Skocz do zawartości
plaga

Jaki Kabel - Czym Co Do Czego. (Ps3 Do Vga-1 Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Crazy_CoCo Pytał się czy może podłączyć głośniki bezposrednio do TV, więc mu odpowiedziałem że tak :) Bo każde głośniki komputerowe można tak podłączyć, bo każdy TV ma wejście JACK:) Także dźwięk z PS3 nie musi być w jakikolwiek sposób ustawiony :)

no dobra, ale co on w tych głośnikach usłyszy? Nic, póki nie połączysz TV z PS3 drugim kablem, bo jak sam Crazy_CoCo zauważył DVI-HDMI dźwięku nie przenosi, a tak nawiasem do podłączania głośników do TV służy WYJŚCIE jack.

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale co on w tych głośnikach usłyszy? Nic, póki nie połączysz TV z PS3 drugim kablem, bo jak sam Crazy_CoCo zauważył DVI-HDMI dźwięku nie przenosi, a tak nawiasem do podłączania głośników do TV służy WYJŚCIE jack.

Dokładnie , sam miałem z błędu wyprowadzać , ale widzę że kolega zrobił to za mnie ;] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja was z bledu tez wyprowadze i powiem ze DVI dzwiek przesyla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra Qgar - ale z tego co czytam, to dość świeży standard i szanse, że monitor założyciela obsługuje to, są połowiczne. Nawet nie wiadomo czy on ma DVI-D czy może jednak DVI-A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, jestem nowym uzytkownikiem PS3 od wczoraj :)

podepne sie pod temat.

Sluchajcie jest problem otoz:

Konsola jest podłaczona do MONITORA przez kabel HDMI - DVI , i teraz w jaki sposob podpiac dzwiek do monitora biarac pod uwage to ze monitor nie ma wbudowanych glosnikow oraz wyjsc audio....

I pytanie skoro jest w konsoli wyjscie USB to czy jak podepne sluchawki na USB to dzwiek wyjdzie  czy nie ?

pozdrawiam

Edytowane przez DeeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żart czy na serio pytasz?

1.Nie ma głośników nie ma dźwięku(możesz głośniki czy co ty tam masz spróbować podłączyć kabelkiem białym i czerwonym[chinche],a potem ustawić w wyjście dźwięku na chinche).

2.Nie da się!Możesz se kupić Headset na BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by byl zart  to bym napisal przed postem . "To jest zart nic nie piszcie. "Dlatego zapytalem czy sa jakies opcje i takiej odpowiedzi oczekiwałem aporpo headset'ow BT.elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz po co chcesz podpinac dzwiek do monitora, ktory nie ma glosnikow? To tak jakbys lal wodke do kieliszka z otwartym dnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja zle napisalem ?

Czytajcie ze zrozumieniem... zapytalem czy jest inna alternatywa aby uzyskac dzwiek z konsoli nie majac wbudowanych glosnikow w monitorze a posiadajac tylko konsole bez zadnych odtwarzaczow dvd i innych pierdol.

Problem juz mi kolega dwa posty wyzej wyjasnil ze najprosciej kupic Headset BT. Chyba ze jest jeszcz cos o czyms nie wiem to z mila checia poslucham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez headset BT nie będziesz mieć dźwięku z gier. Podłącz jakieś głośniki komputerowe kablem chinch od PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam W ps3 rozwalił mi się kabel zasilający ps3

Teraz mam pytanie do was Czy jak wezme inny kabel zasilający o takiej samej mocy i wielkiości wejści to moge go użyć w ps3 czy musze iść kupić orginalny gabel ??

z góry wielkie dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mam pytanie czy oprócz ceny jest jakaś różnica między tymi kablami?

http://www.allegro.pl/item1015969758_kabel_premium_rgb_ps3_gwarancja.html

http://www.allegro.pl/item1044143149_kabel_euro_rgb_z_wyjsciem_av_psx_ps2_ps3_3m_0350.html

jakość obrazu bedzie taka sama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam,mam pytanie czy oprócz ceny jest jakaś różnica między tymi kablami?

http://www.allegro.p..._gwarancja.html

http://www.allegro.p...s3_3m_0350.html

jakość obrazu bedzie taka sama?

Droższy jest ekranowany. Na Twoim miejscu poszukał bym czegoś pomiędzy, za kwotę 40 zł kupisz dobry ekranowany kabel.

Edytowane przez traffic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym konkretnym kablu chodzi o to, że każdy pojedynczy kabelek jest owinięty folią aluminiową lub innym materiałem chroniącym go przed zakłóceniami z zewnątrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

byłem dzis w Media i Saturnie i sie pytałem sprzedawców z działu kabelki itd i mi mówili że miedzy kablem http://www.skapiec.pl/site/cat/3083/comp/612307 , a kablem dostarczonym w zestawie czyli chinche podłączone do przejsciówki euro nie zobacze praktycznie żadnej róznicy podłączając pod zwykły CRT...sam juz nie wiem co robić czy inwestować w owy kabel czy nie....

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między kablem RGB a tym z zestawu (od PS3) jest różnica w jakości obrazu.

Oczywiście kabel RGB da lepszy obraz (np. brak przenikania się kolorów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a czy ten co podałem w linku jest ekranowany?bo owy kabel jest właśnie w saturnie, a na forum dowiedziałem się że najlepszy będzie ekranowany

P.S powiedziano mi że różnicę zobacze miedzy tymi kablami ale tylko w przypadku LCD ,a nie przy CRT

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kabla co daje Sony to każdy inny jest lepszy (w końcu dają go od czasów psx-a :wink: ).

Jak się ma LCD to pewnie HD i w takie rzeczy się nie bawi tylko bierze się HDMI/Component a wtedy różnicę widać "trochę" bardziej w porównaniu do kabla composite (ten z zestawu).

W końcu taki kabel RGB może być przydatny w przeczekaniu na TV docelowy czyli HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, ktory kabel HDMI powinienem wybrac, bo z tego co widze jest kilka rodzajow. Na chwile obecna korzystam z tego dolaczonego do zestawu, jednak planuije zakup HDMI jak najszybciej - licze, ze jakos obrazu znacznie sie poprawi przy TV 26' HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raaastaman
Napisano (edytowane)

Mam pytanie o dość istotną rzecz. W domu mam dwa komputery, a internet mam tak: 1 mój główny jest podłączony do routera przez usb, a ten drugi również podłączony do routera przez kabel ethernet i tutaj pytanie. Czy jak połącze bezpośrednio kablem ethernet konsole ps3 i komputer główny (karta siecowa), czy będe miał od razu internet na ps3?

Edytowane przez raaastaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz jeszcze udostepnic lacze internetowe w pc i na ps3 powinien byc internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×