Skocz do zawartości
quach

Vip Code

Rekomendowane odpowiedzi

szukam, szukam, pisze do ea polskiego, amerykanskiego i dowiedziec sie nie moge.

zaraz po otrzymaniu gry, odpalilem ja i jak wiadomo, gra rzada ów kodu. po 4 probach sobie podarowalem i poszedlem grac, bo pojawial sie komunikat, ze kod niepoprawny bla bla.

nastepnie do konsoli usiadl moj brat, ktory chcial sobie sprawdzic jak wyglada gra. pod moja nieobecnosc gre odpalil na swoim koncie, wklepal kod, ktory od razu zostal zaakceptowany. pogral godzinke, stwierdzil, ze gra nie dla niego i na tym skonczyla sie jego przygoda z battlefieldem.

ja natomiast od kilku dni dalej probuje wpisac kod i dalej wyskakuje mi komunikat, ze kod zostal uzyty/ jest nieprawidlowy. do sedna: czy kod moze zostac uzyty na 2 kontach na tej samej konsoli? czy musze teraz placic 40zl, zeby moc sobie wszystko odblokowac?

jestem cala sytuacja mocno poirtytowany, poniewaz za kazdym razem jak gram ze znajomymi i mapa zmienia sie na nelson bay, zostaje wyrzucony z serwera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój problem polega na tym, że jesteś idiotą. Jeśli Twój brat wpisał kod (a wpisał go pewnie poprawnie) i cieszył się grą do czasu znudzenia tzn, że Ty wpisywałeś go BŁĘDNIE (deal with it), a raz użytego kodu nie można powtórzyć. Stąd Twoje nieporadne próby zatwierdzenia zużytego kodu... Raz jeszcze a) You're an idiot! Staraj się na drugi raz dokładnie wpisywać kod zanim oddasz go rodzinie, a jeśli już tak uczynisz to poproś o passy do konta co by móc się cieszyć zabawą. Nie ma jednak restrykcji terytorialnej na Redeem Code's i jeśli Ci nie weszło to zapraszam to punktu a)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarantuje ci, ze wpisywalem kod w roznych kombinacjach, duze litery, male, z myslnikami i bez nich. nie wiem czy zauwazyles "inteligencie", ale wiele osob mialo problemy z kodem zaraz po zainstalowaniu gry z powodu przeciazonej sieci. niektorym dzialal od razu, niektorzy musieli po kilka razy probowac, a doczytalem takze na anglojezycznych forach, ze niektorym kod w ogole nie dzialal i EA dalo im nowe. nie wiem o co ci chodzi z tymi osobistymi wycieczkami, ale zachowujesz sie jak gowniarz, masz jakis osobisty problem - wyslij pm i nie rob gnoju na forum trolu. watek ten przewijal sie przez kilka tematow, kilka osob rowniez mialo taki sam problem, ale odpowiedzi nie dostalo, bo ich pytania zostaly niezauwazone. temat zalozylem po to, zeby inni ktorzy tez sie nad tym zastanawiaja przeczytali i wiedzieli na czym stoja.

Edytowane przez quach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOUL - jesteś moim idolem nowym :D

Ten koleś już od kilki dni jęczy, że go brat wyrucha łz kodami.

Kolego - ja przed premierą też miałem kod i wpisałem z dużych liter i zadziałało... I chuj, że PS STORE nie działa jeszcze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to akurat nie ja jeczalem tylko jakis inny kolo. przykro mi, ale nie trafiles :ninja:

ja tam sie nie martwie. sciagne z brata 40zl i odblokuje sobie te mapy, wiec nie ma lipy.

i jeszcze kolejne pytanie. ten caly smieszny kod poki co odblokowuje tylko nelson bay? w przyszlosci jeszcze maja byc jakies dostepne pliki do sciagniecia? bo jezeli mam sie gimnastykowac, zeby zaplacic 40zl za jedna mape, to ja dziekuje.

Edytowane przez quach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOUL - jesteś moim idolem nowym :D

Cieszy mnie to bardziej niż fakt, że jestem Twoim Fanem, bo i takie sugestie już mi na PW szły. Fajnie, że ktoś widzi różnicę. Pozdrawiam.

gwarantuje ci, ze wpisywalem kod w roznych kombinacjach, duze litery, male, z myslnikami i bez nich. nie wiem czy zauwazyles "inteligencie", ale wiele osob mialo problemy z kodem zaraz po zainstalowaniu gry z powodu przeciazonej sieci. niektorym dzialal od razu, niektorzy musieli po kilka razy probowac, a doczytalem takze na anglojezycznych forach, ze niektorym kod w ogole nie dzialal i EA dalo im nowe. nie wiem o co ci chodzi z tymi osobistymi wycieczkami, ale zachowujesz sie jak gowniarz, masz jakis osobisty problem - wyslij pm i nie rob gnoju na forum trolu. watek ten przewijal sie przez kilka tematow, kilka osob rowniez mialo taki sam problem, ale odpowiedzi nie dostalo, bo ich pytania zostaly niezauwazone. temat zalozylem po to, zeby inni ktorzy tez sie nad tym zastanawiaja przeczytali i wiedzieli na czym stoja.

BTW nie pisz do mnie 'trolu' - 'szczający na mur obwiesiu' bo nie masz na to odpowiedniego rocznika i jakbym trolował to pewnie zacząłbym temat od tego typu wypocin, które nam zaserwowałeś, czyli - ja mam AIDS a brat HIV jak mogę pozbyć się gangreny na kroczach(?). Odpowiedź zawsze będzie ta sama: "Kurwa nijak"(!) Bez osobistych wycieczek mi tutaj proszę buraku, bo jak wspomniałem brakuje Ci lat i stylu, a na użeranie się z pospólstwem nie mam czasu.

Edytowane przez SouL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spinaj sie tak, bo wylewu dostaniesz.

EOT

Edytowane przez quach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac dzieciak wyskoczyl z izolatki dla umyslowo chorych....

Dobra zamykajcie ten temat bo sie tu zaraz zadyma zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo czytam i nie widzę, czy ten kod VIP jest w każdym nowym pudełku BF:BC2 czy tylko była jakaś wersja premierowa gdzie on się znajdował? Bo trochę to nielogiczne by było, ale wolę się upewnić. Fajnie by było mieć te mapki bez dodatkowych kosztów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod VIP, ktory umozliwia odblokowanie 2 dodatkowych map do trybow rush i conquest, znajduje sie w kazdym nowym i oryginalnie zafoliowanym pudelku z gra.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodziło, czyli jak kupię grę teraz już po premierze to i tak dostanę ten kod na mapy. Dziekuję bardzo za szybką odpowiedź, można zamykać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie czasem w wersji limitowanej są tylko VIP kody?

Bo ja po wpisaniu tego VIP kodu dostałem dostęp do tych map jak i dodatkowe bronie i gadżety.

Edytowane przez szelix82a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody do map są w każdej nowej, zafoliowanej grze. Wersja limitowana daje na starcie jakieś bronie i ulepszenia pojazdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIP CODE: this code entitles you to upcoming downloadable maps at no additional cost!!!

krótko mówiąc kod ten zapewnia Ci dostęp do mających się ukazywać map bez jakichkolwiek kosztów

główne dostępne mapy:

Panama Canal, Valparaiso, Isla Inocentes, Atacama Desert, Africa Harbor, White Pass, Laguna Presa, Port Valdez

INITIAL VIP MAPS:

Laguna Alta i Nelson Bay

kod jest:

Available with full retail purchase

czyli dostajesz go przy zakupie nowej sztuki gry

i jest ONE-TIME USE

czyli jednorazowy

......

Bad Company 2 Limited Edition features immediate access to six in-game items, available in all Multiplayer matches from day one

czyli LE posiada na "dzień dobry" dostęp do 6 "rzeczy" w grze, dostępnych w multi od momentu uruchomienia....

.....

POWYŻSZE ZA INSTRUKCJĄ I INFORMACJĄ NA KARCIE "VIP-CODE"

....

ja w swoim egzemplarzu miałem jeszcze wewnątrz kartę z kodem na broń:

AKS-74U (assault rifle unlock code)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest on jednorazowy?

znaczy ze jak wpisze tego VIP code na moim koncie to jak wejdę na konto brata i go wpisze to on już nie dostanie map?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak. 1 kod = 1 gracz.

2 graczy = zakup 2 pudelek z gra.

jedno mnie ciekawi. Mam LE. wpisalem kod VIP, mam bronie i wspomniane 2 mapy, ale nie przypominam sobie zeby mi cos sciagalo. Wiec te mapy musialy byc juz na plycie z gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAMY WYDAC KOLEJNE 170 NA NOWA GRE ABY MIEC MAPY NA OBU KONTACH?! TO JEST K***A PRZEGIECIE EA SUCK'S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci chodzi. Oczywiście że EA chce, żeby każdy z was miał swój dysk, dziwisz się? Drugi z was będzie mógł za opłata kupić ten unlock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAMY WYDAC KOLEJNE 170 NA NOWA GRE ABY MIEC MAPY NA OBU KONTACH?! TO JEST K***A PRZEGIECIE EA SUCK'S

kompletnie nie rozumiem co cie tak dziwi. majtki tez nosisz z bratem na spolke? To jest typowe dzialanie przeciwko rynkowi wtornemu.

Moim zdaniem powinniscie sie cieszyc, ze przynajmniej grac w 1 kopie razem mozecie. A nie tak jak na PC, 1 user = 1 gra.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez to zapobiega temu, zeby ludzie odsprzedawali swoje egzemplarze gier. EA walczy z tym, bo na uzywkach nic nie zarabiaja, podobnie jak na piratach. Jezeli ktos kupi uzywke, to bedzie mogl kupic sobie te mapy z PSS, koszt ~15 $ z tego co pamietam. Inna kwestia, ze sklepik w wersji na PS3 aktualnie nie dziala, a same mapy sa juz na plycie. Kod pozwala jedynie na odblokowanie ich. Teraz moje pytanie: czy ten kod jest przypisany do konta, czy do konsoli? Bo niestety moja czarnula dostala rldod'a, a co za tym idzie, pram pewnie pzesle mi 'inna' konsole. Wnioskuje, ze kod jest przypisany do konta, ale dobrze bedzie, jezeli ktos rozwieje moje obawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahah niby ile zapłaci 18-22zl czy 40?

pozatym pytałem go i on ma to w "dupie"wiec VIP code jest mój :)

Edytowane przez Brandzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
buhahah niby ile zapłaci 18-22zl czy 40?

15 dolarów to dużo, ale to jest za 4 mapy, w przyszłości maja być jeszcze dodatkowe 2 darmowe mapy m.in. ta z bety, nie od razu żeby zapobiec odsprzedawaniu gry.

pozatym pytałem go i on ma to w dupie

Najważniejsze, że wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompletnie nie rozumiem co cie tak dziwi. majtki tez nosisz z bratem na spolke? To jest typowe dzialanie przeciwko rynkowi wtornemu.

Moim zdaniem powinniscie sie cieszyc, ze przynajmniej grac w 1 kopie razem mozecie. A nie tak jak na PC, 1 user = 1 gra.

Jakbys dzielil konsole z bratem to tez bys sie wqrwil. Akurat dla niektorych 180zl to duzo zeby pograc tylko na dwoch dodatkowcy mapach, reszta to samo co na drugiej kopii gry, wiec sie zastanow co piszesz. Jak masz zbedne 180zl to mozesz nam kase przelac, podac Ci konto mojego brata na pw, chyba ze bedzie z tym juz jakis problem.

Nagle wszyscy wielce podjarani polityka EA jak to zapobiega rynkowi wtornemu, a pewnie z innymi grami smigacie na gielde i wymieniacie jak nie jest to kultowy tytul must have i sie juz znudzil a czeka cos lepszego. Niech mi ktos odpowie, ktos kto sam gra w BC2, co Ci dala w tej grze taka polityka EA?? Pewnie ktos napisze ze 2 mapy, ktore bez tej polityki bylyby normalnie na plycie. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta polityka jest w porządku w stosunku do gracza, nie musi dokupywać czegoś, tylko kupuje raz i ma wszystko. Nie czuje że ma niepełny produkt itp. Mapy VIP będą w nieokreślonym terminie ogólno dostępne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×