Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest podobno na stronie EA taki support chat ze rozmawiasz sobie z gosciem i on ci próbuje pomoc. Sam tego nie probowalem narazie ale chyba warto sprobowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest podobno na stronie EA taki support chat ze rozmawiasz sobie z gosciem i on ci próbuje pomoc. Sam tego nie probowalem narazie ale chyba warto sprobowac.

on gada po angielsku.

jak wchodze z my sooldier to jest :

We’re sorry, but your personal profile page could not be accessed.

This could be due to two reasons:

  1. You have not linked your Xbox Gamertag or PSN Name to your EA Account. Please Click this link and complete the account linking process.
  2. You have a linked account but have not yet participated in an online Ranked Multiplayer match for Battlefield: Bad Company. Online Ranked Multiplayer Game time is required to access your personal profile page.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli jestes w http://www.battlefie...pany2.com/stats to tam po lewej gdzie masz system, pozycje w rankingu masz veteran status. Kliknij na to. Przeniesie cie do strony gdzie dodajesz sobie gry, dodatki, dema, bety z serii Battlefield(ktore posiadasz) poprzez klikniecie na ikony tych gier. Dodaj te które masz, jeśli je zaakceptuje to powinieneś dostać już punkty. Odczekaj ok. 10 minut, wejdź do B:BC2 i dostaniesz powiadomienie o odblokowaniu M1 Garanda.

Edytowane przez J@kub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jestes w http://www.battlefie...pany2.com/stats to tam po lewej gdzie masz system, pozycje w rankingu masz veteran status. Kliknij na to. Przeniesie cie do strony gdzie dodajesz sobie gry, dodatki, dema, bety z serii Battlefield(ktore posiadasz) poprzez klikniecie na ikony tych gier. Dodaj te które masz, jeśli je zaakceptuje to powinieneś dostać już punkty. Odczekaj ok. 10 minut, wejdź do B:BC2 i dostaniesz powiadomienie o odblokowaniu M1 Garanda.

klikam na bc 1 to pokazuje :

For us to be able to see that you own the game you have to complete an online match with that persona.

We have checked the following personas to see if any of them have the game:

Your PLAYSTATION Network Online IDs

  • You don't have any PS3 personas.

Your Xbox LIVE Gamertags
  • You don't have any XBOX personas.

Your PC personas

  • You don't have any Battlefield personas.

To add a persona, please go to the EA Account Manager and add a PLAYSTATION Network Online ID or a Xbox LIVE Gamertag.

If you're having problems linking your gamertag, please contact EA Support.

Klikam na bc 2 to pokazuje :

Battlefield: Bad Company™ 2 is the eigth game in the Battlefield franchise and the second game in the Bad Company series, released in 2010.

Bad Company™ 2 continues the story of the "B-company" from the first game, taking the player to new locales with new missions to complete. Bad Company™ 2 also has multiplayer mode and a new in-menu store!

Bad Company™ 2 offers veterans the M1 rifle.

a wiec co teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... myśle ze chyba bedzie trzeba poczekac bo albo cos z strona jest nie tak albo panowie z EA musza miec chwile na znalezienie tych danych. Tez moze byc tak ze tutaj nic ci nie wyskoczy ale w BBC 2 bedziesz miec odblokowane. Sprobuj :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaczynam sie wkur.iać.... ja chce M1 panowie z EA juz dano powinni rozwiązywać takie problemy a nie olewać gracz.

PS. a ty masz tą broń ?

Edytowane przez Killzone_15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja od soboty czekam na jeden punkcik. Sprobuj wejsc do gry i zobaczyc czy masz tą broń. W Battlefield Heroes gram cały czas i gdy wchodze w moje konto EA to mam w profilach moje postacie z BFH ale w statusie weterana nic.

Edytowane przez J@kub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jutro to sprawdze. mam nadzieje ze bedzie :D

PS. jesli ci zaakceptuje tą gre to co wtedy pisze ?

Edytowane przez Killzone_15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli zaakceptuje to ikona tej gry w statusie weterana powinna byc w pełnych kolorach a nie tak jak normalnie jest ona lekko poszarzała.

Edytowane przez J@kub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaakceptuje to ikona tej gry w statusie weterana powinna byc w pełnych kolorach a nie tak jak normalnie jest ona lekko poszarzała.

ja klikam i jest caly czas szara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam tak samo, a profile z tej gry mam na swoim koncie EA. Coś im nawala z tą stronką.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja mam tak samo, a profile z tej gry mam na swoim koncie EA. Coś im nawala z tą stronką.

Dobra. Dzisiaj sobie juz odpuszczam ;) ide spac

dobranoc :)

PS. W każdym razie dzieki za pomoc :D

Edytowane przez Killzone_15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak edytować dane w koncie EA ? bo za hu. nie moge znależć tej opcji :P

PS. Znalazłem ale jak próbuje wejść w moje konto to mam error !

Fucking electronic arts.

Edytowane przez Killzone_15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami tez mam problem że mi się gra zacina -sporadycznie ale czasem się zdarza wtedy reset i już ;). No chyba że zacina Ci się stale wtedy faktycznie coś jest nie tak.

Witam wszystkich,ledwie co włączyłem te gierke w multi, a juz odechciewa sie grac,powodem jest przerywanie po około 3minutach kazdego meczu za kazdym razem ," komunikat- connection problem.Connection to the game server has been lost.Prosze o pomoc i info jak i czy mozna temu zaradzic.Zaznacze ze grałem juz w inne gry w sieci i podobnych przypadkow nie miałem.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dwie zwiechy - reset required - koło 1w nocy i dzisiaj koło 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie mieć status veterana należy przede wszystkim wejść na tego linka http://veteran.battlefield.com/ i zlinkować swoje stare konta dot. gier z serii Battlefield do tego obsługującego program veteranów. Następnie wchodzicie do serwisu głównego bad company 2 i tam w zakładce my soldier będzie opcja veteran a w niej wasz rank veterana i podświetlone gry dzięki którym ten status otrzymaliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dwie zwiechy - reset required - koło 1w nocy i dzisiaj koło 13.

I mnei było. O ile przez pierwszy miesiac nie zdarzały się praktycznie wcale - teraz jest co kilka dni. Chyba po prostu większe obciążenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem sobie dziś BF2 :)

Zobaczymy co to ciekawego, ale już 1 pytanie. Wpisałem ten kod VIP i co on mi daje :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokowuje mapki, które wypuszczają twórcy, innymi słowy przeciwdziała grą z 2 ręki w jakimś stopniu, bo ktoś kto go niema nie zagrana wszystkich mapkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to do multi rozumiem ;)

To teraz pora ogarnąć temat multi i zacząć grać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że te mapki dla VIPów są już na płycie z BC2 i nic ci się nie będzie ściągało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co trzeba zrobić, jeśli chce się veterana a nie grało się w gry z serii BF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyć konto można bez gry kupić 2 giery i je zarejestrować na tym koncie i dalej nie grać ;)

ogólnie coś z weteranem mają problem tak piszą chyba po tej migracji z jedynki bo na moim koncie mimo rejestracji 2 gierek miałem status 0 i dopiero po interwencji we wsparciu sami mi zmienili ale na 1 a jak się upomniałem o 2'gi punkt to napisali że jest problem i strona może się kaszanić rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×