Skocz do zawartości
quach

Vip Code

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Podczas proby polaczenia sie w in-game Store z PSS wyskakuje mi informacja iz serwis jest niedostepny. Nie moge sobie zatem sciagnac VIPowsich :D dodatkow. Prosilbym o pomoc za ktora z gory dziekuje. Dodac moge ze gre mam nowa a tryb multi dziala bezproblemowo.

Pzdr !

Edytowane przez siawq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nic nie ściąga się, tylko od razu odblokowują się dwie mapki.

Zapowiedziane dodatki (więcej trybów na poszczególnych mapach) będą dostępne dopiero za jakiś czas i pewnie do tego czasu sklep będzie działać.

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam taki problem kupiłem gierkę , przyszła do domu jak byłem w robocie, moja laska odpaliła gierkę na swoim koncie i od razu zawołało kod to nie wiele myśląc wpisała ten VIP i spoko obadała gierkę i wyłączyła, wracam z roboty zadowolony że pogram a tu problem na moim koncie woła VIP code wpisuje ten z pudełka a tu pokazuje ze jest nie ważny :/ później wyczytałem tak jak pisaliście że kod jest do jednego konta, wkurwiony na maksa biore telefon i dzwonie od obsługi klienta że kupić 2 kod na moje konto ( czytając wasze wypowiedzi !!! ) i laska mi wytłumaczyła że ten kody dodawany do gry jest tylko ważny 1 miesiąc i NIE można go kupić więc pieprzenie ze 15$ i masz kod GÓWNO PRAWDA !!! po upływie miesiąca te 2 dodatkowe mapy się same odblokują i to miał być bonus dla tych którzy kupią nową gierkę a nie używaną , tyle na ten temat jak ktoś mi nie wierzy i ten kto ma gierkę ma na końcu instrukcji ma nr do biura POZDRAWIAM

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam taki problem kupiłem gierkę , przyszła do domu jak byłem w robocie, moja laska odpaliła gierkę na swoim koncie i od razu zawołało kod to nie wiele myśląc wpisała ten VIP i spoko obadała gierkę i wyłączyła, wracam z roboty zadowolony że pogram a tu problem na moim koncie woła VIP code wpisuje ten z pudełka a tu pokazuje ze jest nie ważny :/ później wyczytałem tak jak pisaliście że kod jest do jednego konta, wkurwiony na maksa biore telefon i dzwonie od obsługi klienta że kupić 2 kod na moje konto ( czytając wasze wypowiedzi !!! ) i laska mi wytłumaczyła że ten kody dodawany do gry jest tylko ważny 1 miesiąc i NIE można go kupić więc pieprzenie ze 15$ i masz kod GÓWNO PRAWDA !!! po upływie miesiąca te 2 dodatkowe mapy się same odblokują i to miał być bonus dla tych którzy kupią nową gierkę a nie używaną , tyle na ten temat jak ktoś mi nie wierzy i ten kto ma gierkę ma na końcu instrukcji ma nr do biura POZDRAWIAM

Wątpię, bardziej wierzę oficjalnemu blogowi BF'a niż jakieś lasce na polskiej infolinii. No i ten kod ważny przez miesiąc, dla mnie bujda.

VIP codes are included in the box for all new purchases. Players that buy used versions and don't have a code can purchase one via the in-game store for $15.

blogs.battlefield.ea.com

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahhh kod jest użyteczny przez miesiąc ( po miesiącu mapy sie same odblokuja )a ludzie którzy chca grać w te mapy teraz na używanej wersji muszą poczkec 30 dni od daty premiery żeby mapy sie odblokowały, pokaż mi miejsce gdzie moge uzyskać ten kod jak to zrobisz to ja go wykupie wtedy, zadzwonię na infolinie i to sobie wyjaśnię bo jak narazie NIE ma możliwości kupna tego kodu

Edytowane przez djpablo211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ważność kodów wip wygasa gdzieś w 2011 roku o ile dobrze pamiętam.... a kod będziesz mógł zakupić przez sklep z poziomu gry.... który na razie o ile się dobrze orientuję i nad którego to naprawieniem producenci gry pracują.... takie info pojawia sie w menu gry na pasku z info na dole ekranu..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, po wczorajszym wyłączeniu serwerów, woła znowu mi o kod vip, no i kurcze nie wchodzi, a wczesniej miałem go wbitego i dzialającegosad.gif , no i kur.. nie wchodze na te vip-owskie mapki. Macie też tak???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie kiedy PS STORE z poziomu BBC2, będzie dostępny ?

Tego to nawet DICE nie wie. :/

Do preordera dostałem kod na broń i do tej pory nie mogę go wpisać. Chyba w końcu zacznę grać inżynierem i sam to odblokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pisało na głównej stronie dzisiaj po północy maja wszystko zrobić łącznie ze sklepikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 U mnie to samo nie mogę odblokować 2 map!

mapy są na płycie. Ze store nic nie ściągasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapy są na płycie. Ze store nic nie ściągasz.

ta, ale gorzej jak ci piszą, że juz raz był użyty, a ja nadal tak mam, uciekła mi np ta mapka nocna, a miałem ją przed ta akcja z serwerami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, ale gorzej jak ci piszą, że juz raz był użyty, a ja nadal tak mam, uciekła mi np ta mapka nocna, a miałem ją przed ta akcja z serwerami

To zgłoś to do działu technicznego. Może oni ci pomogą rozwiązać problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Zapewne zauważyliście, że sklep BF:BC 2 już działa. Posiadam VIP Code, sprawdzałem w owym sklepie i nie widzę, żeby były jakiekolwiek nowe mapy, czy to tylko chwilowe czy ten kod jest po prostu do dup... ? :)

Nie mówię tu o broniach bo w sumie one mnie nie obchodzą, liczę jedynie na nowe mapy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. I sklepik niby już jest ale nie mogę nic ściągnąć. Mój kod vip nie działa. jakaś pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nikt o tym nic nie wie. Poczekamy, zobaczymy ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja otóż wymieniłem sobie MW2 na BC2 nie wiedząc o VIP Code. Po wpisaniu kodu pisze, że został uzyty.

Jeżeli ktoś z was posiada kod a nie gra na multi to może mógłby mi go oddać.

Byłbym bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Zapewne zauważyliście, że sklep BF:BC 2 już działa. Posiadam VIP Code, sprawdzałem w owym sklepie i nie widzę, żeby były jakiekolwiek nowe mapy, czy to tylko chwilowe czy ten kod jest po prostu do dup... ?

Nie mówię tu o broniach bo w sumie one mnie nie obchodzą, liczę jedynie na nowe mapy

Hejka. I sklepik niby już jest ale nie mogę nic ściągnąć. Mój kod vip nie działa. jakaś pomoc?

Ja cie dole. Do samej premiery w kółko ta sama gadka - ma kod VIP i sklepik nie działa i nie mogę ściągnąć map. Pomocy.

Moi drodzy radzę uruchomić grę, wejść w tryb MUlti i policzyć mapy do RUSH`a i Conquesta - powinno być po 6.

Jak macie to super. Jak nie pisać/dzwonić do EA Polska.

Pozdrawiam Mori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zgłoś to do działu technicznego. Może oni ci pomogą rozwiązać problem.

zgłosiłem, jest naprawdę miła obsługa i rzeczywista pomoc. Pomogli, mam znowu vip kody, ale cała operacja kosztowała mnie utratę statów online - w łeb poszło 80 godzin gry i 27 lvl - brak całkowicie wszystkiegosad.gif . Zaczynam online od nowa, poza oczywiście trofkami, które są niezalezne

Dla osób z wysokim lvl zalecam przemyślenie takiej decyzjibiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Bo pograłem już trochę na mutli, ale nie mam jeszcze tego kodu VIP. Dopiero na dniach go nabędę. Jeżeli go wpiszę, to wszystkie staty mi się zrestartują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Wczoraj zakupiłem grę: Battlefield Bad Company 2 i w środku jest karteczka z Vip Code'm...

I tu moje pytanie, co ten kod dokładnie mi da?? Czytałem że mapki, albo że brnie, Proszę o bardzo dokładną odpowiedź :)

Dziękuję i Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mapy. Kod VIP daje możliwość pobrania najnowszych map za darmo.

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×