Skocz do zawartości
arab

Folding@HOME ps3site.pl / ps3forum.pl PLAYSTATION3 Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ustawiony Folding, jako wygaszacz i używam go tylko jak coś mi się ściąga przez noc, albo jak jestem w szkole. Nie jest tajemnicą, że PS3 lubi sobie podjeść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Arthur

pokarz te wyliczenia :) chyba nie myślisz że ci 400watsonów non stop ciągnie :) ? jest to moc szczytowa nie normalna (tej Słony nie ujawnia). Ja mam włączone ps3 prawie codziennie przez 24h i jakoś nie odczuwam takiej ilości zżerania na rachunku. Poza tym większość liczy F@H w wolnych chwilach a nie nałogowo jak Kenet czy Akus :) Zresztą wywołujesz niepotrzebny zamęt jakoby f@h kosztował 90zł miesięcznie, nie chcesz nie musisz liczyć, ale daj spokój innym i nikt ci nie każe foldować 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Żeby nie było ja nie nałogowo po prostu przez cały czas mam włączoną PS, a przez to ze mam ciągle prace i jeszcze studia zaoczne to nie mam czasu na granie (co mnie wielce irytuje :(), a przecież co sie będzie konsolka nudzić niech sobie coś policzy w wolnych chwilach 24/24 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, lepiej przyjść i ponarzekać. Nie stać cię? Nikt nie zmusza do liczenia 24/7/365... ale, jeżeli znajdzie się dzięki temu lekarstwo, czy będziesz w stanie wyciągnąć po nie rękę? Oczywiście! Bo to jest Polska właśnie...

Artur - mogę z tobą ponarzekać?

P.S. Jesteś najgorszym rodzajem trolla internetowego - jakiego można spotkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AcusPL ja w przenośni ;) też przecież mam studia i robotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czemu w dzisiejszych czasach ludzie oszczędzają na wszystkim ?

Nawet w takim projekcie jakim jest Folding@HOME

Jeśli to ma w przyszłości pomóc mi lub innym czy nie warto inwestować ?

I niech mi ktoś nie mówi ze go nie stać jak żeś se kupił PS3 to cię chyba stać żeby je do prądu podłączyć, jak nie to trzeba było zostać przy PC, chodź pewnie w większości domów chodzi on na okrągło i jakoś nie zauważają wzrostu rachunku.

I śmieszne jest to że jak grają to nie liczą ile prądu zżarło, ale jak już się pomaga no to co do CENTA.

Ahhhhh POLSKA ten kraj dobija, a w szczególności z jakieś 80% ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel1251
Czemu w dzisiejszych czasach ludzie oszczędzają na wszystkim ?

Nawet w takim projekcie jakim jest Folding@HOME

Jeśli to ma w przyszłości pomóc mi lub innym czy nie warto inwestować ?

I niech mi ktoś nie mówi ze go nie stać jak żeś se kupił PS3 to cię chyba stać żeby je do prądu podłączyć, jak nie to trzeba było zostać przy PC, chodź pewnie w większości domów chodzi on na okrągło i jakoś nie zauważają wzrostu rachunku.

I śmieszne jest to że jak grają to nie liczą ile prądu zżarło, ale jak już się pomaga no to co do CENTA.

Ahhhhh POLSKA ten kraj dobija, a w szczególności z jakieś 80% ludzi.

Jak najbardziej sie z tobą zgadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można pomóc, na dodatek kompletnie nic nie robiąc - to dlaczego nie ?

To troche jak z honorowym krwiadastwam - idziesz, ukluja, dostajesz czekoladke a woreczek twojego czerwonego plynu wedruje do jakiegos konajacego czlowieka na operacyjnym lozku. Ja oddaje juz od ponad 3 lat i jest gites, nic mi sie nigdy nie stalo.

W przypadku FH nie trzeba nawet ruszac dupska z domu.

Fałduje bialeczka przewaznie nockami i to co drugi dzien zeby dac konsolce odpoczac. Czasami w ciagu dnia kiedy gdzies wychodze albo jestem w pracy. Nic sie wielkiego nie dziele, a za to moze stac sie cos naprawde istotnego (odkrycie lekarstw na nieuleczalne do tej pory choroby - czy to malo ? - dla mnie to naprawde wiele, bo wiem co znaczy rak u kogos z najblizszych - przemawia to do mnie od razu)

Nie chrzanić (p**** cenzura) wiec panowie tylko fałdować !

Acus dobrze prawi - jak Cie bylo stac na wywalenie min 5000PLN (konsola + telewizor) to nie wierze ze nie masz kilka zlotych na ewentualnie wyzszy rachunek za prad. Hipokryzja kolego - nic wiecej !

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z ciekawości. Może mi ktoś dokładnie objaśnić co to PS3 z tymi białkami robi? Bo ja nie widzę w tym większego sensu tego "fałdowania"... ot sobie białko się trzęsie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88
A ja tak z ciekawości. Może mi ktoś dokładnie objaśnić co to PS3 z tymi białkami robi? Bo ja nie widzę w tym większego sensu tego "fałdowania"... ot sobie białko się trzęsie xD
PS3 przeprowadza symulacja rozpadu białek, jak wiadomo jest ich bardzo dużo, a PS3 ma dużą moc u nas trwa to jakieś 7h a na kompach z 1-2 dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MetAtroN

dołączyłem do team'u  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliżamy się do miliona, wartość na dzisiaj to 958,116 pktów. Brawo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja postanowiłem dołączyć ULIC = ulic na razie 102 miejsce:) ale będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ze jak duzo ufoldujemy to kazdy dostanie taka komorke bialka w sloiku - przysla pieknie poczta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Slyszalem ze jak duzo ufoldujemy to kazdy dostanie taka komorke bialka w sloiku - przysla pieknie poczta...

A skąd wezmą adres? Z PSN nie mogą bo można foldować na kilku userach na 1 konto. A poza tym wznawiam foldowanie (miałem problemy z netem już koło 50 miejsca w teamie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skąd wezmą adres? Z PSN nie mogą bo można foldować na kilku userach na 1 konto. A poza tym wznawiam foldowanie (miałem problemy z netem już koło 50 miejsca w teamie )

Oni maja twoj adres! juz ty sie nie martw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oni maja twoj adres! juz ty sie nie martw...

Taa... ciekawe skąd, skoro 99.9% z Was podaje z sufitu dane przy rejestracji, vide, konto UK, USA, JAP itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONI juz maja swoje sposoby, a tym ktorzy klamia w adresach zamiast ludzkiej komorki przysla komorki aliena, zobaczysz tobie tez takiego sloja przysla... hehehee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwu miesięcznej przerwie w dostawie net'a do PS3 moja hamerykańska wybranka powraca z liczeniem tym razem pod nick'iem MAATSS:)).

P.S. Ciekawe ILE czasu może chodzić BEZ przerwy licząc??? MAX chodziła 3 dni i noce... A Wam ile??? Nie chcę pewnego dnia przyjść do domu i przeżyć atak serca na widok nie działającej PeeS3ki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość drv

Też dołączyłem do teamu nick drv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do teamu nick-Reters Ps:Ale to jest fajna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołączyłem do teamu nick-Reters Ps:Ale to jest fajna sprawa

"bardzo pozytywna" wrecz, wkoncu pomagamy, a moja mam mowi ze to "PUDLO ZA 2400 ZL" (jak kupowalem tyle kosztowalo) nie wnosi nic dobrego dla nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze.

A czarnulka sobie leży i liczy....tak już parę tygodni w waszym,teraz już naszym, teamie.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milion punktow zdobyte :-)

Jaki nastepny cel ? Proponuje wejscie do pierwszej 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×