Skocz do zawartości
quach

Vip Code

Rekomendowane odpowiedzi

Mapy. Kod VIP daje możliwość pobrania najnowszych map za darmo.

Tylko mapy?? Ile tych map jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w menu głównym do zakładki "STORE" będzie kilka pozycji, te dostępne za kod VIP to te obok któróch jest pomarańczowy napis VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde tak ciezko uzyc opcji wyszukaj lub przynajmniej rzucic okiem na tematy dzialu BFBC2? Znalezienie tego tematu zajeloby ci mniej czasu niz napisanie posta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy każda nowa wersja gry ma Vip Code, czy tylko wybrane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy każda nowa wersja gry ma Vip Code, czy tylko wybrane ?

Kurwa czlowieku ty sobie jaja robisz? Jeden post wyzej masz dokladna odpowiedz na te wlasnie pytanie. Brak mi juz po prostu slow, jak mozna byc takim impotentem umyslowym.

Dla kolejnych debilow:

VIP CODE: this code entitles you to upcoming downloadable maps at no additional cost!!!

krótko mówiąc kod ten zapewnia Ci dostęp do mających się ukazywać map bez jakichkolwiek kosztów

główne dostępne mapy:

Panama Canal, Valparaiso, Isla Inocentes, Atacama Desert, Africa Harbor, White Pass, Laguna Presa, Port Valdez

INITIAL VIP MAPS:

Laguna Alta i Nelson Bay

kod jest:

Available with full retail purchase

czyli dostajesz go przy zakupie nowej sztuki gry

i jest ONE-TIME USE

czyli jednorazowy

......

Bad Company 2 Limited Edition features immediate access to six in-game items, available in all Multiplayer matches from day one

czyli LE posiada na "dzień dobry" dostęp do 6 "rzeczy" w grze, dostępnych w multi od momentu uruchomienia....

.....

POWYŻSZE ZA INSTRUKCJĄ I INFORMACJĄ NA KARCIE "VIP-CODE"

....

ja w swoim egzemplarzu miałem jeszcze wewnątrz kartę z kodem na broń:

AKS-74U (assault rifle unlock code)

Edytowane przez diz4ster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź spuść z tonu trochę, rozumiem rzucić mięchem raz na jakiś czas, ale Ty praktycznie w każdym poście musisz napiąć sobie żyłkę i kogoś zbesztać.

Wiem, że pogoda nie nastraja, ale postarajmy się być dla siebie ludzcy. Czasami też nie wytrzymuję jak ktoś zadaje po raz n-ty pytanie wałkowane n-ty raz na forum, ale trzeba sobie dać na wstrzymanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie est ten sklepik bf ? Wpisałem kod i żadnych nowych map niewidzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już je masz. Mapy są nie tyle nowe, co dostępne również w innych niż normalnie trybach. Nelson Bay jest za to nowa. Sklep masz w menu, nazywa się Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak podsumowujac: Kod Vip na Mapki jest w KAŻDEJ nowej grze?czy tylko w LE?

edit:ok juz doczytalem w innym poscie..kazda nowa gra ma vip-a

Edytowane przez Apisto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem a mianowicie kiedyś jak zaczynałem zabawę w PSN i wogulę z PS to kupiłem Battlefield Bad Company 2 Konto Vip wziełem na konto BuBuR12 a zaczełem grać bez ponieważ nie bardzo wiedziałem o co chodzi z całym vipem skasowałem konto w PS i zrobiłem nowe sam nie pamiętam dlaczego ale znam pasy do starego konta lecz nie znam daty urodzenia jest gdzieś przypomnienie. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem a mianowicie kiedyś jak zaczynałem zabawę w PSN i wogulę z PS to kupiłem Battlefield Bad Company 2 Konto Vip wziełem na konto BuBuR12 a zaczełem grać bez ponieważ nie bardzo wiedziałem o co chodzi z całym vipem skasowałem konto w PS i zrobiłem nowe sam nie pamiętam dlaczego ale znam pasy do starego konta lecz nie znam daty urodzenia jest gdzieś przypomnienie. Bardzo proszę o pomoc

eee ke pasa? :woot:

Jak znasz "pasy" do starego konta, do którego masz przypisanego VIP Code'a, to zaloguj się na to konto i graj.

Na nowym koncie będziesz musiał niestety kupić znowu sobie VIP Code'a :scare:

I jakiej daty urodzenia nie znasz? Swojej? :laugh: Spytaj mamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę spokojnie kupować normalną wersję gry oczywiscie nową i dostane te 2 mapy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis gralem w BF2 i chcialem zobaczyc czy sa jakies nowe mapki...

gdy wszedlem do tego store kliklem trojkat i jakos skasowalem Vipa da sie go jakos przywrocic ??

pomocy :D

mam ten kod w pudelku ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo moj vip code zniknal a nic nie robiłem, mysle ze to kłopoty z serwerami EA... probowalem wprowadzic go jeszcze raz ale go nie akceptuje....

Edytowane przez BADPOLISHBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mial ktos problem z vip code? mialem go wpisanego od poczatku, dzisiaj wchodze do gry i moj vip zniknal. Wpisywalem go jeszcze raz, ale go nie akceptuje. Czy da się coś z tym zrobic?nikomu nie pozyczalem gry i nie udostepnialem kodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ja tez dzis niechcacy skoasowalem jak wchodzilem store i nacislem ( trojkat ) teraz nie mam vipa da sie to jakos przywrocic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale po dzisiejszym uaktualnieniu firmware ludziom skasowało status VIP :/ Mam nadzieję, że szybko to naprawią.

EDIT: Jednak to chyba nie wina firmware, bo na X360 też jest ten problem.

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale po dzisiejszym uaktualnieniu firmware ludziom skasowało status VIP :/ Mam nadzieję, że szybko to naprawią.

EDIT: Jednak to chyba nie wina firmware, bo na X360 też jest ten problem.

Gdzie o tym wyczytałeś?Mógłbyś podać źródło? Z rana nie mogłem się w ogóle połączyć z serwerem EA, myślę że problem jest po ich stronie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×