Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym po pierwsze wbić beretkę za 6 zabić, a [jak to zwykle bywa] kilka osób się wystawiło z pomocą, bo miały one pilotować helikopter, a ja zabijać z minigun'a.

Z tego co się orientuję, kille z miniguna się nie liczą. Moja baretka wpadła kiedy byłem pasażerem-strzelcem w śmigłowcu bojowym na granicy kaspijskiej w conqueście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś o co dokładnie chodzi w pucharze "Walka pojazdowa"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby powiedzieć na czym dokładnie polegają te asysty z przygwożdżeniem? W jednej rundzie jestem w stanie zdobyć tylko kilka takich asyst i to przypadkowo przez co mam problem w zdobyciu baretki :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polega na tym ,że strzelasz do niego np jest za zasłoną lub obok niego i zabije go ktoś inny :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, kille z miniguna się nie liczą. Moja baretka wpadła kiedy byłem pasażerem-strzelcem w śmigłowcu bojowym na granicy kaspijskiej w conqueście.

Tylko, czy na miejscu pasażera zdobywałeś samodzielnie kille czy tylko asysty pasażera? Ja dziś próbowałem na samych asystach, ponieważ mój poziom latania w BF jest na strasznym poziomie, jednak baretka nie wpadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samodzielne kille, asysty się nie liczą. Jeśli helikopter za bardzo nie buja, można tego na luzie dokonać. Skończyłem rundę z chyba 10 trafieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rush - Wyspa Chark w ataku, po przeciwnej stronie w obronie jest tylko myśliwiec, duże ułatwienie to mieć szczęście i wbić na dobry serwerbiggrin.gif, gdzie będzie czyste niebo, bo nawet dobre pilotowanie, oraz perki nie gwarantują sukcesu, wczoraj z Lijonem wbiliśmy za jednym lotem ok20 zabić, on na strzelcu większość ok 15 ja resztę jako pilot, ale jak piszę - niebo było nasze, przeciwnicy nie garneli się do walki z heli, pod koniec dopiero ktoś polował na nas z wyrzutnią,

jeśli chodzi o conquest to do walki heli polecam Kaspijską granicę, co dobre to to, że nie ma respa bezpośrednio w heli więc można się do niego dopchać poprzez resp na rozstawieniu, gdzie nie każdemu chce się cofaćthumbsup.gif, są więc większe szanse na dokończenie serii 6 zabićbiggrin.gif po strąceniu oczywiście

taka mała rada na sukces 6 killi dla strzelca to: pilot rozmiękcza (nie zabija) działkiem dużego kalibru (nawet czołg), a strzelec dobija

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś o co dokładnie chodzi w pucharze "Walka pojazdowa"?

Musisz zdobyć wszystkie baretki za walkę pojazdami. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do co-opa w BF3.Głównie chodzi mi o wbicie tych trofeów w poszczególnych co-opowych misjach.

też bym chętnie tak się umówił - zwłaszcza trofea gdzie treba się skradać są trudne bo ludzie lecą na pałę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym chętnie tak się umówił - zwłaszcza trofea gdzie treba się skradać są trudne bo ludzie lecą na pałę...

Z chęcią pogram w trybie współpracy i mogę pomóc w zdobyciu trofeów. Aktualnie próbuje przejść wszystkie misje na weteranie , wbić trofeum "strzał w dziesiąte" a przy okazji odblokować wszystkie bronie. Niestety z hsem gram wyłącznie w weekendy. mój PSN id: elvisss81 biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszać na co-op.W końcu mam czas na grę.PSN:Asul1225

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wykonaniem trofeum z co-opa "Napieraj (Dostano się do garażu, nie odnosząc ciężkich ran w misji Atak i ucieczka" Grałem kilka razy na niskim poziomie trudności, większych raz nie odniosłem, może raz albo dwa zostałem trafiony (NIE powalony) a trofeum coś wpaść nie chcę :/ Why?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wykonaniem trofeum z co-opa "Napieraj (Dostano się do garażu, nie odnosząc ciężkich ran w misji Atak i ucieczka" Grałem kilka razy na niskim poziomie trudności, większych raz nie odniosłem, może raz albo dwa zostałem trafiony (NIE powalony) a trofeum coś wpaść nie chcę :/ Why?

jakiś błąd bo chodzi tylko o przejście bez reanimacjiconfused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kurcze nie wiem o co chodzi, ponieważ już nie raz przelazłem tą misję bez reanimacji i jakoś nie zdobyłem tego trofeum. A Mój partner też nie może być reanimowany czy tylko o mnie chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kurcze nie wiem o co chodzi, ponieważ już nie raz przelazłem tą misję bez reanimacji i jakoś nie zdobyłem tego trofeum. A Mój partner też nie może być reanimowany czy tylko o mnie chodzi?

Poczytaj poradnik:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/66206-battlefield-3/

To co Ciebie interesuje znajduje się w jego drugiej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z co-opem (trofki za co-op, oraz przejściem paru na weteranie). Jeżeli tak (HS mile widziany), to napiszcie do mnie na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hell yeah! BF3 plat, bitch! ;)

no-life ;) Ja mam tylko 12 platynek buu gz ; )

Edytowane przez Asull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że nie wszystkie trofea można zdobyć w pojedynkę, dlatego mam prośbę. Czy jest ktoś na tyle pomocny aby zrobić ze mną 2 trofea z co-opa? Konkretnie chodzi mi o misję "Załatw ich na amen" i odbicie VIPa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam.

Czy mógłby ktoś pomoc z trofeum Bullseye / W dziesiątkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam.

Czy mógłby ktoś pomoc z trofeum Bullseye / W dziesiątkę ?

jak pomożesz z ninja i ew. innymi z co-op'a, psn_id nath_147;

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pomożesz z ninja i ew. innymi z co-op'a, psn_id nath_147;

Nie ma problemu. Tylko uprzedzam, że z tym trofeum "W dziesiątkę" może nie pójść tak łatwo, może nie wpaść za pierwszym podejściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×