Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pomocy do wbicia 20 demolish kills ;p Potrzebne jest 8 ludzi by stworzyć grę, chętnych proszę o PW lub wystarczy dodać mnie do listy: PatrykosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedziela 19 grudnia g.21:00

1. golas83

2. PatrykosPL

3. okonio

4.

5.

6.

7.

8.

Może "Et Tu, Brute?" za jednym razem?

Edytowane przez ID okonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedziela 19 grudnia g.21:00

1. golas83

2. PatrykosPL

3. okonio

4.

5.

6.

7.

8.

Może "Et Tu, Brute?" za jednym razem?

Ogólnie ustawka jest na Demolish i Et Tu, Brute. Jeszcze tylko 5 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpiszcie i mnie. może tym razem się uda (tylko na 5 fiendsow, ale chetnie posluze za miecho do przywalania budynkami), psn ID: mirutermi

1. golas83

2. PatrykosPL

3. okonio

4.mirutermi

5.

6.

7.

8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem chetny :thumbsup:

1. golas83

2. PatrykosPL

3. okonio

4.mirutermi

5. beny25_pl

6.

7.

8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. golas83

2. PatrykosPL

3. okonio

4.mirutermi

5. beny25_pl

6. otacon3

7.

8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam nie wyjdzie ta ustawka to proponuje samemu zdobyć to trophy bo to na prawdę nie jest trudne wystarczy wbić na squad deathmatch na Arica Harbor lub Harvest Day i wziać klasę assalut z shotgunem i C4 i detonowac budynki jeden po drugim... I spokojnie po paru sesjach wpadnie (ja srednio mialem po 3 kille na gre).

Mi wczoraj wpadło i mam 23 kille, bo do końca mapy nie chciało mi się zmieniać klasy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlody-95 dalej aktualna ustawka ? bo przy inv do znajomych wyskoczył błąd , druga sprawa jeśli jest jeszcze miejsce to chętnie dołączę do ustawki na 19 gru ,

Golas83 dopisz mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. golas83

2. PatrykosPL

3. okonio

4.mirutermi

5. beny25_pl

6. otacon3

7. BednarPL

8.

Jak ktos chce wczesniej zrobic Et tu brute to jestem chętny pisać i mozemy sie ustawic (najlepiej chyba Arica mala niebieska chata na dole planszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ,ale przy prywatnym meczu te trophy nie wpadną....Przynajmniej tak mówili jak robiliśmy ustawkę w wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie wypali to można by po prostu poszukać jakieś gry typu SQUAD RUSH i umówić się w ustalonym miejscu i to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam w końcu się dopchałem na fora- mam 1 kila na noże do zrobienia więc możemy się spokojnie np na jutro ugadac miedzy 10 a 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie zchecia zapisal na <DESTRUCTION 2.0>, ponad 10 mysle ze mi brakuje jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos sie dopisuje to kopiowac liste i sie naniesc na nia. A z lektury forum odnosnie DM2.0

Tryb - Squad Rush

Mapa - "zimowa", ta co była w demie, lub jeszcze taka jedna co ma dużo budynków nie pamiętam nazwy ale wiem która to.

Robimy tak, że np. pierwsza 4 tworzy squad i wchodzi do gry. Niestety, przeciwnikiem będzie inny squad, najprawdopodobniej nie pełny, więc ktoś daje Join do NAS a i tak go wywali do NICH. Zostanie jeszcze 2-3 gości na których odejście musimy zaczekać:

Są 2 opcje, albo specjalnie nasz "szpieg" będzie zabijał swoich w ich drużynie (hardcore mode) - na bank sobie po 3 minutach pójdą i ich miejsca przejmie reszta od nas, a jak to nie pomoże to zrobimy wszystko aby oni przegrywali - będą uciekać i sobie pujdą. Tak więc Hardcore mode było by dobrym rozwiązaniem, żeby wykurzyć randomowych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. golas83

2. PatrykosPL

3. okonio

4.mirutermi

5. beny25_pl

6. otacon3

7. BednarPL

8.Gregor___

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko faktycznie może być problem z tym trofeum jeśli to prawda. Chyba, że to tyczy się graczy z listy friendów aczkolwiek nie wiem czy można dodać ludzi do gry spoza listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, jak kazdy podejdzie do tego na luzie to wyjdzie, wiadomo ze w 15 minut nie zrobi sie trofka, ale powinno sie udac. Squad Rush wersja hard, czterech robi sklad wchodzi reszta dolacza i i czekamy az bedziemy sami no i jazda - teoretycznie: D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja tez sie pisze na ustawke. Na demolition 2.0 i friends kill. Rozumiem, ze 19.12 o 21 dalej aktualne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, najpierw można zrobić grę 4v4 i zobaczymy czy komuś wpadnie trophy, jeśli nie to wbijamy się do jakiejś gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie uczestniczyłem w nabijaniu sobie trofeum ale myślę, że dobrym rozwiązaniem było by utworzenie czatu żeby była komunikacja między drużynami.

Jak by co to mi brakuje własnie 1 killa do destruction 2.0, więc na początku ja mogę sprawdzić czy na squad rush wlatują trofea.

P.S. Zapraszam na sobotnią ustawkę:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/46124-ustawki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×