Skocz do zawartości
Gość ProroK

Nadchodzi Era łatwizny?

Rekomendowane odpowiedzi

MKII jest trudny na ps3 nawet ;] a na amidze pamietam ze sie wymiatało tylko czest dżojstika tzreba bylo zmieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhh wczoraj rano pozyczylem CoD 4 i o godzinie 23 tego samego dnia skonczylem gre na poziomie ( nie pamietam nazwy ale 2 od konca) i gra nie sprawila mi prawie zadnych trudnosci ::/... tak jest ERA LATWIZNY :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem pierwszy raz w życiu na padzie i na rekrucie w 5 godzin zrobiłem... Ale ta gra jest głównie na online więc nie dziwi mnie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ehhhh wczoraj rano pozyczylem CoD 4 i o godzinie 23 tego samego dnia skonczylem gre na poziomie ( nie pamietam nazwy ale 2 od konca) i gra nie sprawila mi prawie zadnych trudnosci ::/... tak jest ERA LATWIZNY :[

a mnie to pasuje. Trochę wymagająca gra jest, ale nie muszę 20 razy podchodzić do tego samego poziomu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A szczytem już jest Stranglehold, na najtrudniejszym poziomie idziesz, strzelasz, a zginąć jest naprawdę trudno. Dużo lepiej jest z Veteranem w CoD4 - dwa strzały i po tobie . Ale nie mam żadnej gry - nawet dem - żeby jakaś od ciebie dużo wymagała =.../. A szkoda, trudne lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A szczytem już jest Stranglehold, na najtrudniejszym poziomie idziesz, strzelasz, a zginąć jest naprawdę trudno. Dużo lepiej jest z Veteranem w CoD4 - dwa strzały i po tobie . Ale nie mam żadnej gry - nawet dem - żeby jakaś od ciebie dużo wymagała =.../. A szkoda, trudne lepsze.

Motorstorm był nawet trudny pod koniec. Ale głównie przez to, że jadąc motorem za przeciwników miało się ciężarówki. Ale to i tak zazwyczaj za drugim podejściem się przechodziło. Kiedyś to były trudne gry. Pandemonium do dzisiaj nie przeszedłem. Chociaż teraz pewnie by mi się udało, ale kilka lat temu nie mogłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zabralem sie za granie w FPP na padzie i zaczalem od ResOfMen. Gram na easy i generalnie rzeczywiscie jest latwo, chociaz do jednej misji musialem podchodzic kilka razy...Mam tu na mysli bodajze Planace Mosty, czy jakos tak (trzeba wyciac dwa stalkery i takiego wielkiego pajeczaka) - w sumie misja az tak trudna nie jest, ale z poczatku glownie z tym pajeczakiem nie moglem sobie poradzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie era latwizny. mam ps3 od okolo 2 miesiecy i przeszedlem heavenly sword, resistance, cod4 bez wiekszych problemow. dziwi mnie to bo jak gralem w jakas gre na pc to bylo duzo ciezej a klawiatura i mysz powinny raczej ulatwic sprawe. myslalem ze na padzie bedzie gorzej szczegolnie w gry typu fpp. Dlatego stawiam na online tu licza sie umiejetnosci i poprzeczke stawia inny gracz. Tu zawsze znajdzie sie ktos lepszy od ciebie np. JA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję misję w Halo3 pod koniec gry, kiedy musimy odszukać Cortane. Proponuję stanąć do otwartej walki z potworami, nie uciekając przed siebie, omijając wroga. Gwarantuję dzień mordowania się i lądujący telewizor na chodniku, albo chociaż pad. Ja na szczęścię dla siebie wyrzuciłem tylko pada, opanowałem się w ostatniej chwili, bo chciałem x360 wywalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie era latwizny. mam ps3 od okolo 2 miesiecy i przeszedlem heavenly sword, resistance, cod4 bez wiekszych problemow. dziwi mnie to bo jak gralem w jakas gre na pc to bylo duzo ciezej a klawiatura i mysz powinny raczej ulatwic sprawe. myslalem ze na padzie bedzie gorzej szczegolnie w gry typu fpp. Dlatego stawiam na online tu licza sie umiejetnosci i poprzeczke stawia inny gracz. Tu zawsze znajdzie sie ktos lepszy od ciebie np. JA

Zaczynam dochodzic do wniosku ze jakas taka tendencja sie pojawia, ze gry konsolowe sa poprostu latwiejsze. A szkoda troche bo za ta kase chcialoby sie czasami troche bardziej pomeczyc - nie tylko przelazac te same poziomy zeby wyzbierac wszystkie flagi, skarby itd - co swoja droga jest dosc marnym sposobem na przedluzenie rozrywki, a na co czesciej decyduja sie tworcy gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam dochodzic do wniosku ze jakas taka tendencja sie pojawia, ze gry konsolowe sa poprostu latwiejsze. A szkoda troche bo za ta kase chcialoby sie czasami troche bardziej pomeczyc - nie tylko przelazac te same poziomy zeby wyzbierac wszystkie flagi, skarby itd - co swoja droga jest dosc marnym sposobem na przedluzenie rozrywki, a na co czesciej decyduja sie tworcy gier.

w wielu grach single jest jedynie dodatkiem do multiplayera. Np. CoD4 - kilka godzin wprowadzenia w single i reszta czasu w sieci - mniej pracy dla twórców a efekt ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w wielu grach single jest jedynie dodatkiem do multiplayera. Np. CoD4 - kilka godzin wprowadzenia w single i reszta czasu w sieci - mniej pracy dla twórców a efekt ten sam.

Fakt, tylko ze w tym akurat przypadku singiel jest jeden z najlepszych w jakie gralem na shooterach fpp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt, tylko ze w tym akurat przypadku singiel jest jeden z najlepszych w jakie gralem na shooterach fpp.

single jest kozakiem. Jakbym ogladal dobry film wojenny. ale nawet nie wiem co mnie bardziej zaskoczylo latwosc z jaka przeszedlem ta gre czy czas jaki na to spedzilem. gra rewelacyjna ale moglaby byc ciut dluzsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
single jest kozakiem. Jakbym ogladal dobry film wojenny. ale nawet nie wiem co mnie bardziej zaskoczylo latwosc z jaka przeszedlem ta gre czy czas jaki na to spedzilem. gra rewelacyjna ale moglaby byc ciut dluzsza.

Taka jest już tendencja na rynku i raczej to się nie zmieni... gdzie te czasy, kiedy w Baldur's Gate II tłukłem 8 (słownie osiem) miesięcy razem z Tronem Bhala. Na pół z sis i ze szkołą, walki z downem były o klawiaturę i myszkę, ale micha się cieszyła każdego dnia. Teraz 6 godzinek i co i finito, chcesz grac to płać i płacz. Producenci biorą ciężką kasę, a graczy mają w poważaniu. Stare czasy nie wrócą =/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Guitar Hero III to napewno nie jest łatwa gra ja od zawsze kochalem sie w online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi trudności sprawia tylko MotorStorm kiedy jadę ATV albo motorem a za mną ciężarówka i na zakręcie zawsze wjeżdżaja we mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie na przykład ?

Po co ci przyklad, skoro powiedzial ze wszystkie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Proponuję misję w Halo3 pod koniec gry, kiedy musimy odszukać Cortane. Proponuję stanąć do otwartej walki z potworami, nie uciekając przed siebie, omijając wroga. Gwarantuję dzień mordowania się i lądujący telewizor na chodniku, albo chociaż pad. Ja na szczęścię dla siebie wyrzuciłem tylko pada, opanowałem się w ostatniej chwili, bo chciałem x360 wywalić

Ooo tak, tak, tak. Rasa Flood była koszmarnie trudna, ale w sumie na Heroic sobie poradziłem. Widziałem trudniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co ci przyklad, skoro powiedzial ze wszystkie?

może grał tylko w trudne tytuły. Bo nie wyobrażam sobie aby ktoś miał problemy w np. starszych FIFAch na amatorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powie tak trudny dlamnie jest :

Heavely sword

conan

a za dużo na ps3 niegrałem te sieciowe są łatwe ale single niewyrabiam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To ja powie tak trudny dlamnie jest :

Heavely sword

conan

a za dużo na ps3 niegrałem te sieciowe są łatwe ale single niewyrabiam ;/

Niedzielny graczu, Heavenly Sword jest naprawdę bardzo łatwy nawet na trybie "piekielnym" xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedzielny graczu, Heavenly Sword jest naprawdę bardzo łatwy nawet na trybie "piekielnym" xD.

Do przejścia ot tak jest banalny.

Ale żeby narobić wszystkie gwiazdki to trzeba się trochę wygimnastykować - przynajmniej mi to dwóch dni nie zajmuje:) A gra na konsolach już hoho;)

Tylko nie mówcie, że za pierwszym razem zdobyliście wszystkie gwiazdki od razu w pierwsze da dni bo się załamie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×