Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj zalogować się na strony tych gier i zaktualizować tam status gry. Mi pomogło przy BF1943 i BFBC2 (co prawda z Vietnamu mi nie liczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaski

Mozecie mi podpowiedzieć jak zdobyć trofeum " Desroy a Hannoi hanah propaganda spaker" w BC2 Vietnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Oglądaj od 1:04.
Masz rozwalić megafon na słupie.

EDIT: no problemo :). Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, masz umnie piwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

moze mi ktos powiedziec co to jes za stosunek z/p na battlelogu zaraz obok celnosci w % bo nie jest stosunek zgonow do zabojstw

z gory dzieki za odpowiedz

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

moze mi ktos powiedziec co to jes za stosunek z/p na battlelogu zaraz obok celnosci w % bo nie jest stosunek zgonow do zabojstw

z gory dzieki za odpowiedz

pozdrawiam

Stosunek zwycięstw do porażek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosunek zwycięstw do porażek.

dzieki kolego tez tak podejrzewalem ale wolalem sie upewnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie w zwiazku z Battlefield 3 Limited Edition ponieważ kupiłem bez online pass i czy kupie na PS Stone to czy będe miał dodatek Back of Karkand ?

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy od tego czy w pudełku były oddzielne kody na dodatek i online pass

jeśli nie masz żadnego kodu to i tak ci to nic nie da

Będziesz musiał kupić to i to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy od tego czy w pudełku były oddzielne kody na dodatek i online pass

jeśli nie masz żadnego kodu to i tak ci to nic nie da

Będziesz musiał kupić to i to

Dokładnie tak - w pudełku powinien być osobny kod na Back to Karkand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wersję z PSS (moja pierwsza zrzuta) i gościu mnie wy...kiwał, ładnie mówiąc, bo zmienił hasło i zachował 2 sloty na B2K dla siebie

Musiałem kupować samo DLC, ale i tak mi się to opłaciło, bo zaoszczędziłem jakieś 62zł

poszukaj na gametrade

tam ludzie ciągle robią zrzutki

jeżeli jeszcze masz kartę, lub kupisz zdrapkę to chętny znajdzie się od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak kupiłem Battlefield 3 limited edition (pl) bez kodów to jak bym kupił teraz Battlefield 3 limited edition (angielską) to mógłbym wykożystać kody do tej PL ? elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie taniej byłoby kupić sam kod?

online passa masz za 30zł (ponoć promocja jest) a B2K za 55zł

BF z PSS jest za 240zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , szybko postaram się przedstawić mój problemik :) . Problem polega na tym że od zakupu gry BF3 grałem w nią codziennie , potem odstawiłem konsole na 2 dni i pojawiły się błedy w BF3 , bo nie mogłem wchodzić do gry po przez opcje ''SZYBKA GRA'' . Nieprzeszkadzało mi to zbytnio bo mogłem przez serwery i wszystko chodziło normalnie , lecz znów zostawiłem konsole na tydzień i jak ją znów podpiełem do sieci do BF3 chodził normalnie , ale musiałem iść do pracy więc PS nie był włączony pare godzin i włączam a tam coś takiego .. "UTRACONO POŁĄCZENIE Z EA GAMES '' <----- Mówię ok połączę się na nowo , i następny komunikat '' WCZYTYWANIE DANYCH PROFILU'' < ------- I to jest mój problem bo ten PS wczytuje i wczytuje że prawie sie nie zesra . Wiecie o co chodzi ? jak możecie to pomocyyyyyy bo kurwicy można dostać , a i wiem jak to obejść usówam przed startem gty dane konta BF3 i włączam i jest ok ale jak wyłącze to dzieje się na nowo tak samo ...

HELP !!!!!

A zapomniałem dodać że się strasznie wolno ładuję , wcześniej tak nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje kupić online pass z dodatkiem Back to Karkand.

ale nie mam k/k.

PILNE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajdź do MM czy innego sklepu, kup zdrapkę i po kłopocie, albo poszukaj na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć dlaczego nie zalicza mi zdobytego czasu w BC2 Onslaught Mode? Zakupiłem sobie ten dodatek perę dni temu, pograłem troszkę i z tego co zakumałem to pod LEADEBOARD powinny wyświetlić się moje czasy przejścia pod odpowiednimi mapkami i skalą trudności, a u mnie NIC PUSTO :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy to odpowiedni dział do tego ale mam następujący problem

Mój obecny pC zaczyna sie sypać korzystam z niego głównie do gry w bf3 i do internetu ale posiadam też ps3 oczywiście gra na ps3 sprawia mi jakoś więcej zabawy

i moje pytanie brzmi co bardziej sie oplaca czy kupić nowy PC czy kupić sobie BF3 na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno kupno nowego bfa będzie tańsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem tego typu że Battlelog w grze jest od jakiegoś czasu nieaktualny, pokazuje mi osiagniecia prawie sprzed półtora miesiaca, natomias jak wchodzę przez kompa to wszystko jest ok. Ktoś spotkal sie już z czyms takim i wie jak temu zaradzić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem tego typu że Battlelog w grze jest od jakiegoś czasu nieaktualny, pokazuje mi osiagniecia prawie sprzed półtora miesiaca, natomias jak wchodzę przez kompa to wszystko jest ok. Ktoś spotkal sie już z czyms takim i wie jak temu zaradzić ??

Może masz złą datę na konsoli ( XMB ) , czasem to powoduje problemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ten Battle Feed nie działa w menu gry. Miałem dość długą przerwę od BF'a 3 i w między czasie pożyczałem płytkę z grą kuzynowi, ale ten grał na swoim koncie i ma również swojego online passa (z tym że nie miał już gry, dlatego pożyczył ode mnie) i jakiś czas temu oddał mi ją, mnie wzięło na BF 3 znowu ale właśnie zauważyłem, że w menu w Battle Feed ostatnie wydarzenie jest z przed 39 dni i zdobyty jakiś dodatek do broni przez mojego kuzyna. Próbowałem ostatnio coś z tym grzebać ale nie udało mi się nic z tym zrobić. W sumie mi to nie przeszkadza ale fakt faktem że u mnie również jest nieaktualny.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję zdobyć dwie baretki. Walka pojazdami powietrznymi, kierować samolotami nie umiem więc szukam jakiegoś gracza do pomocy który umie latać helikopterem, nigdy nie mogę na takiego trafić, zabijam maksymalnie dwóch wrogów a potrzeba sześciu...

Druga to obrońca przekaźników jakby ktoś mógł na chwilę wskoczyć na jakiś pusty serwer i kilka razy podłożyć ładunek byłbym wdzięczny, męczę się z tym bo zawsze brakuje w normalnej grze...

jakby ktoś był chętny pomóc przy którymś to id ulik10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×