Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z uwagi na to iż brałem udział na kilkunastu ustawkach jako support udzielę Wam kilku porad ;)

Wypraszanie postronnych graczy

Szczerze odradzam robienia friend killsów, srał pies statystyki ale wielokrotnie to nie zdawało egzaminów, taki Rambo jak oberwie kilka razy od swojego zaczyna pałać chęcią zemsty i będzie wam rozwalał całą ustawkę. Wielokrotnie to się zdarzało i musieliśmy opuszczać serwer z uwagi na jednego debila. Sugeruję aby ktoś po angielsku zredagował jedno zdanie które wyślecie w formie PW przez PSN do delikwenta.

Uczestnicy ustawki

Już dzisiaj zacznijcie sobie wysyłać zaproszenia na PSN, najlepsze rozwiązanie jak w trakcie ustawki każdy ma każdego w znajomych. W sumie nie jest to konieczne ale wiele ułatwia. Niestety ale i wśród tej ustawki może trafić się osoba która nabije sobie pucharek i mając wszystkich w du**e wyjdzie z gry bez słowa. O ile logicznie nie uzasadnij swojego zachowania to od razu zachęcam do opisania "kolegi" w dziale mendy. Aby tego uniknąć dobrze też zadeklarować ile kto planuje grać.

Wysadzanie budynków

Jeśli ktoś jeszcze tego nie robił to niech poćwiczy, nikt na ustawce nie będzie czekał 10 minut aż ktoś łaskawie zaminuje budynek. Pamiętajcie że w małych domkach zginiecie od eksplozji, najlepiej szukać większych i pakować się na piętro, strych lub dach. W tych najmniejszych budynkach Kamikaze czekają na zewnątrz a jak już chata leci to wtedy wbiegają do środka - niestety czasem zamiast Destruction gra nalicza Suicide - to jednak rzadkość.

Mapka

Osobiście większość ustawek odbywałem na white pass, jest tam cholernie dużo budyneczków i zdarzało się nabijać destruction nawet przypadkiem, od siebie polecam tę mapkę aczkolwiek każda inna z domkami też się sprawdzi,

Typ gry

Panowie/Panie na squad rushu w 4x4 wpadają trofea! Sprawdzone! Jedyne gdzie nie nabijecie destruction to gra prywatna lub onslaught mode. Pozostałe tryby jak najbardziej,

Więcej grzechów nie pamiętam ;) Powodzenia! Będzie Wam potrzebne :tongue:

UWAGA Listy obecności na ustawkę zakładamy w temacie Ustawki - Listy obecności, przyklejony na górze wśród tematów Battlefield - ewentualne zmiany wprowadzamy tam poprzez funkcję Edytuj post :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wbicie trofeum jak najbardziej możliwe, ja już z połowę osób mam dodanych do listy ale myślę, że wszyscy powinniśmy uzupełnić listę tak do soboty, w weekend można się spotkać na czacie i uzgodnić kolejność itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nabije Destruction 2.0 na osobie z mojej drużyny to normalnie to zalicza jako kolejny kill do trophy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... to zalicza jako kolejny kill do trophy ?

Niestety nie :no: Gdyby zaliczało to zrobienie trophy nie wymagałoby ustawki. Pojawi się napis że team kill destruction 2.0 ale nie wskoczy to w statystykę.

Na tej stronce można szybko sprawdzić ile Demo kills masz zaliczone - tutaj widać że masz tylko 3/20 :confused:

Do tego jeśli marzy Ci się platyna to musisz wrócić do fabuły i odszukać brakujących 'sattelite uplinks' do achievementu Complete Blackout :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się spytałem ;p bo już zacząłem swoich wybijać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do team kill destruction 2.0 to nie do końca mogę się z wami zgodzić.

Na ustawce na której zaliczyłem to trofeum, załatwiłem destrukcją kilka osób, które były w moim teamie.

W statystykach http://bfbc2.statsve...ps3/Indianin666 mam podane: DESTRUCTION 2.0 - Kills:16, natomiast trofeum mam zaliczone 20/20.

W statystykach na bfbcs.com widać, że załatwiłem kilka osób z mojej strony.

Edytowane przez indianin666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do team kill destruction 2.0 to nie do końca mogę się z wami zgodzić.

Na ustawce na której zaliczyłem to trofeum, załatwiłem destrukcją kilka osób, które były w moim teamie....

Bullshit :ninja: Stronka statsverse ma taki przycisk jak UPDATE, miałeś niezaktualizowane statsy - zerknij teraz 20 zaliczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy trofeum mam 20/20 jak napisałem. Ale sprawdź w zakładce Infantry --> all kits --> gadgets

Jak tu jest wartość 16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy trofeum mam 20/20 jak napisałem. Ale sprawdź w zakładce Infantry --> all kits --> gadgets

Jak tu jest wartość 16?

W takim razie nie pozostaje nic innego jak sprawdzić to w trakcie niedzielnej ustawki :confused: nie wiem skąd rozbieżności ale za czasów ustawek organizowanych przez borsuka próbowaliśmy wbiegać całą siódemką do budynku ale osobie wysadzającej w statsach i tak zaliczało tylko 4 destruction 2.0

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym się pisał na robienie Demolition Man jak cos

PSN- kpotocki

gg-204477

Edytowane przez kpotocki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście robili ustawkę to dodajcie mnie.

Mój psn id obok.

Headseta nie posiadam.

Edytowane przez pawbar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DM nie wyszlo dzisiaj, bo kazdy pchal te C4 na glowe innym ! Swoich sie nie zabija, wpierw kladzie jeden pozniej po boom! przeciwnik !

powtorka o 21 w poniedzielek 20.XII

pisac kto moze musi nas byc 8!!

Edytowane przez golas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. golas83

2. Gregor___

Edit:

Kolejną listę obecności jako nowy post założcie tutaj

Edytowane przez Tomo
Porządek musi być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zaliczyłem oba trofea. Dzięki chłopaki. Jak będzie wam dzisiaj brakowało ludzi to mnie zaproście, pomogę.

E:To jak już będziecie zdobywać te trofea to pomożecie mi z jednym: 'The Dentist" bo za cholerę nie mogę go zdobyć:-)

Edytowane przez ID okonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zaliczyłem oba trofea. Dzięki chłopaki. Jak będzie wam dzisiaj brakowało ludzi to mnie zaproście, pomogę.

E:To jak już będziecie zdobywać te trofea to pomożecie mi z jednym: 'The Dentist" bo za cholerę nie mogę go zdobyć:-)

pobiegaj w okolicach bazy ufo, tam można dobrze przycelować w głowę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wszystkim wpadło czy dzisiaj nadal walczymy?

Pod koniec zawiesiła mi się konsola i potem cały czas pokazywało, że full server.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ktorzy byli na serwerze zaliczyli DM , noze i co tak kto jeszcze mial do zrobienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to wczoraj ktorzy byli?? to o ktorej wyscie byli ja czekalem pisalem i nic, byl tylko golas ale nic nie odpisywal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 21 tak jak się umawialiśmy. Wszyscy zaliczyli DM, parę osób jeszcze noże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem gdzie byłeś. Ustawka odbyła się zgodnie z planem. jak nie wierzysz spytaj golasa,okonia, bednara ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×