Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie jak dodac znacznik klanu do psn id . Wiem ze jakos w battlelogu tylko nie wiem jak.

Z gory dzieki

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Panowie jak dodac znacznik klanu do psn id . Wiem ze jakos w battlelogu tylko nie wiem jak.

Z gory dzieki

Pozdrawiam

Wejdź w edycję profilu z paska zadań na samej górze strony. Tam jest się pole "Ustawienia żołnierza. Edytuj wygląd żołnierza i znacznik klanu". Wpisujesz znacznik (do 4 znaków).

Wsio :)

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wejdź w edycję profilu z paska zadań na samej górze strony. Tam jest się pole "Ustawienia żołnierza. Edytuj wygląd żołnierza i znacznik klanu". Wpisujesz znacznik (do 4 znaków).

Wsio :)

Robie dokladnie tak jak napisales i nic mi to nie daje wyskakuje mi napis ,, found invalid tag names ,,

Edytowane przez prezes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możecie wejść na multi w BC2 ? Bo ja nie mogę się zalogować :dntknw: A tak na marginesie jak zdobyć trofeum " Zniszcz rozgłośnie radiową" czy jakoś tak w BC Vietnam .

Multi w MOHu też mi nie działa.

edit: Ok już działa :biggrin: Ale jak to trofeum zdobyć to prosiłbym o info :biggrin:

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc wymieniłem pada i problem wciąż występuje chociaż jakby w mniejszym stopniu tj. rzadziej pojawiam się bez broni oraz jak już jej nie mam to chyba mniej czasu potrzeba na jej pojawienie się niemniej problem wciąż istnieje i momentami skutecznie utrudnia grę, problem z teksturami na pojazdach, budynkach też ciągle występuje, aczkolwiek jak wcześniej - nie nonstop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów po padzie!

Mam problem,

mam BF3 oczywiście polską wersję językową.

Dubbing jest ale menu jest po angielsku. Da się to jakoś ustawic.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów po padzie!

Mam problem,

mam BF3 oczywiście polską wersję językową.

Dubbing jest ale menu jest po angielsku. Da się to jakoś ustawic.

Proszę o pomoc.

Uuu kolego coś masz nie tak bo u mnie full Polish w całej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam angielski, ale wydaje mi sie że nawet ty nie potrafisz przetłumaczyc w 100% wszystkich opisów broni itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz menu konsoli po angielsku? Napisy ustawiają się automatycznie z językiem konsoli i nie da się inacze tego zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak ma się pirata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam oryginała, bez sensu co ma menu konsoli do menu gry, po cholere by robili polską wersję, a co do konsoli to kupiona w Polsce i nie ma tam do ustawienia j. polskiego. wy macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra automatycznie ustawia sobie język w stosunku do języka menu konsoli. Też mam grę kupioną w Polsce a mam angielskie napisy ze względu na język XMB.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak się nie umie czytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak się nie umie czytać :)

Wybacz ale to Ty wyskoczyłeś z jakimś idiotyzmem na który właśnie zareagowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale to Ty wyskoczyłeś z jakimś idiotyzmem na który właśnie zareagowałem :)

bo koleś robi inny temat, zamiast w bf3 się zapytać lub po prostu użyć googli itp :) tadam :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo koleś robi inny temat, zamiast w bf3 się zapytać lub po prostu użyć googli itp

ziomek po to jest forum zeby pytac , w googlach nic nie ma na ten temat, wysłałem do bf-a info o pomoc ale wole miec info z kilku źródeł bo może ktoś już sie z tym problemem spotkał wczesniej. z tego co mi wyjaśniliście to ps3 to kupa skoro język menu gry zależy od j. konsoli...coraz częściej żałuję że kupiłem ps3...

a i jeszcze 1 . da się zainstalowac jakies spolszczenie do ps3 żeby język gry się zmienił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz widocznie gościa to przerasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do żołnierzy. Nie raz widziałem że kolesie na 1 koncie mają po 2-3 żolnierzy i nurtuje mnie jak się to robi. Może to i głupie pytanie ale proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do żołnierzy. Nie raz widziałem że kolesie na 1 koncie mają po 2-3 żolnierzy i nurtuje mnie jak się to robi. Może to i głupie pytanie ale proszę o szybką odpowiedź.

Mogę się mylić, ale przypuszczam że logują się tym samym adresem email na różnych kontach konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aha dzięki. A tak przy okazji. Chodzi mi o Status Weterana. Mam 1(BFBC2 BF3) a nie raz widziałem kolesi którzy mają też za BF2 i BF 1943 mam te gry gram w nie (na tym samym email-u) a statusu mi nie dodaje. Dlaczego?

Edytowane przez damicjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×