamerki jako mikrofonu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo nie umie się połączyć z storem przez grę by pobrać dodatkowe mapy...Ma tak też ktoś???

Ponieważ beda dostepne dopiero w piątek.. ale niewiem co będzie jak juz sie wpisało kod .. sam wpisałem a nikt na to pytanie odpowiedzieć nie umie lub niechce :P

Edytowane przez freezy1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobrze, że ja przynajmniej nie wpisałem :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic nie będzie jak już się ten kod wpisało. Po prostu się odblokuje bo u mnie wyskakuje pierw taka ramka i tam pisze, że twój kod został poprawnie zweryfikowany, czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo ale pewnie jak zadziała PSstore będzie wszystko można pobrać .spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem zbyt ciemny... albo poprostu nie wiem po jakiej frazie szukac w google...

Co oznaczaja biale kwadraty z zaograglonymi rogami tuz obok nicka na scoreboardzie ? Nie wszyscy to maja... jedynie niektorzy. OCzywiscie chodzi mi o multi.

Uprzedzajac glupie komentarze... tak, sprawdzalem w instrukcji... tak, szukalem za pomoca google.com.

Edit:

Znalazlem ze chodzi o veteran rank... rzeczywiscie jakis tam posiadam... Ale zgodnie z info w linku powinna tam byc cyfra :/

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/400373.page

Edytowane przez dreadnought1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem zbyt ciemny... albo poprostu nie wiem po jakiej frazie szukac w google...

Co oznaczaja biale kwadraty z zaograglonymi rogami tuz obok nicka na scoreboardzie ? Nie wszyscy to maja... jedynie niektorzy. OCzywiscie chodzi mi o multi.

Uprzedzajac glupie komentarze... tak, sprawdzalem w instrukcji... tak, szukalem za pomoca google.com.

Edit:

Znalazlem ze chodzi o veteran rank... rzeczywiscie jakis tam posiadam... Ale zgodnie z info w linku powinna tam byc cyfra :/

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/400373.page

białe kwadraty to nic innego jak ranga veterana,tylko sam nie wiem dlaczego te kratki są puste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, że ciągle od godziny mi wyskakuje taki komunikat:

UNABLE TO LOG IN, PLEASE TRY AGAIN, lub UNABLE TO LOG IN TO EA ONLINE.

Gre mam od 3 dni i nie miałem problemu, a teraz nagle się połączyć nie mogę!!

Wszystko inne działa,l mam neta itp itd..

O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, że ciągle od godziny mi wyskakuje taki komunikat:

UNABLE TO LOG IN, PLEASE TRY AGAIN, lub UNABLE TO LOG IN TO EA ONLINE.

Gre mam od 3 dni i nie miałem problemu, a teraz nagle się połączyć nie mogę!!

Wszystko inne działa,l mam neta itp itd..

O co chodzi?

Jest jakiś błąd serwerów ea, parę osób już o tym napisało ->> http://www.ps3site.pl/forum/topic/17682-battlefield-bad-company-2/page__st__1660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

białe kwadraty to nic innego jak ranga veterana,tylko sam nie wiem dlaczego te kratki są puste

OK, a za co dostaje się rangę Veterana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

kod vip ( duze litery i - ) zalapalo potem pojawilo sie menu multi z dodatkowa zakladka takie z gwiazdka i tam byly gadzety potem zniknely nie wiem dlaczego i czy wy nadal macie problem ze storem ? moze to od tego zalezy ... qwa troche mnie martwi ten napis na kodzie pod spodem - ONCE ENTERED CODE IS VOID :\ ... moze poszedl w dupe juz chociaz napisane bylo ze jest ok tylko te dodatki poszly w kosmos juz sam nie wiem co jest grane ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem.

Nie wiem gdzie należy wpisać kod odblokowywujący do broni AKS-74u... Może mi ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wpisywanie kodow wygladalo nastepujaco...

Pierwszy raz wlaczylem gre... wyskoczylo okno... wcisnelem X. Wyskoczyla klawiature to wpisalem kod na bron ktory dostalem ze sklepu ultima.pl. Pozniej szukajac miejsca gdzie wpisac drugi kod (czyli VIP code) klepnelem notabene nie dzialajacy store... wyskoczyl komunikat ze nie dziala... ale po klepnieciu X wyskoczyla klawiatura zeby wpsiac kod... wpisalem i zatwierdzilo. Nie wiem jak inni ale mam 12 map, a nie 10 jak w podstawce do conquesta i rusha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kod to był Vip Code. A na broń żadnego komunikatu o kod nie miałem. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×