Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie graliśmy 4 na 4 na 100 % sprawdzałem w statystykach tego meczu wydaje mi się że ta premia jest za zabicie "respawnującej" się osoby ale nie jestem pewny confused.gif

staty mogą być z końca meczu, a w trakcie składy ilościowo się mogły zmieniać, osobiście wiem z praktyki że zalicza jako wybicie składu także 2 osobowe drużyny, ale ze statami zwłaszcza w Bf to różne cudawianki mogą wychodzić więc nie będę się przy tej teorii upierałturned.gif

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W baretce Eliminacja Drużyn, chodzi tylko i wyłącznie o skład(do 4 osób). Czasami w składzie są 2 osoby, czasami 4. W EA Polska źle przetłumaczyli, zespołem nazwali całą drużynę(12 osób), a drużyną nazwali skład(do 4 osób). Raz dostałem tą baretkę na podboju, przy 7 zabójstwach i się zdziwiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem z kolegami z plutonu przeciwko drużynie która przygotowywała się do sparingu na 100 % było 4 x 4 osoby ponieważ graliśmy kilka meczów w takim samym ustawieniu

ps

wcześniej próbowaliśmy ustawki w 3 osoby ja w jednej koledzy w drugiej gdy mi się wystawili wpadała tylko premia za dwubój ( oczywiście tworzyli jeden team ) więc nie bardzo wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pomoze ktos w 6 zabiciach z heli? Nie umiem tym cudactwem latac i pewnie sie nie naucze. Jesli ktos chetny na coop to tez sie pisze. Moj psn id: oleg_gdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem z kolegami z plutonu przeciwko drużynie która przygotowywała się do sparingu na 100 % było 4 x 4 osoby ponieważ graliśmy kilka meczów w takim samym ustawieniu

ps

wcześniej próbowaliśmy ustawki w 3 osoby ja w jednej koledzy w drugiej gdy mi się wystawili wpadała tylko premia za dwubój ( oczywiście tworzyli jeden team ) więc nie bardzo wiem o co chodzi

Ja tam też tego nie rozumiem wbiłem to na drużynowym tdm. Raz zacząłem tylko zespołowy tdm, pierwszy kill i dostaje premię za eliminacj drużyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Dlaczego u mnie w trofeach jest widoczny BF3, a na stronie oraz przez znajomych nie jest widoczny?? Dodam, że testowałem wersję z PS Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce śmiecić w głównym wątku dopytam tutaj, zostało mi 7 beretek i do części mam pytania;

Zabij 7 przeciwników w jednej rundzie za pomocą RKM-ów

Zabij 7 przeciwników w jednej rundzie za pomocą karabinów snajperskich

Co polecacie? Którą konkretnie giwerę wybierać. Może jakiś szczególny tryb?

W jednej rundzie uzyskaj 5 asyst czujnika ruchu

Czy czujnik dostępny jest od razu, ewentualnie kiedy się odblokowuje?

Zabij 4 przeciwników w 1 rundzie korzystając z pojazdów transportowych.

Jaka mapa? Jaki tryb? Który pojazd najlepszy Ogólnie i cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z RKM dla mnie dobry jest M249 lub MG36 (jak jest dodatek). Tu nie powinno być chyba problemów ze zrobieniem tej baretki chociażby w jakimś trybie DM lub po prostu Podbój na metrze czy bazarze aby nie biegać za dużo. Co do snajperki to nie mam typów gdyż mało gram tymi broniami. Samą klasą jak gram to z bronią PDW.

Czujnik jest pierwszym przedmiotem do odblokowania i raczej szybko wpada. Później wystarczy postawić go np koło jakiejś flagi czy mcoma i liczyć, że ktoś z ekipy ubije wroga.

Co do pojazdów transportowych to może HMMWV uda się zdobyć baretkę jako strzelec. Tak mi chyba wpadła owa nagroda. Mapka to np Szczyt Demawendu w podboju. Można ustać blisko B i tłuc w przeciwników wyskakujących z bocznych tuneli.

Edytowane przez pMagnusSl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jednej rundzie uzyskaj 5 asyst czujnika ruchu

Zabij 4 przeciwników w 1 rundzie korzystając z pojazdów transportowych.

ad. 1: odblokuj MAV-a, z niego wpadają baretki na potęgę. Sam mam już z 13 medali :thumbsup:. Czujnikiem nigdy mi nic nie zaliczało

ad.2: Wsiadaj jako strzelec do Amtraca. Nim najszybciej coś ustrzelisz i za szybko nie zginiesz (twarda to sztuka). Polecam Wyspę Wake w szturmie jako atakujący. Tylko jakiś ogarnięty kierowca się przydaje, ew. sam podjeżdżasz pod jakiegoś mcoma i przesiadasz sie na pozycję strzelca.

Albo jako strzelec do Venoma w Kaspijskiej Granicy i też w szturmie - to była moja pierwsza baretka za transportowce. Wtedy dziwiłem się, że nie wpadła za latadła :verymad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zabij 7 przeciwników w jednej rundzie za pomocą RKM-ów

-jeśli jesteś przyzwyczajony do broni szturmowca lub technika wez m27 iar i pójdzie łatwo

Zabij 7 przeciwników w jednej rundzie za pomocą karabinów snajperskich

-mk 11 mod dla snajperów nowicjuszy idealny

W jednej rundzie uzyskaj 5 asyst czujnika ruchu

-kolega wyżej fajnie podpowiedział, czujnik ugs przy fladze B na metro lub bazarze i wpadnie na bank (pamietaj, ze jak padniesz musisz postawic jeszcze raz)

Zabij 4 przeciwników w 1 rundzie korzystając z pojazdów transportowych.

-ja to pierwszy raz zdobyłem rozjeżdżając wrogów na kanałach grając ruskami. Polecam drogę miedzy flagą A i B tryb conquest

Edytowane przez rejczu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za porady, z większości skorzystałem, zostały mi dwie beretki do kompletu i obawiam się że w tym jedna najgorsza (4 kille nożem), pomijając jakiś prezent od losu nie widzę innej szansy na wbicie tego. Mimo wszystko popróbuję! W najgorszym przypadku z uwagi na lekko zjeba*e działanie noża zaaranżuję z kimś chętnym ustawkę, coś na wzór tych z et tu brute, tutaj myślę można też ten patent zastosować i wystarczy do tego dwóch chętnych (ostateczność)

... Czujnikiem nigdy mi nic nie zaliczało ...

Faktycznie, niezły szajs z tego czujnika, próbowałem na CQ stawiając przy flagach i maksymalnie wpadały mi 1-2 asysty, podczas gdy koło czujnika zespotowani wrogowie padali jak muchy, WTF? Patent na ten ribbon to mapa metro na trybie Squad DM; postawiłem czujnik na środkowym wyjściu z hali biletowej, koło wraku autobusu. Wycofałem się i zaszyłem w jakiejś klatce schodowej na drugim piętrze, po kilku sekundach zaczęły wpadać asysty czujnika, kilka w kilka sekund. Innego prostszego rozwiązania nie stwierdzam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie tak dobry i uczynny i pomoże mi zdobyć trofka "Bullseye / W dziesiątkę" w trybie kooperacji? Trofeum nie jest łatwe, ale jak ktoś miał z nim do czynienia to damy radę ;) P.S. najgorsze są trofea uzależnione od drugiej osoby :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie tak dobry i uczynny i pomoże mi zdobyć trofka "Bullseye / W dziesiątkę" w trybie kooperacji? Trofeum nie jest łatwe, ale jak ktoś miał z nim do czynienia to damy radę ;) P.S. najgorsze są trofea uzależnione od drugiej osoby :/

Daj znać na PW.Dziś i jutro mam czas.

HSa posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać na PW.Dziś i jutro mam czas ...

Jeśli dziś to uwzględnijcie przerwę na PSN od 15 do jutra do 8 rano :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostały mi dwie beretki do kompletu i obawiam się że w tym jedna najgorsza (4 kille nożem), pomijając jakiś prezent od losu nie widzę innej szansy na wbicie tego.

najprostszy patent - opisałem gdzieś wyżej:

mapa kanały

tryb conqest

klasa snajper

czujnik ugs i radio

Radio i czujnik stawiamy w jednym z ciemnych kontenerów na który trzeba wskoczyć po takich paletach czy coś przy fladze "A" (skład kontenerów).

Czujnik to Twoj wall hack na biegających między kontenerami, wystarczy okrężną drogą biegać po ich śladach i kosować. Jak padniesz spawn na radiu, znowu rozstawiasz czujnik i radio i powtarzasz cały manewr. Ważne aby na przeciwnika czekać w niewidocznym miejscu - np. inny zaciemniony kontener. Przykampisz tak jedną rundę i wpadnie na 100 %.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje "zniszcz 3 M-COM w jednej rundzie" i obroń 4 w jednej rundzie. Z tą obrona to jeszcze sobie poradzę, ale jest jakiś sposób na wysadzenie trzech M-com-ów w jednej rundzie? Da się to samemu zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość osób ma problem z baretką za obronę (specyficzne zasady jej zdobycia). Natomiast atak jest stosunkowo łatwy. Jak grasz i atakujesz m-comy, a nie kampisz, to dość szybko powinna wpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Da się to samemu zrobić?

Skoro taki nOOb jak ja wbił to w normalnej randomowej rozgrywce i to przy pierwszych podejściach to Ty dasz radę :)

Z atakiem nie powinieneś mieć problemów; nastaw się na podkładanie i musi się udać, przy moim ataku na tą beretkę rozwaliłem w pierwszej rozgrywce 5 z 6 m'comów, zadanie ułatwiła mi bardzo mała ilość osób na serwerze, ale nic nie zaszkodzi abyś też takich poszukał. Obrona to banał; pierwsza próba i też sukces! Kluczem było C4, przyklejałem do m'coma i wycofywałem się w bezpieczne miejsce gwarantujące dobrą widoczność, jak ktoś podchodził to detonacja; ilość trupów równa się ilości skutecznych defensyw.

najprostszy patent - opisałem gdzieś wyżej ...

Tak, czytałem! Spróbuję dzisiaj to w walce. Planowałem wczoraj poćwiczyć ale czytanie książek dziecku na dobranoc jest skutecznym usypiaczem nie tylko dla maluchów ;) Rany, dawno nie przespałem 12h :blink:

Większość osób ma problem z baretką za obronę (specyficzne zasady jej zdobycia) ...

Serio? Chyba miałem fuksa, ale o jakich specyficznych zasadach piszesz? Ja przy jednym z m'comów leżałem udając trupa i bez problemu ubiłem 2 osoby. Większość graczy jak już widzi to pudło to leci z klapami na oczach nie weryfikując kompletnie otoczenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo, co do noży to Szczyt Damavendu, czaisz się przy wyjściach z tuneli i kosa w plecy :P Niczym cichy wiatr przeznaczenia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy, fakt, że wiekszość meczy grałem na podboju a już wiele mniej grałem na szturmie i teraz zostały mi tylko dwie baretki związane z M-com i jedna zabić 6 razy pojazdami powietrznymi. Myślałem, że te M-com-y są najtrudniejsze, no ale skoro piszecie, że nie ma z tym takiego problemu, to zaczynam działać. Dzięki za słowa otuchy.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też olewałem szturm, dziwne bo w BC2 głównie siedziałem na rush'u :confused: Odpalałem tylko dla tych beretek i naprawdę szybko poszło. Powodzenia :thumbsup:

Tomo, co do noży to Szczyt Damavendu ...

Też sprawdzę ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Chyba miałem fuksa, ale o jakich specyficznych zasadach piszesz?

Chodziło mi o to, że aby wbić tą beretkę trzeba siedzieć w jednym miejscu na d... i czekać aż ktoś przyjdzie i zacznie uzbrajać. Trzeba ubić delikwenta dokładnie w momencie uzbrajania, ani chwili wcześniej i ani chwili później. To było dla mnie najbardziej męczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL! No to miałem fuksa. Mimo wszystko akcja beretki zakończona. Przed chwilą dobiłem ostatnią i wpadł złoty pucharek ... :biggrin: Wbijaniu czwartej kosy przy flankowaniu na szczycie devedendu towrzyszyły emocje niemal porównywalne z maturą :sweat:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy beretke surveillance efficiency ribbon można wbić t-ugs'em czy muszę odblokować Mav'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×