Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi ci o głoś w grze (fabule) czy online?

Fabułe tryb jednoosobowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabułe tryb jednoosobowy

Sprawdz, jak masz dzwiek ustawiony w grze - jak leci ci w pelnym rozbiciu 5.1 przez TV to mozesz miec problem wlasnie przez to. Zmien i po klopocie (powinno byc :pardon: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się połączyć on line? BO mi wyskakuje failed.A co ciekawsze wcześniej wyskoczyła mi jakaś licencja,gdzie musiałem podać ponownie hasło,które nie chciało wejść :blink: ....dodam,ze wczoraj grałem bez problemu. Ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomorrow, 12th March, and Saturday, 13th March at 8:00GMT/9:00 CET:12:00 (midnight) PST, EA will take the servers down, this time we will come up with even more hardware with more capacity to handle all the BFBC2 traffic. Once the maintenance is complete you will experience an improvement to your online experience.

This will be extended maintenance to allow the new hardware to be installed and affect all three platforms (PC, PS3 and Xbox 360).

Maintenance on Friday 12th will last for 4 hours - 8:00 GMT to 12:00 midday GMT/9:00 CET to 13:00 CET/12:00 midnight PST to 4:00 PST.

Since launch a week ago, BFBC2 has already put EA servers through the following stress:

The 4 different soldier types have gathered a score of more than 34 Billion.

There's been more than 400M kills made.

1.3M roadkills

Squads and Teams have assisted each other to 6.2 Billion points.

Now we are adding more capacity to let you smash those numbers multiple times over in the weeks to come.

Edytowane przez DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech robią to w tygodniu a nie w weekend kiedy najwięcej ludu gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech robią to w tygodniu a nie w weekend kiedy najwięcej ludu gra.

a nie dasz rady sie powstrzymac od gry w godzinach 9-13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił fraga i wcale tak nie pomaga. Poza tym faktycznie czasami są jakieś opóźnienia. Dla mnie Pad jest ok. To wszystko to kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie tez wydaje gdy kupilem konsole tego balem sie najbardziej ze nie dam rady w fps'ach ale po trzech miesiacach grania nie tylko w fps daje rade i to nie jest trudne ... i naprawde mozna sporo tylko trzeba checi i wytrwalosci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam problem z połączeniem w grach Battlefield (1943, Bad Company, Bad Company 2) - Gram 4-10 min i dostaję kopa z serwera.

Moja czarnula łączy się z netem za pomocą wifi, na kompie nie mam problemów z grą przez neta, a mój sygnał (na pc) jest bardzo dobry.

PS. Pobieram normalnie gry z PS STORE, testowałem łącze - niby wszystko gra.

W czym może być problem?

Pozdrawiam, Jarek.

podłącz z routera kabel bezpośrednio do PS3 :) i problem powinien zniknąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłącz z routera kabel bezpośrednio do PS3 :) i problem powinien zniknąć :)

i zmień wtedy opcje w network

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, pomóżcie i napiszcie gdzie mogę sprawdzić swoje dokładne statsy tzn. o stronę internetową mi chodzi :biggrin: Szukam i szukam, i nic... Na oficjalnej http://www.battlefieldbadcompany2.com/ nie ma odnośnika

JUŻ MAM! :smile:

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grając reconem na mapie panama canal zabiłem za pomocą tommy guna bardzo dużo osób. Byłem z tego wyniku dumny. Dziś chcąc zobaczyc ile osób zabiłem wszedłem w statystyki broni i okazało się że nie naliczyło mi żadnego zabitego za pomocą tej broni (0 kill, 0 shot, tak jakbym tej broni w ogóle nie używał). Punkty do recona dostałem, zabójstwa do statów zaliczyło tylko w broni nic sie nie ruszyło.

Z góry zaznaczam że nie piszę tu od razu po tym jak zobaczyłem że nie naliczyło mi statów broni tylko troche odczekałem i zobaczyłem ponownie.

Miał ktoś podobno problem? Naprawi się samo jak wszystko w tej grze czy raczej jakiś bug?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, kiedy w końcu będzie działać cały ten "Battlefield Veteran" i zakładka "MY SOLDIER" na oficjalnej stronie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, kiedy w końcu będzie działać cały ten "Battlefield Veteran" i zakładka "MY SOLDIER" na oficjalnej stronie???

Nie ma żadnej informacji w sieci na ten temat. Generalnie z brakiem oficjalnego podglądu statsów offline, zawiechami serwerów i konsoli to jak dla mnie kompletne jest to nieprzygotowanie.

Po co im była beta, chyba że to była ofrma reklamy a nie testów? Kupa ludzi kupiła preorder ze zględu na VIP, który okazuje się działa ale na BF Heroes ;), a na BFBC2 Store dalej nieczynny.

Gra świetna ale zaplecze techniczne do niej szwankuje.

Okazuje się, że jak zwykle najlepiej kupić grę miesiąc dwa po premierze po patchach i usprawnioną od strony serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"XBOX360 and PS3 Player search is currently not working. We work on it."

Jesli byles juz wczesniej w bazie to loos, jesli nie to in da fjuczer :biggrin:

PS. Rokkyyu - ciut szybszy byles - pewno w sobote tez bedziesz :biggrin: i tak cale zycie pod gorke :pardon:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sobotę może być gorąco. ;)

/me poleruje defiblyrator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, pytanie z innej beczki : mam problemy z multi, za każdym razem kiedy chce zagrać, wyświetla mi się komunikat : Failed to connect to ea online(no games avaible at this moment), byłoby ok gdybym potem mógł zagrać lecz graniczy to z cudem, połączenie z netem mam dobre, a więc to nie przyczyna, a nawet jesli wogole zagram to pozniej nie ma szans z kolejnym wejściem do jakiegoś wolnego roomu, patch także nic nie wniósł aby ten problem rozwiązać. HELP !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie szlak trafia z Vip Code, Jak dostałem grę od razu go wpisałem (podajże przy edycji limitowanej odblokowały mi się już na starcie dodatki). Sklep działa ale. Wyskakuje mi, że usługa dla mnie niedostępna. No to myślę sobie chyba trzeba wpisać na nowo kod. Taaaa i wyskakuje mi, że kod jest zły. Maciej jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie szlak trafia z Vip Code, Jak dostałem grę od razu go wpisałem (podajże przy edycji limitowanej odblokowały mi się już na starcie dodatki). Sklep działa ale. Wyskakuje mi, że usługa dla mnie niedostępna. No to myślę sobie chyba trzeba wpisać na nowo kod. Taaaa i wyskakuje mi, że kod jest zły. Maciej jakieś rady?

to na ch!@#$ wbijasz ten kod? skoro masz dodatki :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, jednak search dla konsol nie działa. :/

mi wszystko działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wszystko działa

Nie mi tylko mnie :biggrin:

To wez wpisz moj psn - jak ci wywali to podaj pls ile mam fragow z gustawa - bo sam jestem ciekaw :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×